12pcs/многу Rhinestones камења восок берач пенкало алатки за Изработка / помине уметност

12pcs/многу Rhinestones камења восок берач пенкало алатки за Изработка / помине уметност

DEN 312.00

Количина на стоки


12pcs/многу Rhinestones камења восок берач пенкало алатки за Изработка / помине уметност
Може да се користи за да се држи rhinestones на ноктите грб, рамка, мобилен телефон каде што сакате.
Овој молив е направен од восок да ги собереш мали предмети како што се rhinestones и скапоцени камења.
Изгледот на овие pickers се слични на моливи, но тие се направени од восок за rhinestones подигање цел.
Користете редовно молив острилка да се изостри овие собирачи пенкала.
Не се изостри молив премногу како што треба малку (2mm+) контактна површина, така што на камења може да се држиме до восок.
Да секој купувач : ако цел износ достигне $5, ќе испрати еден мал подарок за у за слободни.
и количината е голема, pls контакт со мене, ќе се даде голем попуст.
Пакет Содржина :
12 x Rhinestones ги Собереш Алатка Помине уметност молив (бела)


Други карактеристики

Тип На Објект:
Ноктите Четка
Бренд Име:
TSZS
Број На Модел На:
NT-65B
Должина:
approx.17.2cm
Употреба:
Помине Уметност
Материјал:
Дрво
Функција:
Помине уметност алатки за да ги собереш rhinestones
боја:
Бела
Количина:
12pcs

Најдобри понуди

Makartt Нокти Датотеки 6 Начин Shiner Бафер Чистење Блок Пескарење Помине Алатка Мулти-да користите Ноктите Поднесување Чистење
 • Неодамнешно

Makartt Нокти Датотеки 6 Начин Shiner Бафер Чистење Блок Пескарење Помине Алатка Мулти-да користите Ноктите Поднесување Чистење

DEN 191.52

Спецификации : Материјал : Пескарење хартија и пластикаДизајн : 6Двострано Боја Координирани ДизајнПрим

AriesLibra Двојно Страна Нога Rasp Пескарење Пластични Датотеки Тешко Мртвите Кожата Callus Смена Педикир Нога Датотека Алатка
 • Неодамнешно

AriesLibra Двојно Страна Нога Rasp Пескарење Пластични Датотеки Тешко Мртвите Кожата Callus Смена Педикир Нога Датотека Алатка

104.16 DEN 62.00

КАРАКТЕРИСТИКИ : 100% Се со висок квалитет, Професионална тенок sandpaper плови датотека Совршени за двете пр

година Нови 25Pcs Нокти Датотека Бафер 100/180 Професионални Помине Уметност Пескарење Датотеки Салон Маникир УВ Гел Совет
 • Неодамнешно

година Нови 25Pcs Нокти Датотека Бафер 100/180 Професионални Помине Уметност Пескарење Датотеки Салон Маникир УВ Гел Совет

501.60 DEN 442.00

Ако вашиот потврда дојде време, се уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас да се Прошири

ANGNYA Нова Коса Смена Восок Грав 4 Вкусови Depilatory Восок Бикини Тело Достапни Убавина Производи за Нега на Цврста Хартија
 • Неодамнешно

ANGNYA Нова Коса Смена Восок Грав 4 Вкусови Depilatory Восок Бикини Тело Достапни Убавина Производи за Нега на Цврста Хартија

975.36 DEN 780.00

Пливање или изложеност не треба да биде дозволено за 24 часа 4) почекајте за момент, дека има зацврсти вос

Artlalic 3 Еез Два Начини Помине Уметност Сино Пенкало Rhinestones Дизајн Резба Силикони Помине Четки Нокти Алатки Трговија На
 • Неодамнешно

Artlalic 3 Еез Два Начини Помине Уметност Сино Пенкало Rhinestones Дизајн Резба Силикони Помине Четки Нокти Алатки Трговија На

DEN 116.64

Нови Препорачуваме ID : 4527Artlalic 3 Еез Двојно Глави Сина Rhinestones Помине Уметност Дизајн Резба Силикони Глава

LAMEILA Нокти Поставите Нокти Алатки со Ноктите Clipper Нокти Датотека Машина Ножици Нерѓосувачки Челик Callus Shavers Педикир
 • Неодамнешно

LAMEILA Нокти Поставите Нокти Алатки со Ноктите Clipper Нокти Датотека Машина Ножици Нерѓосувачки Челик Callus Shavers Педикир

444.00 DEN 244.00

Ноктите Clipper Комплет : ноктите clipper , callхлапак и нокти датотека1 Ние ќе ја испорача предмети во рок од 2 до 5

ZKO 5PCS/Пакет Помине Уметност Силикони Скулптура Пенкало За Ембос Резба полски Занает Ментална се Справи со Помине Уметност
 • Неодамнешно

ZKO 5PCS/Пакет Помине Уметност Силикони Скулптура Пенкало За Ембос Резба полски Занает Ментална се Справи со Помине Уметност

191.52 DEN 163.00

Функција : 100% сосема новИдеален за фино помине уметност работаСоздавање на убави нокти за долготрајни и

7 парчиња во 1 пакет Помине Clipper Комплет за Нокти Грижа Поставите Педикир Режа Tweezer Нож Уво ги собереш Нови Нокти Сет Алатки
 • Неодамнешно

7 парчиња во 1 пакет Помине Clipper Комплет за Нокти Грижа Поставите Педикир Режа Tweezer Нож Уво ги собереш Нови Нокти Сет Алатки

125.76 DEN 93.00

Ако Ви Се Допаѓа Овој Објект,Ве Молиме Да Го Додадете Во Вашите "Wish List",Доколку Ви Се Допаѓа Нашата Продав

БИЛО Помине Уметност, Убавина, Дизајн Црвено Дрвена Рачка Најлон Коса Еден Удар Четка Со Црна Капа 2 Единствен Парче
 • Неодамнешно

БИЛО Помине Уметност, Убавина, Дизајн Црвено Дрвена Рачка Најлон Коса Еден Удар Четка Со Црна Капа 2 Единствен Парче

196.32 DEN 167.00

БИЛО Помине Уметност, Убавина, Дизајн Црвено Дрвена Рачка Најлон Коса Еден Удар Четка Со Црна Капа 2# Еди

Топла Продажба Професионален лак Фен за Помине Уметност Алатка 2X AA Батерија Мини Преносни Помине Гел лак Фен Воздухот Фен
 • Неодамнешно

Топла Продажба Професионален лак Фен за Помине Уметност Алатка 2X AA Батерија Мини Преносни Помине Гел лак Фен Воздухот Фен

523.20 DEN 419.00

Топла Продажба Професионален лак Фен за Помине Уметност Алатка 2 X AA Батерија Мини Преносни Помине Гел л

JEARLYU 100x Дрво Нокти Датотека 180/240 Ронки Мини Пурпурна двострано Бафер Пескарење Sandpaper Нокти Датотеки за Еднократна
 • Неодамнешно

JEARLYU 100x Дрво Нокти Датотека 180/240 Ронки Мини Пурпурна двострано Бафер Пескарење Sandpaper Нокти Датотеки за Еднократна

190.08 DEN 167.00

Моден Мини Нокти Датотека Пескарење Датотеки Трајни Чистење Чакал и Песок Хартија Маникир Нокти Алатка

BTT-135 нови пристигнување Помине Уметност Нокти Алатки 9w led светилка + 4Colors 15ml впие исклучување ув Гел лак со Смена Пракса
 • Неодамнешно

BTT-135 нови пристигнување Помине Уметност Нокти Алатки 9w led светилка + 4Colors 15ml впие исклучување ув Гел лак со Смена Пракса

4224.00 DEN 2112.00

започнетекрајотВе молиме оставете порака кога ќе го поставите цел ,за бојата на led светилка приклучоко