(GT3165-А5) Декоративни Акрилик Стакло 210x148mm Фото Рамка Може да се Costomize Било која Големина и Форма

(GT3165-А5) Декоративни Акрилик Стакло 210x148mm Фото Рамка Може да се Costomize Било која Големина и Форма

DEN 1018.00
-7 %
DEN 1094.40

Количина на стоки


Добредојдовте на додавање од нас да се "Моите Омилени Продавници".
предмет : Акрилик Фото Рамка Со Завртка
Материјал : јасно акрилик
Модел Бр. : GT3165-А5
(Ве молиме проверете ја нашата опис на производот внимателно пред ставање ред и изберете вистинската големина за вашата фото)
Карактеристики :
1. направени од квалитетни акрилик како кристал
2. висок јасен преглед
3. вертикална употреба или хоризонтална употреба
4. тоа е лесно да се промени во внатрешноста слика/фото
5.може да се користи за промоција на подароци или десктоп декорација
Пакет Се Вклучени :
1 x празни фото рамка
Answer : ___________________________ Note :
1.Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветленост на мониторот и светлина од светлината.
2.Ве молиме овозможи мало отстапување за мерни податоци.
3.Пакет не се вклучени екранот додатоци.


Други карактеристики

Големина:
GT3165 A5
Пакување Тип:
Мулти-рамка
Стил:
Модерна
со слика картичка:
No
Материјал:
Акрилик
Обликот:
правоаголник
Број На Модел На:
GT-3165
Тип:
Фото Рамка

Најдобри понуди

5 Бои Гроздобер Дрво Слика Рамка за Дома Табела Декорација, со Врвен Квалитет 1 Парче Фото Рамки Свадба Подароци Quadro Де Дрво
 • Неодамнешно

5 Бои Гроздобер Дрво Слика Рамка за Дома Табела Декорација, со Врвен Квалитет 1 Парче Фото Рамки Свадба Подароци Quadro Де Дрво

527.52 DEN 422.00

Трговија на големо Цена Фото Рамка Топла Продаде 4,6,7,10 Инчен Креативен Подарок DIY Дрво Фото Рамка Слика А

60x80cm Супер-Тенок Една Страна Магнетни Пред се Отвори LED Светло Кутија со Алуминиумска Рамка,Алуминиум Рамка Светлина Џебови
 • Неодамнешно

60x80cm Супер-Тенок Една Страна Магнетни Пред се Отвори LED Светло Кутија со Алуминиумска Рамка,Алуминиум Рамка Светлина Џебови

DEN 9024.00

Магнетни Светлина Кутија,Еден Двострано Кристал на Светлина Кутија ,Led Панел Светлина, LED позадинско осв

Linliangmuyu 2017 ПОП РЕКЛАМЕН ПОСТЕР десктоп Екранот Рек KT Одбор Знак Носителот на Менито на Екранот се Залагаме ЗА A4 АД страница
 • Неодамнешно

Linliangmuyu 2017 ПОП РЕКЛАМЕН ПОСТЕР десктоп Екранот Рек KT Одбор Знак Носителот на Менито на Екранот се Залагаме ЗА A4 АД страница

1134.24 DEN 1044.00

Предлог за оглас одбор : 1 Poster : KT одбор, ПВЦ пена одбор или две акрилик одбори се достапни.2...

Модерната Едноставен Стил 11pcs/set Дрвени Слика Рамка Поставите Квалитет на Ѕид Фото Рамки Дома Декор Слика Рамки Порта Retrato
 • Неодамнешно

Модерната Едноставен Стил 11pcs/set Дрвени Слика Рамка Поставите Квалитет на Ѕид Фото Рамки Дома Декор Слика Рамки Порта Retrato

4752.00 DEN 2851.00

Европски Стил Креативни Ѕид Виси Фото Рамка Поставена 11 компјутери Дрвени Слика Рамки Поставите Traceless Н

32 компјутери/set Црна, Сина, Бела Фото Рамка,Медитерански Стил Дрво Слика Рамка Поставена Колаж,Wintage Круг, Овал Фото Рамки
 • Неодамнешно

32 компјутери/set Црна, Сина, Бела Фото Рамка,Медитерански Стил Дрво Слика Рамка Поставена Колаж,Wintage Круг, Овал Фото Рамки

13198.56 DEN 8579.00

Боја : Бела, Црна, СинаМатеријал : ДрвоБрој на Комбинации : 32 фото рамкаГолемина : Дванаесет 5инчен + Четир

Креативни дрво фото рамка со мека глина отпечаток за новороденче Рака и нога Стапалки отпечаток мувла Креативни Исклучителна
 • Неодамнешно

Креативни дрво фото рамка со мека глина отпечаток за новороденче Рака и нога Стапалки отпечаток мувла Креативни Исклучителна

2256.00 DEN 1827.00

Креативни дрво фото рамка со мека глина отпечаток за новороденче Рака и нога Стапалки отпечаток мувла К

висок квалитет на Слика рамка Православна Црква материјали свето преображение дрво занает Христијанската слика Византиската уметност
 • Неодамнешно

висок квалитет на Слика рамка Православна Црква материјали свето преображение дрво занает Христијанската слика Византиската уметност

DEN 619.20

Здраво,здраво на сите! добредојдовте на нашиот верски иконата продавница.ние сме Кина Производство .наш

3 Боја Гроздобер Кристал Свадба Фото Рамки Метални Легури Слика Рамка Булчински Корист Подароци Дома Декор XC024
 • Неодамнешно

3 Боја Гроздобер Кристал Свадба Фото Рамки Метални Легури Слика Рамка Булчински Корист Подароци Дома Декор XC024

DEN 1247.52

Точка бр : XC024 Точка име : Метал фото рамка Материјал : Цинк легура + стакло огледало големина : 6"рамка окол

Жените Убавина се облекуваат Огледало Десктоп Двојно Страни Вртливата Козметички Шминка Круг Огледало Метал crafts1x 2 Зголемување
 • Неодамнешно

Жените Убавина се облекуваат Огледало Десктоп Двојно Страни Вртливата Козметички Шминка Круг Огледало Метал crafts1x 2 Зголемување

345.12 DEN 217.00

Материјал : не 'Рѓосувачки Челик + Огледало Големина : 16.5 cm(висина) x 9cm(ширина) / 6.5"(висина) x 3.5" (ширина) Пак

2017 Уметност Дрво Ѕид Рамка Поставени Дрвени Рамки За Слика, Свадба Фото Рамка Висат На Ѕидот, mur кадри фотографии, cornice
 • Неодамнешно

2017 Уметност Дрво Ѕид Рамка Поставени Дрвени Рамки За Слика, Свадба Фото Рамка Висат На Ѕидот, mur кадри фотографии, cornice

2803.20 DEN 1429.00

2017 Уметност Дрво Ѕид Рамка Поставени Дрвени Рамки За Слика, Свадба Фото Рамка Висат На Ѕидот, mur кадри фо

Новороденче дрво фото рамка со рака и нога печати inkpad Стапалки модел Прашина доказ рамка креативни Исклучителна дарба
 • Неодамнешно

Новороденче дрво фото рамка со рака и нога печати inkpad Стапалки модел Прашина доказ рамка креативни Исклучителна дарба

2256.00 DEN 1827.00

Новороденче дрво фото рамка со рака и нога печати inkpad Стапалки модел Прашина доказ рамка креативни Искл

A4 Еден Двострано Недвижности ДОВЕДОА Lightbox Прикажува, Предводена Ѕид Прикажува, Illmunted Постер Рамки за Агентот за недвижнини
 • Неодамнешно

A4 Еден Двострано Недвижности ДОВЕДОА Lightbox Прикажува, Предводена Ѕид Прикажува, Illmunted Постер Рамки за Агентот за недвижнини

DEN 2721.60

Функција* Ѕид монтирани led светло џебови,направен од висок квалитет на јасни акрилик панел со засеченио

Три серија на дрвени фото рамки Медитерански стил три ѕид виси на ѕидот рамка дома декорација свадба декорација
 • Неодамнешно

Три серија на дрвени фото рамки Медитерански стил три ѕид виси на ѕидот рамка дома декорација свадба декорација

1568.64 DEN 1255.00

[size] : должината на 75 см (големината на рибата 24см * 14см, големината на 21 см * 20 см, со големина од 17 cm * 17 cm) по

Европа Стил Транспарентен Фото Рамка 4 Големина Правоаголник Гроздобер Фото Рамки за Слики Семејството се Прикаже Почетниот Десктоп
 • Неодамнешно

Европа Стил Транспарентен Фото Рамка 4 Големина Правоаголник Гроздобер Фото Рамки за Слики Семејството се Прикаже Почетниот Десктоп

808.32 DEN 485.00

Фото Рамка,2017 Европската Мода, Акрилик, Правоаголник, Tabletop Рамка & со магнетни & различна големина за изб