WHDZ PDR Род Дент Поправка Алатка PDR Алатка Пакет Paintless Град Отстранување Дент Puller Потчукнете Надолу Автомобил Дент Поправка Род Кука (C2)

WHDZ PDR Род Дент Поправка Алатка PDR Алатка Пакет Paintless Град Отстранување Дент Puller Потчукнете Надолу Автомобил Дент Поправка

DEN 314.00
-5 %
DEN 330.24

Количина на стоки


WHDZ PDR Род Дент Поправка Алатка PDR Алатка Пакет Paintless Град Отстранување Дент Puller Потчукнете Надолу Автомобил Дент Поправка Род Кука (C2)
Опис на производот C2 - 1.02 ft должина, 1.57 инчен пети. Топлина третираат 17-4 Нерѓосувачки челик алатки; Топлина третираат и удобност зафат рачки од Нерѓосувачки Челик Кит Опашки кои се користат во Paintless Дент Отстранување Професионална одделение pdr дент за autos СЕКОЈА АЛАТКА Е ГАРАНТИРАНА ЗА ЖИВОТ
Економски поставени со цел да се добие што започна во PDR поле.
Одличен за почетна обука период.
На Прачка направени од високо квалитетни алуминиумски
Алатки имаат Живот Време Гаранција
Крајната Кит Опашка Сет вклучува пет кит опашки од нашиот Врвен Мајстор во Собата.
Тие се петте најпопуларни PDR кит опашки ние продажба.
На PDR Крајната Кит Опашка Поставени се користи за paintless дент отстранување, и е
одличен за PDR град поправка.
Пакување вклучуваат : 1pc Pdr род алатка
C2 - 1.02 ft должина, 1.57 инчен пети.
Слик :
WHDZ PDR Род Дент Поправка Алатка PDR Алатка Пакет Paintless Град Отстранување Дент Puller Потчукнете Надолу Автомобил Дент Поправка Род Кука (C2)


Други карактеристики

Број На Модел На:
610260C2
Бренд Име:
WHDZ
DIY Материјали:
Електрични
Големина:
/
Примена:
Авто Тело Дент Отстранување Pdr Род Алатка За Полнење
Тип:
PDR РОД
Пакет:
Сет
Тежина:
240g
Парчиња:
Должина:
1.02 ft
Пети:
1.57 инчен
Тип:
Рака Алатки
Број на Парчиња:
1pcs

Најдобри понуди

клешти crimping алатка сет содржи еден crimping алатка и четири замена crimping умира/вилици пакување во пластична кутија HS02C-5D1
 • Неодамнешно

клешти crimping алатка сет содржи еден crimping алатка и четири замена crimping умира/вилици пакување во пластична кутија HS02C-5D1

1081.92 DEN 1028.00

клешти crimping алатка сет содржи еден crimping алатка и четири замена crimping умира / вилици пакување во пластична

Нови Пристигнување Крстот Појас Вртење Челик Појас Вртење Пакување Појас Количка Пластична Амбалажа Појас Поддршка Возило 0.63
 • Неодамнешно

Нови Пристигнување Крстот Појас Вртење Челик Појас Вртење Пакување Појас Количка Пластична Амбалажа Појас Поддршка Возило 0.63

8016.00 DEN 7615.00

Нови Пристигнување Крстот Појас Вртење Челик Појас Вртење Пакување Појас Количка Пластична АмбалажаПо

Нови Пристигнување 08550 круг Дрвени Tenon Удар Отворање Уред Tenon Удар Локатор Артефакт 6/8/10ММ за 17-50ММ Одбор Менгеме Топла
 • Неодамнешно

Нови Пристигнување 08550 круг Дрвени Tenon Удар Отворање Уред Tenon Удар Локатор Артефакт 6/8/10ММ за 17-50ММ Одбор Менгеме Топла

DEN 2280.00

Нови Пристигнување 08550 круг Дрвени Tenon Удар Отворање Уред Tenon УдарЛокатор на Артефакт 6 / 8 / 10ММ за 1750ММ Од

1pc Кука Алатка ( Ц1 ) Дент Отстранување Paintless Дент Поправка Пролет Челик PDR им Помогнам на Стап Автомобил Crowbar Авто
 • Неодамнешно

1pc Кука Алатка ( Ц1 ) Дент Отстранување Paintless Дент Поправка Пролет Челик PDR им Помогнам на Стап Автомобил Crowbar Авто

719.52 DEN 684.00

1pc Кука Алатка ( Ц1 ) Дент Отстранување Paintless Дент Поправка Пролет Челик PDR им Помогнам на Стап Автомобил Cro

LAOA 36 1 Ratchet Screwdrivers Sockets Поставите 180 степени претвори рака месо тело технички одделение Материјал Sockets Шрафцигер
 • Неодамнешно

LAOA 36 1 Ratchet Screwdrivers Sockets Поставите 180 степени претвори рака месо тело технички одделение Материјал Sockets Шрафцигер

4703.04 DEN 2399.00

За производи : 1.Ќе го добиете она што го плаќаат.Ние ќе се обиде да обезбеди повеќе висок квалитет на сто

15 во 1 Screwdrivers Постави Мобилен Телефон на Поправка Демонтажа Алатки Прецизност Шрафцигер Поотворени за Полнење За Паметен
 • Неодамнешно

15 во 1 Screwdrivers Постави Мобилен Телефон на Поправка Демонтажа Алатки Прецизност Шрафцигер Поотворени за Полнење За Паметен

983.04 DEN 570.00

Спецификација : Материјал : S2 CrMoБруто Тежина : околу 260 gПакет Големина : прибл 271 Х 226 X 29 mm / 10.67 X 8.9 X 1.14 воОдл

Мулти-функција Универзална Брзи Предвремени ' N Зафат Алатка Прилагодливи Socket Head Клуч Spanner CR-V Хром Комбинација Клуч
 • Неодамнешно

Мулти-функција Универзална Брзи Предвремени ' N Зафат Алатка Прилагодливи Socket Head Клуч Spanner CR-V Хром Комбинација Клуч

416.64 DEN 288.00

Мултифункција Универзална Брзи Предвремени ' N Зафат Алатка Прилагодливи Socket Head Клуч Spanner CRV Хром Комбин

NEWACALOX 19PCS Прецизност Хоби Нож од Нерѓосувачки Челични Ножеви за Уметности и Занаети DIY PCB Поправка на Кожа Филмови Дрво
 • Неодамнешно

NEWACALOX 19PCS Прецизност Хоби Нож од Нерѓосувачки Челични Ножеви за Уметности и Занаети DIY PCB Поправка на Кожа Филмови Дрво

210.72 DEN 168.00

NEWACALOX 19 PCS Прецизност Хоби Нож од Нерѓосувачки Челични Ножеви за Уметности и Занаети DIY PCB Поправка на Кож

45pcs електричар вежба шрафцигер моќ алатка додатоци домаќинство 4.8 V батерија рака алатка кутија сет multi tool kit DN156
 • Неодамнешно

45pcs електричар вежба шрафцигер моќ алатка додатоци домаќинство 4.8 V батерија рака алатка кутија сет multi tool kit DN156

2014.56 DEN 1511.00

45pcs електричар вежба шрафцигер моќ алатка додатоци домаќинство 4.8 V батерија рака алатка кутија сет multi to

БЕС M001 Универзална PCB Носителот подвижен тела M001 За iPhone Мобилен Телефон Мобилен Телефон SMT Поправка Лемење Железо Rework
 • Неодамнешно

БЕС M001 Универзална PCB Носителот подвижен тела M001 За iPhone Мобилен Телефон Мобилен Телефон SMT Поправка Лемење Железо Rework

359.04 DEN 341.00

БЕС M001 Универзална PCB Носителот подвижен тела M001 За i Phone Мобилен Телефон Мобилен Телефон SMT Поправка Лем

YOFE 9 КОМПЈУТЕРИ рака алатка комплет за автомобил поправка алатка за поставување scewdriver plier штекер клуч алатка мултифункционален
 • Неодамнешно

YOFE 9 КОМПЈУТЕРИ рака алатка комплет за автомобил поправка алатка за поставување scewdriver plier штекер клуч алатка мултифункционален

344.64 DEN 255.00

9 КОМПЈУТЕРИ акции рака алатки сет за во автомобил велосипед возење велосипед поправка алатка за полнењ

Бесплатен превозот BST 609 Мобилен телефон поправка алатка за полнење со екран отворање клешти вшмукување чаша Отворање Алатки
 • Неодамнешно

Бесплатен превозот BST 609 Мобилен телефон поправка алатка за полнење со екран отворање клешти вшмукување чаша Отворање Алатки

DEN 587.04

Бесплатен превозот BST 609 Мобилен телефон поправка алатка за полнење со екран отворање клешти вшмукување

LX-PACK Најниска Фабрика Цена раце инк-џет печатач сите околу екран на допир за рачни инк-џет Печатач за дрво пвц цевки картон
 • Неодамнешно

LX-PACK Најниска Фабрика Цена раце инк-џет печатач сите околу екран на допир за рачни инк-џет Печатач за дрво пвц цевки картон

DEN 43152.00

Ningbo Luoxin Пакување Машини Co., Ltd е Група Печатење и Пакување Фабрика производство и снабдување со Топлина р

15 Во 1 Велосипед Велосипед Поправка Алатка за Поставување Хексадецимален Клуч + Screwdrivers + Нут Алатки + Хексадецимален Копче
 • Неодамнешно

15 Во 1 Велосипед Велосипед Поправка Алатка за Поставување Хексадецимален Клуч + Screwdrivers + Нут Алатки + Хексадецимален Копче

479.52 DEN 446.00

Овој Мулти Функција Велосипед алатка е пренослив, лесни и совршен прибор за општи велосипед поправки...

WHDZ PDR Кутија Gule Пиштол Автомобил Динг Дент Поправка Lifter Слајд Чекан Лепак Puller Јазичиња Автомобил Дент Поправка Paintless
 • Неодамнешно

WHDZ PDR Кутија Gule Пиштол Автомобил Динг Дент Поправка Lifter Слајд Чекан Лепак Puller Јазичиња Автомобил Дент Поправка Paintless

DEN 6378.72

5 инчиОстри Совет За Остри Високи Места, Досадна Совет за Коронки и Телото ЛинииАлуминиум Потчукнете На

WHDZ 18pcs PDR Алатки за Полнење Paintless Дент Поправка Алатки Лепак Влече Табовите и 1pc Т-Бар Автомобил Paintless Поправка
 • Неодамнешно

WHDZ 18pcs PDR Алатки за Полнење Paintless Дент Поправка Алатки Лепак Влече Табовите и 1pc Т-Бар Автомобил Paintless Поправка

535.68 DEN 509.00

WHDZ 18pcs PDR Алатки за Полнење Paintless Дент Поправка Алатки Лепак Влече Табовите и 1pc ТБар Автомобил Paintless Попр

EVANX Рака Planer Нож Рачно Алуминиум Легура раб Средување на Работ Запечатување ПВЦ Обврзувачки Лента Машини Алатки
 • Неодамнешно

EVANX Рака Planer Нож Рачно Алуминиум Легура раб Средување на Работ Запечатување ПВЦ Обврзувачки Лента Машини Алатки

2088.00 DEN 1065.00

Карактеристики : Processable на Работ плоскости дебелина под 0.8 mm,едноставно главата е адаптирана 0.6 мм дебели