50pcs 90mmProessional Нокти Датотеки Бафер Прст Совети Semicircle Sandpaper 100/180 Двојно Страна Салонот Помине Уметност Нокти Убавина Алатка

50pcs 90mmProessional Нокти Датотеки Бафер Прст Совети Semicircle Sandpaper 100/180 Двојно Страна Салонот Помине Уметност Нокти

DEN 410.00
-5 %
DEN 431.52

Количина на стоки

Опис
50pcs 90mm Proessional Нокти Датотеки Бафер Прст Совети Semicircle Sandpaper 100/180 Двојно Страна Салонот Помине Уметност Нокти Убавина Алатка
Pacjage вклучуваат
50pcs
50*90mm челик gery Нокти датотека.
Употреба :
1)од Суштинско значење помине уметност алатки за поднесување на ноктите пред да помине третман / помине проширување / нокти процедури
2)Може да се користи за да се датотеката природни нокти лажни нокти, ноктите екстензии, итн.
3)Совршен за прст грижа, дрво, и салон за користење,се вклопуваат во новата еден научат нокти,сите од објектите се добар употреба.
Слики


Други карактеристики

Тип На Објект:
нокти датотека
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
Grey6
Количина:
50pcs
Големина:
178mm*28*12mm
Тип На Објект:
Големина на:
90*20*4mm
Количина:
50pcs
Состојба:
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Ронки:
100#/180#
Материјал:
Пластични & Сунѓерот & Sandpaper

Најдобри понуди

2017 Sunmini Помине Фен 6W Помине Светилка 365+405nm Бела Светлина, LED УВ Ламба Поддршка USB Полнач за да се Излечи УВ LED Гел
 • Неодамнешно

2017 Sunmini Помине Фен 6W Помине Светилка 365+405nm Бела Светлина, LED УВ Ламба Поддршка USB Полнач за да се Излечи УВ LED Гел

503.52 DEN 267.00

modname=ckeditorТип : Ноктите Старечки АлаткаМодел : SUNmini2Материјал : PC & ABSБоја : Бела, Розова,Моќност : 6 WБранова Д

ZKO 5PCS/Пакет Помине Уметност Силикони Скулптура Пенкало За Ембос Резба полски Занает Ментална се Справи со Помине Уметност
 • Неодамнешно

ZKO 5PCS/Пакет Помине Уметност Силикони Скулптура Пенкало За Ембос Резба полски Занает Ментална се Справи со Помине Уметност

191.52 DEN 163.00

Функција : 100% сосема новИдеален за фино помине уметност работаСоздавање на убави нокти за долготрајни и

AriesLibra Двојно Страна Нога Rasp Пескарење Пластични Датотеки Тешко Мртвите Кожата Callus Смена Педикир Нога Датотека Алатка
 • Неодамнешно

AriesLibra Двојно Страна Нога Rasp Пескарење Пластични Датотеки Тешко Мртвите Кожата Callus Смена Педикир Нога Датотека Алатка

104.16 DEN 62.00

КАРАКТЕРИСТИКИ : 100% Се со висок квалитет, Професионална тенок sandpaper плови датотека Совршени за двете пр

3 Групи /45Pcs Помине Уметност Четка Украси Сет Алатки Професионални Сликарство Пенкало со Четка за Нокти Сочинуваат Четка Поставени
 • Неодамнешно

3 Групи /45Pcs Помине Уметност Четка Украси Сет Алатки Професионални Сликарство Пенкало со Четка за Нокти Сочинуваат Четка Поставени

DEN 806.40

Ние сме производителот специјализирана во областа на eyelash проширување(eyelash лепак,eyelash продолжување комп

2 парчиња Топла Нога Нега на Коските Палецот Обука Bunion Треска Корекција Hallux Valgus Orthotics Големите Пети Сепаратор Носила
 • Неодамнешно

2 парчиња Топла Нога Нега на Коските Палецот Обука Bunion Треска Корекција Hallux Valgus Orthotics Големите Пети Сепаратор Носила

118.08 DEN 77.00

2 парчиња Топла Нога Нега на Коските Палецот Обука Bunion Треска Корекција Hallux ValgOrthotics Големите Пети Сепара

ZKO 12 Компјутери/Пакет Шарени Помине Уметност Четка Мали Акрилик Помине Уметност Совети Лагер Сликарство, Цртање Пенкало, Четка
 • Неодамнешно

ZKO 12 Компјутери/Пакет Шарени Помине Уметност Четка Мали Акрилик Помине Уметност Совети Лагер Сликарство, Цртање Пенкало, Четка

105.60 DEN 81.00

Функција : 100% сосема новИдеален за фино помине уметност работаСоздавање на убави нокти за долготрајни и

Новиот Дизајн БИЛО Помине Уметност Продавала Црвени Дрвена Рачка Најлон Коса Помине Уметност Еден Удар Четка 2 10PCS/Многу
 • Неодамнешно

Новиот Дизајн БИЛО Помине Уметност Продавала Црвени Дрвена Рачка Најлон Коса Помине Уметност Еден Удар Четка 2 10PCS/Многу

843.84 DEN 717.00

Новиот Дизајн БИЛО Помине Уметност Продавала Црвени Дрвена Рачка Најлон Коса Помине Уметност Еден Удар

BTT-135 нови пристигнување Помине Уметност Нокти Алатки 9w led светилка + 4Colors 15ml впие исклучување ув Гел лак со Смена Пракса
 • Неодамнешно

BTT-135 нови пристигнување Помине Уметност Нокти Алатки 9w led светилка + 4Colors 15ml впие исклучување ув Гел лак со Смена Пракса

4224.00 DEN 2112.00

започнетекрајотВе молиме оставете порака кога ќе го поставите цел ,за бојата на led светилка приклучоко

7pcs Преносни Нокти Поставите Помине Грижа Clippers Ножици Патување Чешлање Колекции Случај Сина, Зелена, Топла Розова, Портокалова,
 • Неодамнешно

7pcs Преносни Нокти Поставите Помине Грижа Clippers Ножици Патување Чешлање Колекции Случај Сина, Зелена, Топла Розова, Портокалова,

146.88 DEN 126.00

100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : не 'Рѓосувачки челик Количина : 1set (7pcs) Боја : Сина, Зелена, То

100pcs/многу Криви Сиви Нокти Датотека Професионални Emery Одбор Нокти Датотека 100/100 двострано Nailfile Помине Уметност Совети
 • Неодамнешно

100pcs/многу Криви Сиви Нокти Датотека Професионални Emery Одбор Нокти Датотека 100/100 двострано Nailfile Помине Уметност Совети

1371.84 DEN 1207.00

100pcs / многу Криви Сиви Нокти Датотека Професионални Emery Одбор Нокти Датотека 100 / 100 двострано Nailfile Помине

година Нови 25Pcs Нокти Датотека Бафер 100/180 Професионални Помине Уметност Пескарење Датотеки Салон Маникир УВ Гел Совет
 • Неодамнешно

година Нови 25Pcs Нокти Датотека Бафер 100/180 Професионални Помине Уметност Пескарење Датотеки Салон Маникир УВ Гел Совет

501.60 DEN 442.00

Ако вашиот потврда дојде време, се уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас да се Прошири

SUN9X Плус 36W LED Помине Фен SUN9X Надгради и со LCD Тајмер и Копчето 18 Led диоди Ултравиолетови Помине Светилка за Гел лак
 • Неодамнешно

SUN9X Плус 36W LED Помине Фен SUN9X Надгради и со LCD Тајмер и Копчето 18 Led диоди Ултравиолетови Помине Светилка за Гел лак

834.72 DEN 718.00

Нови УВ Помине Фен SUN9 X Плус 36 W Помине Светилка УВ Ламба LED Ултравиолетова Ламба за Нокти УВ Гел лак на Но

1pcs Rhinestones Мермер се Справи со Тебе Цртање Помине Уметност Четка 3d Слика Пенкало УВ Гел Лагер Скулптура Четки За Нокти
 • Неодамнешно

1pcs Rhinestones Мермер се Справи со Тебе Цртање Помине Уметност Четка 3d Слика Пенкало УВ Гел Лагер Скулптура Четки За Нокти

129.12 DEN 90.00

1pcs Rhinestones Мермер се Справи со Тебе Цртање Помине Уметност Четка 3d Слика Пенкало УВ Гел Лагер Скулптура Ч

1Pc Големи Димензии Големи не ' Рѓосувачки Челик Силикони Прсти Помине Clippers Нокти Педикир Совети Тример Машина Режа Cuticle
 • Неодамнешно

1Pc Големи Димензии Големи не ' Рѓосувачки Челик Силикони Прсти Помине Clippers Нокти Педикир Совети Тример Машина Режа Cuticle

137.28 DEN 131.00

Ние брод од страна на Кина пост,хонг конг пост EMS,DHL,Fedex, според вашиот избор, кога прави нарачка .Време На

10Pcs Баферот За Нокти Датотека за Нега на Дизајн Алатки Синозелена Cuboid 2 Начини Чистење Пескарење Полирање Блок Помине Уметност
 • Неодамнешно

10Pcs Баферот За Нокти Датотека за Нега на Дизајн Алатки Синозелена Cuboid 2 Начини Чистење Пескарење Полирање Блок Помине Уметност

271.20 DEN 176.00

10 Pcs Баферот За Нокти Датотека за Нега на Дизајн Алатки Синозелена Cuboid 2 Начини Чистење Пескарење Полира

JEARLYU 100x Дрво Нокти Датотека 180/240 Ронки Мини Пурпурна двострано Бафер Пескарење Sandpaper Нокти Датотеки за Еднократна
 • Неодамнешно

JEARLYU 100x Дрво Нокти Датотека 180/240 Ронки Мини Пурпурна двострано Бафер Пескарење Sandpaper Нокти Датотеки за Еднократна

190.08 DEN 167.00

Моден Мини Нокти Датотека Пескарење Датотеки Трајни Чистење Чакал и Песок Хартија Маникир Нокти Алатка

7Pcs Помине Лагер Четка Поставите Сликарство, Цртање Пенкало Тебе УВ Гел Акрилик Cuticle Отстрани Пинк се Справи со Нокти УВ
 • Неодамнешно

7Pcs Помине Лагер Четка Поставите Сликарство, Цртање Пенкало Тебе УВ Гел Акрилик Cuticle Отстрани Пинк се Справи со Нокти УВ

133.92 DEN 114.00

Спецификација : Количина : 7pcsСе Справи Со Должина : Околу.17.819.3 смБоја : Како на сликите покажуваатПакет С

LAMEILA Нокти Поставите Нокти Алатки со Ноктите Clipper Нокти Датотека Машина Ножици Нерѓосувачки Челик Callus Shavers Педикир
 • Неодамнешно

LAMEILA Нокти Поставите Нокти Алатки со Ноктите Clipper Нокти Датотека Машина Ножици Нерѓосувачки Челик Callus Shavers Педикир

444.00 DEN 244.00

Ноктите Clipper Комплет : ноктите clipper , callхлапак и нокти датотека1 Ние ќе ја испорача предмети во рок од 2 до 5

Нов Чадор Т Помине Вежба Нога Callus Керамички Малку Електрична Нокти Педикир Машина Micromotor Помине Уметност Салон За Убавина
 • Неодамнешно

Нов Чадор Т Помине Вежба Нога Callus Керамички Малку Електрична Нокти Педикир Машина Micromotor Помине Уметност Салон За Убавина

1004.64 DEN 673.00

3 / 32" Месо Тело Со Дијаметар Парична Казна Чадор Т Керамички Помине Вежба БитовиПредности : 1 Антибактери