SUN2 УВ LED Светилка Помине 48W Помине Фен Машина За Лекување на УВ Гел Led Гел Ноктите Гел лак Машина

SUN2 УВ LED Светилка Помине 48W Помине Фен Машина За Лекување на УВ Гел Led Гел Ноктите Гел лак Машина

DEN 1632.00
-32 %
DEN 2399.52

Количина на стоки


SUN2 LED Светилки Помине 48 W Помине Фен Професионални Помине УВ Ламба За Нокти Гел лак со Сензор
Карактеристики :
1. Dual извор на светлина : 365nm+405nm.Лекување на сите видови на гелови
2. Салон за професионална употреба
3. Роуз силикон боја
4. 48 W НА ИСКЛУЧУВАЊЕ
ЕУ АКЦИИ, БРЗА ИСПОРАКА
НАПОМЕНА : Сите налози се вклучително и превозот на трошоците, но не било увоз доход.
Пакување листа :
1. Телото Машина x1
2. Мануел x1
3. Адаптер x1
По-услуги : 1-на година квалитетот гаранција 24 работни часа одговор од нас.На клиентите задоволство е нашата услуга цел.


Други карактеристики

боја:
SUN2rosepad
Тип На Објект:
Ноктите Фен
Тип:
Led светилки
Напон:
100-240V
Приклучоци Тип:
EU
Стоковните Квалитет, Сертификација:
3C,CE
Извор На Енергија:
Електричен
моќност:
48W
Материјал:
PC
Број На Модел На:
SUN2
Тежина:
1.2kg
Големина:
200*170*100mm
Бренд Име:
SUNUV
боја:
Трендафил
Сертификати:
CE, RHOS, FCC
моќност:
48W
Соодветен Гел Тип:
УВ Гел / LED Гел / Градител Сите Видови Гел

Најдобри понуди

7pcs/Set Помине Clipper Комплет за Нокти Грижа Педикир Режа/Tweezer/Нож/Уво трансферот,Комунални Нокти Сет Алатки+СТП Кожа Случај
 • Неодамнешно

7pcs/Set Помине Clipper Комплет за Нокти Грижа Педикир Режа/Tweezer/Нож/Уво трансферот,Комунални Нокти Сет Алатки+СТП Кожа Случај

143.52 DEN 108.00

ОПИС Флексибилен, лесен и пренослив, лесно за чување и носат Висок квалитет и компактен дизајн на Домот,

1pcs Rhinestones Мермер се Справи со Тебе Цртање Помине Уметност Четка 3d Слика Пенкало УВ Гел Лагер Скулптура Четки За Нокти
 • Неодамнешно

1pcs Rhinestones Мермер се Справи со Тебе Цртање Помине Уметност Четка 3d Слика Пенкало УВ Гел Лагер Скулптура Четки За Нокти

129.12 DEN 90.00

1pcs Rhinestones Мермер се Справи со Тебе Цртање Помине Уметност Четка 3d Слика Пенкало УВ Гел Лагер Скулптура Ч

Новиот Дизајн БИЛО Помине Уметност Продавала Црвени Дрвена Рачка Најлон Коса Помине Уметност Еден Удар Четка 2 10PCS/Многу
 • Неодамнешно

Новиот Дизајн БИЛО Помине Уметност Продавала Црвени Дрвена Рачка Најлон Коса Помине Уметност Еден Удар Четка 2 10PCS/Многу

843.84 DEN 717.00

Новиот Дизајн БИЛО Помине Уметност Продавала Црвени Дрвена Рачка Најлон Коса Помине Уметност Еден Удар

8PCS Помине Уметност Пенкало Сликарство Дизајн на Ноктите Алатки УВ Гел лак Пенкала 3D Помине Уметност DIY Декорација Цртање
 • Неодамнешно

8PCS Помине Уметност Пенкало Сликарство Дизајн на Ноктите Алатки УВ Гел лак Пенкала 3D Помине Уметност DIY Декорација Цртање

633.12 DEN 538.00

Добредојдовте на Julianna Убавина! 1.Нема следење на број за цел испраќаат од страна на Кина Пост Обичен Мал

2017 Sunmini Помине Фен 6W Помине Светилка 365+405nm Бела Светлина, LED УВ Ламба Поддршка USB Полнач за да се Излечи УВ LED Гел
 • Неодамнешно

2017 Sunmini Помине Фен 6W Помине Светилка 365+405nm Бела Светлина, LED УВ Ламба Поддршка USB Полнач за да се Излечи УВ LED Гел

503.52 DEN 267.00

modname=ckeditorТип : Ноктите Старечки АлаткаМодел : SUNmini2Материјал : PC & ABSБоја : Бела, Розова,Моќност : 6 WБранова Д

БИЛО Акрилик се Справи со High-Tech Најлон Коса Dotting Пенкало+Мачка Јазик Обликот на Косата 14 Две Користете Четка за едно
 • Неодамнешно

БИЛО Акрилик се Справи со High-Tech Најлон Коса Dotting Пенкало+Мачка Јазик Обликот на Косата 14 Две Користете Четка за едно

143.52 DEN 122.00

БИЛО Акрилик се Справи со HighTech Најлон Коса Dotting Пенкало+Мачка Јазик Обликот на Косата 14# Две Користете Че

100pcs/многу Криви Сиви Нокти Датотека Професионални Emery Одбор Нокти Датотека 100/100 двострано Nailfile Помине Уметност Совети
 • Неодамнешно

100pcs/многу Криви Сиви Нокти Датотека Професионални Emery Одбор Нокти Датотека 100/100 двострано Nailfile Помине Уметност Совети

1371.84 DEN 1207.00

100pcs / многу Криви Сиви Нокти Датотека Професионални Emery Одбор Нокти Датотека 100 / 100 двострано Nailfile Помине

ANGNYA Нова Коса Смена Восок Грав 4 Вкусови Depilatory Восок Бикини Тело Достапни Убавина Производи за Нега на Цврста Хартија
 • Неодамнешно

ANGNYA Нова Коса Смена Восок Грав 4 Вкусови Depilatory Восок Бикини Тело Достапни Убавина Производи за Нега на Цврста Хартија

975.36 DEN 780.00

Пливање или изложеност не треба да биде дозволено за 24 часа 4) почекајте за момент, дека има зацврсти вос

3 Групи /45Pcs Помине Уметност Четка Украси Сет Алатки Професионални Сликарство Пенкало со Четка за Нокти Сочинуваат Четка Поставени
 • Неодамнешно

3 Групи /45Pcs Помине Уметност Четка Украси Сет Алатки Професионални Сликарство Пенкало со Четка за Нокти Сочинуваат Четка Поставени

DEN 806.40

Ние сме производителот специјализирана во областа на eyelash проширување(eyelash лепак,eyelash продолжување комп

LAMEILA Нокти Поставите Нокти Алатки со Ноктите Clipper Нокти Датотека Машина Ножици Нерѓосувачки Челик Callus Shavers Педикир
 • Неодамнешно

LAMEILA Нокти Поставите Нокти Алатки со Ноктите Clipper Нокти Датотека Машина Ножици Нерѓосувачки Челик Callus Shavers Педикир

444.00 DEN 244.00

Ноктите Clipper Комплет : ноктите clipper , callхлапак и нокти датотека1 Ние ќе ја испорача предмети во рок од 2 до 5

10Pcs Баферот За Нокти Датотека за Нега на Дизајн Алатки Синозелена Cuboid 2 Начини Чистење Пескарење Полирање Блок Помине Уметност
 • Неодамнешно

10Pcs Баферот За Нокти Датотека за Нега на Дизајн Алатки Синозелена Cuboid 2 Начини Чистење Пескарење Полирање Блок Помине Уметност

271.20 DEN 176.00

10 Pcs Баферот За Нокти Датотека за Нега на Дизајн Алатки Синозелена Cuboid 2 Начини Чистење Пескарење Полира

7 парчиња во 1 пакет Помине Clipper Комплет за Нокти Грижа Поставите Педикир Режа Tweezer Нож Уво ги собереш Нови Нокти Сет Алатки
 • Неодамнешно

7 парчиња во 1 пакет Помине Clipper Комплет за Нокти Грижа Поставите Педикир Режа Tweezer Нож Уво ги собереш Нови Нокти Сет Алатки

125.76 DEN 93.00

Ако Ви Се Допаѓа Овој Објект,Ве Молиме Да Го Додадете Во Вашите "Wish List",Доколку Ви Се Допаѓа Нашата Продав

1pcs Професионални Мачка Очи Rhinestones Метал Помине Уметност Четка Пенкало Цртање Линии Сликарство, Резба од Тебе УВ Гел Убавина
 • Неодамнешно

1pcs Професионални Мачка Очи Rhinestones Метал Помине Уметност Четка Пенкало Цртање Линии Сликарство, Резба од Тебе УВ Гел Убавина

134.40 DEN 114.00

1pcs Професионални Мачка Очи Rhinestones Метал Помине Уметност Четка Пенкало Цртање Линии Сликарство, Резба од