Слободен Брод 240pcs Хексагонална Плочи Светли Неонски Флуоресцентни Металик Златно Модерен Чај Партија Садови Градина Партија Хартија Плочи

Слободен Брод 240pcs Хексагонална Плочи Светли Неонски Флуоресцентни Металик Златно Модерен Чај Партија Садови Градина Партија

DEN 3272.00
-29 %
DEN 4608.00

Количина на стоки


240pcs Хексагонална Плочи Светли Неонски Флуоресцентни Металик Златно Модерен Чај Партија Садови Градина Партија Хартија Плочи
Материјал : 100% био-degradeble храна одделение хартија
Боја : Шарени со Фолија Злато
Големина : 7inch/18cm
Единица пакување : 12pcs мешавина на 6 бои по opp вреќа
Тежина : Околу 110g по пакет;
Сертификација : ФДУ и SGS
****1 Многу =240pcs, 12pcs/pack * 20packs
12pcs по пак комбинација од 6 модели , секој обрасци 2 парчиња во еден пакет . 2 на модели со фолија злато. Ако сакате да знаете повеќе информации за партиски материјали, ве Молиме кликнете на веб-страница :
1) Превозот е апсолутно во светот
2) Ако вашата цел е над 2kg, ние ќе се овозможи и слободно се изразуваат превозот во светот од страна на EMS, DHL, UPS-от и Fedex. Тоа ќе трае околу 3-5 дена да пристигнат на вашето место.
3) ако вашата цел е подолу 2kg, Кина Претставуваат Воздух Mail, Singapre Пост, хонг конг пост, Европската Воздух Парцела, Epecket ќе се користи. тоа ќе биде потребно за 7-15 работни дена да пристигнат на вашето место.
4) Ние имаме договор со некои internatiional Изразат Cooporation, на производи ќе се испраќаат во рок од 24 часа по добивме вашата исплата.
5)Напомена : ве молиме да ни овозможи со детални и точна адреса која може да се пристапи од страна на international express dalivery. ризикот од загуба ќе бидат донесени за вас, ако тоа е caoused од mistaks на превозот адреса направени од страна на пополнување на превозот информации.
1.Задоволството на клиентите е многу важно за нас и нашите повратни информации оценка го одразува тоа задоволство. Значи, ако имате било какви прашања. Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.
2. Ify имате било какви проблеми по приемот на вашата стока. Не двоумете се да контактирате со нас во секое време. Задоволство ни е да се направи најдобро за вас
3. Ве молиме да остави добар коментар и 5 ѕвезди повратни информации од нашата продавница, доколку сте задоволни со вашата нарачка. Pleaes не ни остави негативен или неутрален повратни информации по случаен избор! Ви благодариме!!


Други карактеристики

Повод:
Шема:
Цвет,Растенијата
is_customized:
Yes
Расположливиот Садови Тип:
Расположливиот Плочи
Број На Модел На:
Plate037
Материјал:
Cowhide хартија

Најдобри понуди

81pcs/многу исклучителна Мона роденден на детето партија декорација за еднократна употреба садови деца момче Монако партија материјали
 • Неодамнешно

81pcs/многу исклучителна Мона роденден на детето партија декорација за еднократна употреба садови деца момче Монако партија материјали

818.40 DEN 712.00

81pcs / многу moana партија материјали 1tablecloth + 20flag + 20paper плоча + 20paper чаши+20 хартиени салфети за 20 луѓе деца род

Бесплатен Превозот 200pcs Гроздобер Хартиените Салфети Коктел Партија сокови за растворање со Забава Топлина Дизајн Леопард Печатени
 • Неодамнешно

Бесплатен Превозот 200pcs Гроздобер Хартиените Салфети Коктел Партија сокови за растворање со Забава Топлина Дизајн Леопард Печатени

1920.00 DEN 1363.00

200pcs Гроздобер Хартиените Салфети Коктел Партија сокови за растворање со Забава Топлина Дизајн Леопард

160mm 1800pcs за еднократна употреба прибор за јадење Дрвени Прибор за јадење Поставен на Пикник Прибор за јадење Свадба за еднократна
 • Неодамнешно

160mm 1800pcs за еднократна употреба прибор за јадење Дрвени Прибор за јадење Поставен на Пикник Прибор за јадење Свадба за еднократна

DEN 6239.52

Овие екопријателски дрвени предници се направени надвор од сите природни борови дрва Тие ќе додадете е

36pcs Златна Фолија Дрвени Utensil Борови Дрва за Еднократна употреба Садови Мешавина на Лажица Вилушка Нож за 1-от Роденден
 • Неодамнешно

36pcs Златна Фолија Дрвени Utensil Борови Дрва за Еднократна употреба Садови Мешавина на Лажица Вилушка Нож за 1-от Роденден

1008.00 DEN 716.00

36pcs Златна Фолија Дрвени Utensil Борови Дрва за Еднократна употреба Садови Мешавина на Лажица Вилушка Нож з

Бесплатен Превозот 500PCS/МНОГУ Ласерско Сечење Пеперутка Вино Стакло Картичка Првенство Место Картичка Име Картичка Свадба Фаворизира
 • Неодамнешно

Бесплатен Превозот 500PCS/МНОГУ Ласерско Сечење Пеперутка Вино Стакло Картичка Првенство Место Картичка Име Картичка Свадба Фаворизира

DEN 2160.00

Ако имате било какви прашања,pls контактирајте со нас да се реши првКупувачот кои сакаат спорот и лоши ко

[RainLoong] 3Plys Пијалаци Златна Фолија Хартиена Салфетка Љубовта, Виното Ти си Со Ткиво Салфетка Serviettes За Партија Коктел
 • Неодамнешно

[RainLoong] 3Plys Пијалаци Златна Фолија Хартиена Салфетка Љубовта, Виното Ти си Со Ткиво Салфетка Serviettes За Партија Коктел

DEN 153.12

Салфетка Стил : Материјал : 100% Суровини и Дрво Целулоза ( Б iodegradable и Еколошки ) Плочка Siz e : 9.8"*9.8" (25cm*25cm) Кол

3 ниво Свадба шампањ кула срце, Cupcakes за денот на Вљубените шампањ кула Луксузни Хотели Десерт Авиони стакло Стојат
 • Неодамнешно

3 ниво Свадба шампањ кула срце, Cupcakes за денот на Вљубените шампањ кула Луксузни Хотели Десерт Авиони стакло Стојат

DEN 3120.00

Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.Како што се сад со цел, трговија н

Бесплатен Превозот Лица Добавувачи за Еднократна употреба Садови, 120mm Коктел Топката Бамбус ги Собереш Овошје Skewer, 100/Пакет
 • Неодамнешно

Бесплатен Превозот Лица Добавувачи за Еднократна употреба Садови, 120mm Коктел Топката Бамбус ги Собереш Овошје Skewer, 100/Пакет

DEN 143.52

Направени од одржливи бамбус, овие расположливиот бамбус skewers се комбинираат на огнен енергија на црвен

Промоција - Партија Настан Свадба Резерви, за Еднократна употреба Еко-Пријателски прибор за на маса, 130*100mm француски Помфрит
 • Неодамнешно

Промоција - Партија Настан Свадба Резерви, за Еднократна употреба Еко-Пријателски прибор за на маса, 130*100mm француски Помфрит

DEN 691.20

Направени од високоодделение бамбус.Овие seashellкако бамбус конуси додадете навестување на морето и црти

Нови 100pcs табела хартиена салфетка ткиво ткаеше цвет бела сива печатени роденден, свадба коктел забава дома хотел декоративни
 • Неодамнешно

Нови 100pcs табела хартиена салфетка ткиво ткаеше цвет бела сива печатени роденден, свадба коктел забава дома хотел декоративни

DEN 767.52

Материјал : 100% чист raw дрвна целулоза, чиста природна храна одделение водабазирани мастило, Животната ср

16 Луѓе Сребрена Фолија Scallop Хартија Плочи Садови поставите Нане Зелена со Сребрена Фолија Работ Чаши Салфетка Слама Utensil
 • Неодамнешно

16 Луѓе Сребрена Фолија Scallop Хартија Плочи Садови поставите Нане Зелена со Сребрена Фолија Работ Чаши Салфетка Слама Utensil

1152.00 DEN 818.00

16 Луѓе Сребрена Фолија Scallop Хартија Плочи Садови поставите Нане Зелена со Сребрена Фолија Работ Чаши Са

Нови 100pcs табела хартиена салфетка ткиво ткаеше цвет виолетово-сина печатени роденден, свадба коктел забава дома хотел декоративни
 • Неодамнешно

Нови 100pcs табела хартиена салфетка ткиво ткаеше цвет виолетово-сина печатени роденден, свадба коктел забава дома хотел декоративни

DEN 767.52

Материјал : 100% чист raw дрвна целулоза, чиста природна храна одделение водабазирани мастило, Животната ср

Бесплатен Превозот Лица Добавувачи за Еднократна употреба Садови, 150mm Црвено Коктел Плетенка Бамбус ги Собереш Овошје Skewer,100/Пакет
 • Неодамнешно

Бесплатен Превозот Лица Добавувачи за Еднократна употреба Садови, 150mm Црвено Коктел Плетенка Бамбус ги Собереш Овошје Skewer,100/Пакет

DEN 143.52

Изработена од екопријателски бамбус, овие плетенка зема додадете навестување на златниот луксуз и весе

20pcs/пакет Различни стилови Розово Злато Розова Сина Садови Хартиена Салфетка Бебе Туш Свадба, Роденден Кога Партијата Декорација
 • Неодамнешно

20pcs/пакет Различни стилови Розово Злато Розова Сина Садови Хартиена Салфетка Бебе Туш Свадба, Роденден Кога Партијата Декорација

DEN 336.00

20pcs / пакет Различни стилови Розово Злато Розова Сина Садови Хартиена Салфетка Бебе Туш Свадба, Роденден

Расположливиот Пластична Маса Облека Eid ал-Fitr Рамадан Табела Покрие Tablecloth Водоотпорен За Moslem IslamismDecoration 180*108cm
 • Неодамнешно

Расположливиот Пластична Маса Облека Eid ал-Fitr Рамадан Табела Покрие Tablecloth Водоотпорен За Moslem IslamismDecoration 180*108cm

102.72 DEN 87.00

dianxiaobao_1dianxiaobao_2Материјал : пластични Siz e : 180*108cm Количина : 1 buc Пакување : 1pcs / opp вреќаХартија може да имаат

8 Поставува Розова Мрачно Златна Фолија Scallop Хартија Плочи Големи 9inch Партија Плоча Мали 7inch Плочи Хартиени Салфети за
 • Неодамнешно

8 Поставува Розова Мрачно Златна Фолија Scallop Хартија Плочи Големи 9inch Партија Плоча Мали 7inch Плочи Хартиени Салфети за

888.00 DEN 781.00

8 Поставува Розова Мрачно Златна Фолија Scallop Хартија Плочи Големи 9inch Партија Плоча Мали 7inch Плочи Хартие

Бесплатен Превозот Дома Садови трговија на Големо рачно изработени Мини Природни Бамбус Кафез Steamer со Капак 3.2 инчен 100/Пакет
 • Неодамнешно

Бесплатен Превозот Дома Садови трговија на Големо рачно изработени Мини Природни Бамбус Кафез Steamer со Капак 3.2 инчен 100/Пакет

DEN 14399.52

3.2 во L x 2 in H x 3.2 во W, 2oz, 100 смета кутија изработена од екопријателски бамбусСовршен за впечатлива, креатив

125pcs/многу Труд за Пиење Цевчиња Polka Точка Бебе Туш Момче Девојка Партија Украси Роденден Материјали Божиќ 2017 Нова Година
 • Неодамнешно

125pcs/многу Труд за Пиење Цевчиња Polka Точка Бебе Туш Момче Девојка Партија Украси Роденден Материјали Божиќ 2017 Нова Година

300.00 DEN 282.00

125pcs / многу Труд за Пиење Цевчиња Polka Точка Бебе Туш Момче Девојка Партија Украси Роденден Материјали Бо

Фолија Злато Scollop Хартија за Пиење Чаши Пастелни Розова Шарени сладолед Чаши Бонбони Чаши за Девојки Роденден на Бебето Тушеви
 • Неодамнешно

Фолија Злато Scollop Хартија за Пиење Чаши Пастелни Розова Шарени сладолед Чаши Бонбони Чаши за Девојки Роденден на Бебето Тушеви

1800.00 DEN 1620.00

Фолија Злато Scollop Хартија за Пиење Чаши Пастелни Розова Шарени сладолед Чаши Бонбони Чаши за Девојки Ро