Загатка Градење На Блок Птица Intellective Обука Играчка За Папагал Macaw Африкански Greys Budgies Parakeet Cockatiels Conure Амазон Lo

Загатка Градење На Блок Птица Intellective Обука Играчка За Папагал Macaw Африкански Greys Budgies Parakeet Cockatiels Conure

DEN 792.00

Количина на стоки


Големина : 12*11.5 CM
Може да се вежба и да се подобри птица мозокот
Не-токсични материјали, многу отпорни на залак,тоа е безбедно за птичјиот
Забавно да се игра и да ви го олеснува досада и се зголемува ниво на активност
Со тркалезна дупка на врвот,тоа е погодно за папагал да ги собереш од уста


Други карактеристики

Тип:
Птици
Материјал:
Пластични
NO:
HZ5007
Птица Додатоци Тип:
Birdcage Стои

Најдобри понуди

Топла Продажба 4 Стилови Боја Птици Играчки Папагал Играчки Подвижен Мост Мост Дрвени Пеење Cockatiel Милениче Играчка Додатоци
 • Неодамнешно

Топла Продажба 4 Стилови Боја Птици Играчки Папагал Играчки Подвижен Мост Мост Дрвени Пеење Cockatiel Милениче Играчка Додатоци

222.72 DEN 125.00

Бренд Име : LNRRABCКоличина : 1 PCТип : Пет Подвижен МостБоја : ХроматскаМатеријал : ДрвениГолемина : 4 Laders(31cm),5 L

Виолетова Ѕвезда Птица Папагал Дрвена Скала Качување По Скали Играчка Parakeet Cockatiel Сива Perches Залак Играчки Обука Играчка
 • Неодамнешно

Виолетова Ѕвезда Птица Папагал Дрвена Скала Качување По Скали Играчка Parakeet Cockatiel Сива Perches Залак Играчки Обука Играчка

1006.08 DEN 654.00

Виолетова Ѕвезда Птица Папагал Дрвена Скала Качување По Скали Играчка Parakeet Cockatiel Сива Perches Залак Играчк

Домашно Милениче Природни Дрвени Птица Папагал Шарени Играчки Џвакање Виси Кафез Конкавна Конвексни Бел Птици Папагали Играчка
 • Неодамнешно

Домашно Милениче Природни Дрвени Птица Папагал Шарени Играчки Џвакање Виси Кафез Конкавна Конвексни Бел Птици Папагали Играчка

97.44 DEN 88.00

100% сосема нов и висок квалитет Вовед : Не само човечки и домашни миленици треба играчки,но птици треба то

Домашно милениче Птица Папагал Дрво Шарени Качување Скалило играчка Жичани Хрчак Играчки Јаже Папагал Каснувања Подигнат Кафез
 • Неодамнешно

Домашно милениче Птица Папагал Дрво Шарени Качување Скалило играчка Жичани Хрчак Играчки Јаже Папагал Каснувања Подигнат Кафез

170.40 DEN 155.00

Домашно милениче Птица Папагал Дрво Шарени Качување Скалило играчка Жичани Хрчак Играчки Јаже Папагал

Виолетова Ѕвезда Милениче Папагал Дрвени Јажиња Залак Играчка Виси Кафез Pendant Оркестарот Macaw Cockatiel Папагал Се Искачи
 • Неодамнешно

Виолетова Ѕвезда Милениче Папагал Дрвени Јажиња Залак Играчка Виси Кафез Pendant Оркестарот Macaw Cockatiel Папагал Се Искачи

751.68 DEN 489.00

Виолетова Ѕвезда Милениче Папагал Дрвени Јажиња Залак Играчка Виси Кафез Pendant Оркестарот Macaw Cockatiel Папа

Виолетова Ѕвезда Големи Папагал Дрво Качување Скалило По Скалите Акрилик Играчка Parakeet Cockatiel Сива Залак Perches Обука
 • Неодамнешно

Виолетова Ѕвезда Големи Папагал Дрво Качување Скалило По Скалите Акрилик Играчка Parakeet Cockatiel Сива Залак Perches Обука

1754.88 DEN 1140.00

Виолетова Ѕвезда Папагал Дрво Качување Скалило По Скалите Акрилик Играчка Parakeet Cockatiel Залак Perches Играчки

Новиот Дизајн 35cm Милениче Папагал Играчки Најлон Птица Јаже Замав Кафези за домашни Миленичиња Додатоци Производи за Папагали
 • Неодамнешно

Новиот Дизајн 35cm Милениче Папагал Играчки Најлон Птица Јаже Замав Кафези за домашни Миленичиња Додатоци Производи за Папагали

317.76 DEN 188.00

Новиот Дизајн 35cm Милениче Папагал Играчки Најлон Птица Јаже Замав Кафези за домашни Миленичиња Додатоц

Виолетова Ѕвезда Милениче Папагал Играчки Птица Остатокот Нето Стојат Залак Играчки Кафез Pendant Оркестарот Macaw Cockatiels
 • Неодамнешно

Виолетова Ѕвезда Милениче Папагал Играчки Птица Остатокот Нето Стојат Залак Играчки Кафез Pendant Оркестарот Macaw Cockatiels

773.76 DEN 503.00

Виолетова Ѕвезда Милениче Папагал Играчки Птица Остатокот Нето Стојат Залак Играчки Кафез Pendant Оркеста

Птица Играчка Дрвени Скали Расположението Scratcher Качување На Дрво Папагал Скала Замав Играчки Кафез Додатоци Птици Дома Декор
 • Неодамнешно

Птица Играчка Дрвени Скали Расположението Scratcher Качување На Дрво Папагал Скала Замав Играчки Кафез Додатоци Птици Дома Декор

984.00 DEN 590.00

ИНФОРМАЦИИПтица Играчка Дрвени Скали Расположението Scratcher Качување На Дрво Папагал Скала Замав Играчк

Виолетова Ѕвезда Папагал Дрвени Огледало Играчка Стои Бар Parakeet Cockatiel Perches Играчки Виси Кафез Pendant Оркестарот Милениче
 • Неодамнешно

Виолетова Ѕвезда Папагал Дрвени Огледало Играчка Стои Бар Parakeet Cockatiel Perches Играчки Виси Кафез Pendant Оркестарот Милениче

751.68 DEN 489.00

Виолетова Ѕвезда Папагал Дрвени Огледало Играчка Стои Бар Parakeet Cockatiel Perches Играчки Виси Кафез Pendant Оркест

Висок Квалитет На Домашно Милениче Птица Папагал Стои Прстен Папагал Птица Играчки Птичји Кафез Декорација Качување Играчка Папагал
 • Неодамнешно

Висок Квалитет На Домашно Милениче Птица Папагал Стои Прстен Папагал Птица Играчки Птичји Кафез Декорација Качување Играчка Папагал

1248.00 DEN 599.00

Висок Квалитет На Домашно Милениче Птица Папагал Стои Прстен Папагал Птица Играчки Птичји Кафез Декора

Виолетова Ѕвезда Птица Папагал Играчки И Шарени Дрво Замав Мост Играчки Cockatiel Perches Стои Залак Играчка Милениче Материјали
 • Неодамнешно

Виолетова Ѕвезда Птица Папагал Играчки И Шарени Дрво Замав Мост Играчки Cockatiel Perches Стои Залак Играчка Милениче Материјали

1006.08 DEN 654.00

Виолетова Ѕвезда Птица Папагал Играчки И Шарени Дрво Замав Мост Играчки Cockatiel Perches Стои Залак Играчка Ми

Виолетова Ѕвезда Милениче Папагал Шарени Дрво Залак Играчки Виси Кафез Pendant Оркестарот Macaw Cockatiel Папагал Се Искачи Џвакање
 • Неодамнешно

Виолетова Ѕвезда Милениче Папагал Шарени Дрво Залак Играчки Виси Кафез Pendant Оркестарот Macaw Cockatiel Папагал Се Искачи Џвакање

850.56 DEN 553.00

Виолетова Ѕвезда Милениче Папагал Шарени Дрво Залак Играчки Виси Кафез Pendant Оркестарот Macaw Cockatiel Папага