Висока Моќност Воена 100000mW 100W 532nm Моќен Светлосен Зелени Ласерски Покажувач Горење Зрак Горење Натпревар,Поп Балон Lazer Покажувачот

Висока Моќност Воена 100000mW 100W 532nm Моќен Светлосен Зелени Ласерски Покажувач Горење Зрак Горење Натпревар,Поп Балон Lazer

DEN 410.00
-10 %
DEN 456.00

Количина на стоки

Бесплатен превозот Висока моќност 10000mw ласерски покажувач флеш светло зелена ласерската светлина пенкало голема продажба
*Најновите 10000mw Зелен Зрак Ласерски Покажувач Пен
*100% сосема нов и висок квалитет
*Лесен и практичен, погоден за стави во вашиот џеб или чанти
*Тоа е повеќе погодности кои користат ласерска точка до целта, наместо на рацете
*Совршена за наставници, ученици, инженери, доктори, менаџери и така натаму
*Ласерската светлина боја : Зелена
* Излезна моќност : Макс 100000mw
*Излез бранова должина : 532 nm
*Притиснете го копчето за вклучување / ИСКЛУЧУВАЊЕ
*Забелешка : се Избегне директна изложеност на око ласерски зрак
*Излез на владата : Постојан Бран
* Поддржано од еден 18650 литиум батерија( не се вклучени)
Пакетот вклучува :
1x Најновите 10000mw Зелен Зрак Ласерски Покажувач Пен.


Други карактеристики

Бренд Име:
xin џе shang мао
Број На Модел На:
сина ласерски совети
Мерење На Растојание:
250
Оперативен Систем:
Ласерска

Најдобри понуди

1000m 6X21 рачни ласерски rangefinder голф спектар пронаоѓач брзина детектор на растојание метар телескоп 0-300km/h speedmeter
  • Неодамнешно

1000m 6X21 рачни ласерски rangefinder голф спектар пронаоѓач брзина детектор на растојание метар телескоп 0-300km/h speedmeter

8218.56 DEN 5917.00

водоотпорен : да 1000m 6 X21 рачни ласерски rangefinder голф спектар пронаоѓач брзина детектор на растојание мета

Топла Двоглед Голф Ласерски опсег на Растојание Метар Rangefinder Спектар Пронаоѓач лов monocular метар 10x25 700m за лов
  • Неодамнешно

Топла Двоглед Голф Ласерски опсег на Растојание Метар Rangefinder Спектар Пронаоѓач лов monocular метар 10x25 700m за лов

6889.92 DEN 4823.00

торба Топла Двоглед Голф Ласерски опсег на Растојание Метар Rangefinder Спектар Пронаоѓач лов monocular метар 10x25