SUN9X Плус 36W LED Помине Фен SUN9X Надгради и со LCD Тајмер и Копчето 18 Led диоди Ултравиолетови Помине Светилка за Гел лак на Ноктите Уметност

SUN9X Плус 36W LED Помине Фен SUN9X Надгради и со LCD Тајмер и Копчето 18 Led диоди Ултравиолетови Помине Светилка за Гел лак

DEN 718.00
-14 %
DEN 834.72

Количина на стоки


Нови УВ Помине Фен SUN9 X Плус 36 W Помине Светилка УВ Ламба LED Ултравиолетова Ламба за Нокти УВ Гел лак на Ноктите Уметност
Карактеристики :
1. Dual извор на светлина : 365nm+405nm.Лекување на сите видови на гелови
2. Салон за професионална употреба
3.1 година гаранција
Спецификација :
Модел : SUNUV SUN9 X Плус/9 X Max Моќност : 36 W(9 X плус), 24 W(9 X) Led : 365+405nm двојна бранова должина 18leds Соодветен Гел Тип : УВ Гел / LED Гел / Градител / Тешко гелови за Сите видови Живот : 50000hrs Големина на : 8.27*4.72*3.15 инч
ЕУ АКЦИИ, БРЗА ИСПОРАКА
НАПОМЕНА : Сите налози се вклучително и превозот на трошоците, но не било увоз доход.
Пакување листа :
1. Телото Машина
2. Мануел
3. Адаптер
По-услуги : 1-на година квалитетот гаранција 24 работни часа одговор од нас.На клиентите задоволство е нашата услуга цел.


Други карактеристики

боја:
SUN9X Плус 36W Зелена, SUN9X Плус 36W сина, SUN9X Плус 36W Розова, SUN9X 24W Розова
Тип На Објект:
Ноктите Фен
Тип:
Led светилки
Тежина:
0.5kg
Напон:
100-240V
Приклучоци Тип:
EU
моќност:
36w
Стоковните Квалитет, Сертификација:
3C,CE
Извор На Енергија:
Електричен
Материјал:
PC
Бренд Име:
SUNUV
Големина:
205*203*93mm
Број На Модел На:
SUN9x Плус
Сертификати:
CE, RHOS, FCC
Соодветен Гел Тип:
УВ Гел / LED Гел / Градител Сите Видови Гел

Најдобри понуди

БИЛО Акрилик се Справи со High-Tech Најлон Коса Dotting Пенкало+Мачка Јазик Обликот на Косата 14 Две Користете Четка за едно
 • Неодамнешно

БИЛО Акрилик се Справи со High-Tech Најлон Коса Dotting Пенкало+Мачка Јазик Обликот на Косата 14 Две Користете Четка за едно

143.52 DEN 122.00

БИЛО Акрилик се Справи со HighTech Најлон Коса Dotting Пенкало+Мачка Јазик Обликот на Косата 14# Две Користете Че

7Pcs Помине Лагер Четка Поставите Сликарство, Цртање Пенкало Тебе УВ Гел Акрилик Cuticle Отстрани Пинк се Справи со Нокти УВ
 • Неодамнешно

7Pcs Помине Лагер Четка Поставите Сликарство, Цртање Пенкало Тебе УВ Гел Акрилик Cuticle Отстрани Пинк се Справи со Нокти УВ

133.92 DEN 114.00

Спецификација : Количина : 7pcsСе Справи Со Должина : Околу.17.819.3 смБоја : Како на сликите покажуваатПакет С

Новиот Дизајн БИЛО Помине Уметност Продавала Црвени Дрвена Рачка Најлон Коса Помине Уметност Еден Удар Четка 2 10PCS/Многу
 • Неодамнешно

Новиот Дизајн БИЛО Помине Уметност Продавала Црвени Дрвена Рачка Најлон Коса Помине Уметност Еден Удар Четка 2 10PCS/Многу

843.84 DEN 717.00

Новиот Дизајн БИЛО Помине Уметност Продавала Црвени Дрвена Рачка Најлон Коса Помине Уметност Еден Удар

8PCS Помине Уметност Пенкало Сликарство Дизајн на Ноктите Алатки УВ Гел лак Пенкала 3D Помине Уметност DIY Декорација Цртање
 • Неодамнешно

8PCS Помине Уметност Пенкало Сликарство Дизајн на Ноктите Алатки УВ Гел лак Пенкала 3D Помине Уметност DIY Декорација Цртање

633.12 DEN 538.00

Добредојдовте на Julianna Убавина! 1.Нема следење на број за цел испраќаат од страна на Кина Пост Обичен Мал

ZKO 5PCS/Пакет Помине Уметност Силикони Скулптура Пенкало За Ембос Резба полски Занает Ментална се Справи со Помине Уметност
 • Неодамнешно

ZKO 5PCS/Пакет Помине Уметност Силикони Скулптура Пенкало За Ембос Резба полски Занает Ментална се Справи со Помине Уметност

191.52 DEN 163.00

Функција : 100% сосема новИдеален за фино помине уметност работаСоздавање на убави нокти за долготрајни и

LAMEILA Нокти Поставите Нокти Алатки со Ноктите Clipper Нокти Датотека Машина Ножици Нерѓосувачки Челик Callus Shavers Педикир
 • Неодамнешно

LAMEILA Нокти Поставите Нокти Алатки со Ноктите Clipper Нокти Датотека Машина Ножици Нерѓосувачки Челик Callus Shavers Педикир

444.00 DEN 244.00

Ноктите Clipper Комплет : ноктите clipper , callхлапак и нокти датотека1 Ние ќе ја испорача предмети во рок од 2 до 5

1pcs Професионални Мачка Очи Rhinestones Метал Помине Уметност Четка Пенкало Цртање Линии Сликарство, Резба од Тебе УВ Гел Убавина
 • Неодамнешно

1pcs Професионални Мачка Очи Rhinestones Метал Помине Уметност Четка Пенкало Цртање Линии Сликарство, Резба од Тебе УВ Гел Убавина

134.40 DEN 114.00

1pcs Професионални Мачка Очи Rhinestones Метал Помине Уметност Четка Пенкало Цртање Линии Сликарство, Резба од

6PCS/МНОГУ Двојно Страна Нокти Бафер полски Нокти Датотека Мрачно Висок Квалитет Перат Нокти Датотеки за Нега на Ноктите Уметност
 • Неодамнешно

6PCS/МНОГУ Двојно Страна Нокти Бафер полски Нокти Датотека Мрачно Висок Квалитет Перат Нокти Датотеки за Нега на Ноктите Уметност

239.04 DEN 191.00

6 PCS / МНОГУ Двојно Страна Нокти Бафер полски Нокти Датотека Мрачно Висок Квалитет Перат Нокти Датотеки П

100pcs/многу Криви Сиви Нокти Датотека Професионални Emery Одбор Нокти Датотека 100/100 двострано Nailfile Помине Уметност Совети
 • Неодамнешно

100pcs/многу Криви Сиви Нокти Датотека Професионални Emery Одбор Нокти Датотека 100/100 двострано Nailfile Помине Уметност Совети

1371.84 DEN 1207.00

100pcs / многу Криви Сиви Нокти Датотека Професионални Emery Одбор Нокти Датотека 100 / 100 двострано Nailfile Помине

1Pc Големи Димензии Големи не ' Рѓосувачки Челик Силикони Прсти Помине Clippers Нокти Педикир Совети Тример Машина Режа Cuticle
 • Неодамнешно

1Pc Големи Димензии Големи не ' Рѓосувачки Челик Силикони Прсти Помине Clippers Нокти Педикир Совети Тример Машина Режа Cuticle

137.28 DEN 131.00

Ние брод од страна на Кина пост,хонг конг пост EMS,DHL,Fedex, според вашиот избор, кога прави нарачка .Време На

година Нови 25Pcs Нокти Датотека Бафер 100/180 Професионални Помине Уметност Пескарење Датотеки Салон Маникир УВ Гел Совет
 • Неодамнешно

година Нови 25Pcs Нокти Датотека Бафер 100/180 Професионални Помине Уметност Пескарење Датотеки Салон Маникир УВ Гел Совет

501.60 DEN 442.00

Ако вашиот потврда дојде време, се уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас да се Прошири

ZKO 1 КОМПЈУТЕР Професионална Ноктите Пенкало Јасно се Справи со Sable Помине Четки Стил Алатки за Цртање Сликарство Пенкало,
 • Неодамнешно

ZKO 1 КОМПЈУТЕР Професионална Ноктите Пенкало Јасно се Справи со Sable Помине Четки Стил Алатки за Цртање Сликарство Пенкало,

114.72 DEN 79.00

(Не Праша "каде е мојата цел!" Само да се задржи на чекање ) 2.Внимание : Ова превозот начин е без следење на

20pcs/многу Помине Уметност Стил Алатки за Брусење Совети Декорација на Нокти Датотеки Баферот за Чистење Салон Маникир УВ Гел
 • Неодамнешно

20pcs/многу Помине Уметност Стил Алатки за Брусење Совети Декорација на Нокти Датотеки Баферот за Чистење Салон Маникир УВ Гел

DEN 666.72

20pcs / многу Пурпурна Помине Уметност Стил алатки за Брусење Совети Декорација на Нокти Датотеки Баферот

2 парчиња Топла Нога Нега на Коските Палецот Обука Bunion Треска Корекција Hallux Valgus Orthotics Големите Пети Сепаратор Носила
 • Неодамнешно

2 парчиња Топла Нога Нега на Коските Палецот Обука Bunion Треска Корекција Hallux Valgus Orthotics Големите Пети Сепаратор Носила

118.08 DEN 77.00

2 парчиња Топла Нога Нега на Коските Палецот Обука Bunion Треска Корекција Hallux ValgOrthotics Големите Пети Сепара

Artlalic 3 Еез Два Начини Помине Уметност Сино Пенкало Rhinestones Дизајн Резба Силикони Помине Четки Нокти Алатки Трговија На
 • Неодамнешно

Artlalic 3 Еез Два Начини Помине Уметност Сино Пенкало Rhinestones Дизајн Резба Силикони Помине Четки Нокти Алатки Трговија На

DEN 116.64

Нови Препорачуваме ID : 4527Artlalic 3 Еез Двојно Глави Сина Rhinestones Помине Уметност Дизајн Резба Силикони Глава