2017Black Бела Намали Куче Крстот Тело Торба Срцето Очи Satchel Рамо Кеси Chian Жените Гласник Кеси Цртан филм Евтини Кожна Чанта

2017Black Бела Намали Куче Крстот Тело Торба Срцето Очи Satchel Рамо Кеси Chian Жените Гласник Кеси Цртан филм Евтини Кожна Чанта

DEN 574.00
-8 %
DEN 623.52

Количина на стоки


Големина на : 22 * 19 * 8.5 CM Материјал : СТП Кожа Тежина околу : 300g трговија на Големо / Цел повеќе да добиете поевтини цени / Големи цел да се прилагодите на логото Внимание, ве молам : не Е само плочка на податоци, ќе Има 2-3 cm грешка е нормално, ве молиме внимателно цел ако ви пречи, ви благодариме! ве молиме внимание дека : сите производот е само за една произведуваат, не вклучувајќи декорација предмети, како Цвет, појавување на работите, е само за вас даваат сугестии за тоа како да го носат поубав.
Ние Брод на Светот (Освен некои земји и APO/FPO). Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ние ќе испрати пакет од Кина преку воздух пост. Времето за испорака зависи од Превозот Превозникот, Царинскиот и Пост Испраќање на дестинација и други фактори.Повеќето пакети може да се примени во 20 работни дена (4 недели). Видете подолу за време на испорака за собирање на квантитативни податоци :
Ние прифаќаме e-mail барања за враќа во рок од 7 работни дена од добивањето на својата цел. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена. Ако не сте задоволни кога ќе примите објектот, ве молиме вратете го во рок од 7 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте со нас за враќање водич пред да го вратите. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID. Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без доплата, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект. Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект. Но треба плати дополнителни превозот надомест. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации со 5 ѕвезди ги видиш кој е многу важен за нас. Ние ќе биде многу го ценат, ако може да остави вашето вистинско чувство тука. Ако не сте задоволни со предмети или на нашата услуга, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било повратните информации, ние ќе го решат проблемот веднаш, ви благодариме! Ве молиме да ни Порака од 9 : 00 часот. да 18 : 00часот. (GMT+8) од понеделник до сабота . Ако имате било какви прашања, ве молиме порака нас и ни дава шанса да ви помогне. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден (со исклучок на државни празници во Кина). Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно да испратите вашата порака и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. Ние се извинуваме за крајот на одговорот за време на празници (вклучени во недела).


Други карактеристики

Тип На Објект:
Чанти
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел,Внатрешни Работи Слот Џеб
Стил:
Моден
Обликот:
Трапец
Повод:
Партија
Пол:
Жените
Обвивка Материјал:
Полиестер
Надворешноста:
Тиња Џеб
Затворање Тип:
Патент
Чанти Тип:
Рамо Кеси
Број На Модел На:
BAGM6031
Тврдост:
Мека
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Видовите на вреќи:
Рамо Кеси
Главен Материјал:
PU
Декорација:
Никој
Шаблон Тип:
Животно Отпечатоци
Бренд Име:
HISUELY
Тип На Објект:
Гласник Кеси
Големина:
Small(20-30cm)
Објектот Должина:
22 cm
Објектот Ширина:
19 cm
Материјал Состав:
PU
is_customized:
Yes

Најдобри понуди

Рачно изработени Нови Гроздобер Вистинска Кожа Чанта Жените темноцрвена-црвена Чанти Гласник Кеси Дама Зеленчук Пржен Кожа Солидна
  • Неодамнешно

Рачно изработени Нови Гроздобер Вистинска Кожа Чанта Жените темноцрвена-црвена Чанти Гласник Кеси Дама Зеленчук Пржен Кожа Солидна

5232.00 DEN 4813.00

Материјал : Вистинска кожа Големина : 21.5*16*7cm Прирачник За мерење 12cm грешка продавачот ветувања : Превозо

KVKY Бренд 2018 Нов Стил на Жените Торба Платно Чанти Tote Гласник Кеси Секојдневен Рамо Кеси Дизајнер на Чанти Bolsa Feminina
  • Неодамнешно

KVKY Бренд 2018 Нов Стил на Жените Торба Платно Чанти Tote Гласник Кеси Секојдневен Рамо Кеси Дизајнер на Чанти Bolsa Feminina

960.00 DEN 902.00

Повеќе За ПроизводотДобредојдовте на нашата продавница!Ние и ветуваме на одличен квалитет и ние ќе про

Бонбони Боја Мода Жените Торба Синџир Лак Розова Чанта СТП Кожа Рамо Crossbody Торба Слободно Дами Мала Чанта Кеси Лето
  • Неодамнешно

Бонбони Боја Мода Жените Торба Синџир Лак Розова Чанта СТП Кожа Рамо Crossbody Торба Слободно Дами Мала Чанта Кеси Лето

907.20 DEN 635.00

Answer : ___________________________ Note : 1.Сликите се на вистинските производи Но, поради различни светлина и го следат а

Висок Квалитет Занитвам Жените Кеси Луксузни Чанти Познатиот Бренд Дизајнер Торба СТП Кожа Мали Вечерни Чанти Крстот Тело
  • Неодамнешно

Висок Квалитет Занитвам Жените Кеси Луксузни Чанти Познатиот Бренд Дизајнер Торба СТП Кожа Мали Вечерни Чанти Крстот Тело

840.00 DEN 429.00

Висок Квалитет на Гроздобер Занитвам Жените Кеси Луксузни Чанти Познатиот Бренд Дизајнер Торба СТП Кож

MESOUL Бренд Жените Вистински Кожни Чанти Луксузни Висок Квалитет Голема Рамо Tote Торба Дизајнер Кравја Кожа за на Рака Торба
  • Неодамнешно

MESOUL Бренд Жените Вистински Кожни Чанти Луксузни Висок Квалитет Голема Рамо Tote Торба Дизајнер Кравја Кожа за на Рака Торба

9598.08 DEN 4895.00

Answer : ___________________________ Note : 1.Сликите се на вистинските производи Но, поради различни светлина и го следат а

фабриката за продажба на високо квалитетни црни жени рамо чанти женски nubuck жените кожни чанти crossbody кеси за жените гласник
  • Неодамнешно

фабриката за продажба на високо квалитетни црни жени рамо чанти женски nubuck жените кожни чанти crossbody кеси за жените гласник

767.04 DEN 476.00

До 2015 жените чанта nubuck кожа дама на вљубените торба жените гласник торба црна црвен портокал 5 бои мали ж

SUWERER нови Вистинска Кожа жените кеси за жените луксузни чанти жените кеси дизајнер Кинески стил жените кожна торба
  • Неодамнешно

SUWERER нови Вистинска Кожа жените кеси за жените луксузни чанти жените кеси дизајнер Кинески стил жените кожна торба

7752.00 DEN 4496.00

SUWERER Сите кеси се избор на висок квалитет на првиот слој од кожа производство Кожа линии како човечка ко

Мини моден симпатична личност стил jug кофа торба дизајн 3 боја чанта торба Гласник торба дами партија вечер торба
  • Неодамнешно

Мини моден симпатична личност стил jug кофа торба дизајн 3 боја чанта торба Гласник торба дами партија вечер торба

1103.04 DEN 662.00

материјал : Металмини големина : L10cm*W10cm*H10cmКапацитет : А4 не можат да бидат ставени восо долг синџир на

Природата фокс крзно жените спојки кеси 2017 комбинација blosa партија торба chians торба патент зима женската чанта crossbody
  • Неодамнешно

Природата фокс крзно жените спојки кеси 2017 комбинација blosa партија торба chians торба патент зима женската чанта crossbody

3420.00 DEN 2394.00

ВНИМАНИЕ : 1.за торба боја е крпеница,секое парче крзно боја е различен,така што оваа торба секое парче не