Партија за Депонирање Резерви Розови Шарени Дрво Utensil Хартија Плочи Цевчиња Салфетки и Чаши Злато Партија во Собата за Бебе Туш Свадба

Партија за Депонирање Резерви Розови Шарени Дрво Utensil Хартија Плочи Цевчиња Салфетки и Чаши Злато Партија во Собата за Бебе

DEN 16330.00
-10 %
DEN 18144.00

Количина на стоки


Партија за Депонирање Резерви на Злато/Сребрена Шарени Хартија Плочи Салфетки и Чаши Розова Нане Црвено Партија во Собата за Бебе Туш Свадба
Т неговата цел вклучува :
20pack(160pcs) 9inch хартија плочи;
20pack(160pcs) 7inch хартија плочи;
20pack(160pcs) 9oz хартиените чаши;
20pack(400pcs) 25*25*2cm хартиените салфети;
20pack(500pcs) 19.7*0.6 см хартија цевчиња;
20pack(240pcs) 6.5 инчи дрвени вилушка;
20pack(240pcs) 6.5 инчи дрвена лажица;
20pack(240pcs) 6.5 инчи дрвен нож;
Вкупно 160pack=2100pcs партија садови
Производот е информации
9inch шарени хартија плочи(8pcs/pack);
7inch шарени хартија плоча(8pcs/pack);
9oz шарени хартиените чаши(8pcs/pack);
25*25*2cm розова шарени хартиените салфети(20pcs/pack).
19.7*0.6 см хартија цевчиња(25pcs/pack);
6.5 инчи дрвени вилушка/дрвена лажица/дрвени нож(12pcs/pack)
Овие лица хартија садови може да се користи во роденден, бар, божиќ партија, и сите видови на лица, настани и така натаму.Партијата прибор за на маса е многу популарна во семејството партии, бидејќи на biodegradable карактеристика.
Ако сакате повеќе партија производи, можете да кликнете на овој врзувањето :
Слика


Други карактеристики

Број На Модел На:
хартија садови
Повод:
Пол Открие,Роденден,ноќта на Вештерките,Партија,Матура,Свадба,Денот на Вљубените,Децата Ден,Нова Година,денот на Благодарноста,Божиќ
Шема:
Шарени
is_customized:
Yes
Расположливиот Садови Тип:
Расположливиот Садовите Се Поставува
Тип:
Други Празнична & Партија Материјали
Шема:
Шарени,Scallop Школка
Производи 1:
9inch хартија плочи(8pcs/pack)
Производи 2:
7inch хартија плочи(8pcs/pack)
Производ 3:
9oz шарени хартиените чаши(8pcs/pack)
производот 4:
6.5 инчи дрвени utensil(12pcs/pack)
производ 5:
25*25*2cm хартиените салфети(20pcs/pack)
Производот 6:
19.7*0.6 см хартија цевчиња(25pcs/pack)
боја:
Пинк/Злато

Најдобри понуди

[RainLoong] 3Plys Пијалаци Хартиените Салфети Цветни Семиња Настан & Партија Ткиво Салфетки Декорација Serviette 33*33cm 20pcs/пакет/многу
 • Неодамнешно

[RainLoong] 3Plys Пијалаци Хартиените Салфети Цветни Семиња Настан & Партија Ткиво Салфетки Декорација Serviette 33*33cm 20pcs/пакет/многу

195.36 DEN 186.00

Салфетка Стил : Материјал : 100% Суровини и Дрво Целулоза ( Б iodegradable и Еколошки ) Плочка siz e : 13"*13" (33cm*33cm) Folden г

36pcs Златна Фолија Дрвени Utensil Борови Дрва за Еднократна употреба Садови Мешавина на Лажица Вилушка Нож за 1-от Роденден
 • Неодамнешно

36pcs Златна Фолија Дрвени Utensil Борови Дрва за Еднократна употреба Садови Мешавина на Лажица Вилушка Нож за 1-от Роденден

1008.00 DEN 716.00

36pcs Златна Фолија Дрвени Utensil Борови Дрва за Еднократна употреба Садови Мешавина на Лажица Вилушка Нож з

160mm 1800pcs за еднократна употреба прибор за јадење Дрвени Прибор за јадење Поставен на Пикник Прибор за јадење Свадба за еднократна
 • Неодамнешно

160mm 1800pcs за еднократна употреба прибор за јадење Дрвени Прибор за јадење Поставен на Пикник Прибор за јадење Свадба за еднократна

DEN 6239.52

Овие екопријателски дрвени предници се направени надвор од сите природни борови дрва Тие ќе додадете е

Свадба Партија Корист 16pcs Злато/Сребрена Ѕвезди Хартија Партија Чаши Чај Партија Хартиените Чаши Божиќ, Нова Година Сјајна
 • Неодамнешно

Свадба Партија Корист 16pcs Злато/Сребрена Ѕвезди Хартија Партија Чаши Чај Партија Хартиените Чаши Божиќ, Нова Година Сјајна

600.00 DEN 426.00

40pcs Хартиените Чаши Фолија Злато Ѕвезда Хартија за Пиење Чаши Свадба Партија Пиење Чаши Роденден Декора

16 Луѓе Сребрена Фолија Scallop Хартија Плочи Садови поставите Нане Зелена со Сребрена Фолија Работ Чаши Салфетка Слама Utensil
 • Неодамнешно

16 Луѓе Сребрена Фолија Scallop Хартија Плочи Садови поставите Нане Зелена со Сребрена Фолија Работ Чаши Салфетка Слама Utensil

1152.00 DEN 818.00

16 Луѓе Сребрена Фолија Scallop Хартија Плочи Садови поставите Нане Зелена со Сребрена Фолија Работ Чаши Са

1-от роденден на темата, поставува за девојка принцезата роденден поставите suppliues чаши плочи нож предници girt торба картички
 • Неодамнешно

1-от роденден на темата, поставува за девојка принцезата роденден поставите suppliues чаши плочи нож предници girt торба картички

1717.44 DEN 1202.00

Содржина : 1 бебе девојка роденден на темата, поставува Голема Вредност : Оваа симпатична роденден банер

Расположливиот Пластична Маса Облека Eid ал-Fitr Рамадан Табела Покрие Tablecloth Водоотпорен За Moslem IslamismDecoration 180*108cm
 • Неодамнешно

Расположливиот Пластична Маса Облека Eid ал-Fitr Рамадан Табела Покрие Tablecloth Водоотпорен За Moslem IslamismDecoration 180*108cm

102.72 DEN 87.00

dianxiaobao_1dianxiaobao_2Материјал : пластични Siz e : 180*108cm Количина : 1 buc Пакување : 1pcs / opp вреќаХартија може да имаат

Бесплатен Превозот Лица Добавувачи за Еднократна употреба Садови, 120mm Коктел Топката Бамбус ги Собереш Овошје Skewer, 100/Пакет
 • Неодамнешно

Бесплатен Превозот Лица Добавувачи за Еднократна употреба Садови, 120mm Коктел Топката Бамбус ги Собереш Овошје Skewer, 100/Пакет

DEN 143.52

Направени од одржливи бамбус, овие расположливиот бамбус skewers се комбинираат на огнен енергија на црвен

3 ниво Свадба шампањ кула срце, Cupcakes за денот на Вљубените шампањ кула Луксузни Хотели Десерт Авиони стакло Стојат
 • Неодамнешно

3 ниво Свадба шампањ кула срце, Cupcakes за денот на Вљубените шампањ кула Луксузни Хотели Десерт Авиони стакло Стојат

DEN 3120.00

Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.Како што се сад со цел, трговија н

Бесплатен Превозот 200pcs Гроздобер Хартиените Салфети Коктел Партија сокови за растворање со Забава Топлина Дизајн Леопард Печатени
 • Неодамнешно

Бесплатен Превозот 200pcs Гроздобер Хартиените Салфети Коктел Партија сокови за растворање со Забава Топлина Дизајн Леопард Печатени

1920.00 DEN 1363.00

200pcs Гроздобер Хартиените Салфети Коктел Партија сокови за растворање со Забава Топлина Дизајн Леопард

Бесплатен Превозот Дома Садови трговија на Големо рачно изработени Мини Природни Бамбус Кафез Steamer со Капак 3.2 инчен 100/Пакет
 • Неодамнешно

Бесплатен Превозот Дома Садови трговија на Големо рачно изработени Мини Природни Бамбус Кафез Steamer со Капак 3.2 инчен 100/Пакет

DEN 14399.52

3.2 во L x 2 in H x 3.2 во W, 2oz, 100 смета кутија изработена од екопријателски бамбусСовршен за впечатлива, креатив

Слободен Брод 240pcs Хексагонална Плочи Светли Неонски Флуоресцентни Металик Златно Модерен Чај Партија Садови Градина Партија
 • Неодамнешно

Слободен Брод 240pcs Хексагонална Плочи Светли Неонски Флуоресцентни Металик Златно Модерен Чај Партија Садови Градина Партија

4608.00 DEN 3272.00

240pcs Хексагонална Плочи Светли Неонски Флуоресцентни Металик Златно Модерен Чај Партија Садови Градина

Слободен Брод 36pcs Розова Фолија Злато Polka Точка Бреза за Еднократна употреба Дрвени Садови Вилушка Лажица Нож во Собата за
 • Неодамнешно

Слободен Брод 36pcs Розова Фолија Злато Polka Точка Бреза за Еднократна употреба Дрвени Садови Вилушка Лажица Нож во Собата за

960.00 DEN 682.00

36pcs Розова Фолија Злато Polka Точка Бреза за Еднократна употреба Дрвени Садови Вилушка Лажица Нож во Собат

80 Поставува Злато Хартија Опрема 9inch 7inch Хартија Плочи Партија Садови Вклучена Материјали Салфетки Свадба Бебе Туш Роденден
 • Неодамнешно

80 Поставува Злато Хартија Опрема 9inch 7inch Хартија Плочи Партија Садови Вклучена Материјали Салфетки Свадба Бебе Туш Роденден

4608.00 DEN 4055.00

80 Поставува Злато Хартија Опрема 9inch 7inch Хартија Плочи Партија Садови Вклучена Материјали Салфетки Свад

1000pcs Овошје Дизајн Хартија Партија Пиење Цевчиња Деца Роденден Оркестарот Партија Материјали Јагода/Лубеницата/Ананас
 • Неодамнешно

1000pcs Овошје Дизајн Хартија Партија Пиење Цевчиња Деца Роденден Оркестарот Партија Материјали Јагода/Лубеницата/Ананас

2640.00 DEN 2376.00

1000pcs Овошје Дизајн Хартија Партија Пиење Цевчиња Деца Роденден Оркестарот Партија Материјали Јагода / Л

120pcs Дрвени Лажици/Гранки/Ножеви Расположливиот Природен Дрво Прибор за Деца Роденден Шеќер Тело Чистење Лажици Садови
 • Неодамнешно

120pcs Дрвени Лажици/Гранки/Ножеви Расположливиот Природен Дрво Прибор за Деца Роденден Шеќер Тело Чистење Лажици Садови

1200.00 DEN 852.00

120pcs Дрвени Лажици / Гранки / Ножеви Расположливиот Природен Дрво Прибор за Деца Роденден Шеќер Тело Чист

Бесплатен Превозот 500PCS/МНОГУ Ласерско Сечење Пеперутка Вино Стакло Картичка Првенство Место Картичка Име Картичка Свадба Фаворизира
 • Неодамнешно

Бесплатен Превозот 500PCS/МНОГУ Ласерско Сечење Пеперутка Вино Стакло Картичка Првенство Место Картичка Име Картичка Свадба Фаворизира

DEN 2160.00

Ако имате било какви прашања,pls контактирајте со нас да се реши првКупувачот кои сакаат спорот и лоши ко

Расположливиот Пластична Маса Крпа Среќен Роденден TableCover Tablecloth Цртан Филм Водоотпорен За Деца Роденден Декорација
 • Неодамнешно

Расположливиот Пластична Маса Крпа Среќен Роденден TableCover Tablecloth Цртан Филм Водоотпорен За Деца Роденден Декорација

102.72 DEN 97.00

Материјал : пластични Siz e : 180*108cm Количина : 1 buc Пакување : 1pcs / opp вреќаХартија може да имаат малку збрчкана

Промоција - Партија Настан Свадба Резерви, за Еднократна употреба Еко-Пријателски прибор за на маса, 130*100mm француски Помфрит
 • Неодамнешно

Промоција - Партија Настан Свадба Резерви, за Еднократна употреба Еко-Пријателски прибор за на маса, 130*100mm француски Помфрит

DEN 691.20

Направени од високоодделение бамбус.Овие seashellкако бамбус конуси додадете навестување на морето и црти

50pcs/многу Труд Цевчиња Бамбус Печати Tiki Хартија Цевчиња Хавајски Џунглата Luau Боја Украсени Мејсон Тегла Цевчиња најголемиот
 • Неодамнешно

50pcs/многу Труд Цевчиња Бамбус Печати Tiki Хартија Цевчиња Хавајски Џунглата Luau Боја Украсени Мејсон Тегла Цевчиња најголемиот

DEN 123.84

Карактеристики : Со добар квалитет и издржливBiodegradable и го направи на ФДА одобри хартија и мастилоОдличе

Бесплатен Превозот Лица Настан Свадба Бар Добавувачи, Садови за Еднократна употреба, 150mm Коктел Срцето Бамбус ги Собереш Овошје
 • Неодамнешно

Бесплатен Превозот Лица Настан Свадба Бар Добавувачи, Садови за Еднократна употреба, 150mm Коктел Срцето Бамбус ги Собереш Овошје

DEN 239.52

Направени од Compostable Бамбус Овие срце облик бамбус skewers се рачно изработени Тие се дизајнирани од екоприј

Бебе Туш 16pcs Злато Ѕвезда Хартија Плочи Модерна и Тренди Хексагонална форма Флуоресцентни Флорални и Металик Златна Хартија
 • Неодамнешно

Бебе Туш 16pcs Злато Ѕвезда Хартија Плочи Модерна и Тренди Хексагонална форма Флуоресцентни Флорални и Металик Златна Хартија

720.00 DEN 511.00

Бебе Туш 16pcs Злато Ѕвезда Хартија Плочи Модерна и Тренди Хексагонална форма Флуоресцентни Флорални и Ме

48pcs Kraft Кафена Хартија Храна Плочи со Металик Златно Работ Деца Роденден, Свадба Декоративни Торта Ручек Хартија Коцки Плочи
 • Неодамнешно

48pcs Kraft Кафена Хартија Храна Плочи со Металик Златно Работ Деца Роденден, Свадба Декоративни Торта Ручек Хартија Коцки Плочи

1272.00 DEN 1145.00

48pcs Kraft Кафена Хартија Храна Плочи со Металик Златно Работ Деца Роденден, Свадба Декоративни Торта Ручек

8 Поставува Розова Мрачно Златна Фолија Scallop Хартија Плочи Големи 9inch Партија Плоча Мали 7inch Плочи Хартиени Салфети за
 • Неодамнешно

8 Поставува Розова Мрачно Златна Фолија Scallop Хартија Плочи Големи 9inch Партија Плоча Мали 7inch Плочи Хартиени Салфети за

888.00 DEN 781.00

8 Поставува Розова Мрачно Златна Фолија Scallop Хартија Плочи Големи 9inch Партија Плоча Мали 7inch Плочи Хартие

81pcs/многу исклучителна Мона роденден на детето партија декорација за еднократна употреба садови деца момче Монако партија материјали
 • Неодамнешно

81pcs/многу исклучителна Мона роденден на детето партија декорација за еднократна употреба садови деца момче Монако партија материјали

818.40 DEN 712.00

81pcs / многу moana партија материјали 1tablecloth + 20flag + 20paper плоча + 20paper чаши+20 хартиени салфети за 20 луѓе деца род