10pcs/многу Предводена од Поплави светлина КОЧАН 200W 300W 400W led floodlight Отворено осветлување Водоотпорен IP65 AC85-256V led отворено Градината Светилка

10pcs/многу Предводена од Поплави светлина КОЧАН 200W 300W 400W led floodlight Отворено осветлување Водоотпорен IP65 AC85-256V

DEN 58607.00
-6 %
DEN 62347.20

Количина на стоки


Опис на производот :
Забелешки :
1) Нормално, ние изберете најевтин курир меѓу Fedex/DHL//UPS/EMS да ја испратите вашата нарачка
2)Ако сакате Наведени Express ,pls контактирајте со нас да додадете Дополнителни Трошоци КОЧАН 200 W 300 W 400 W Epistar Led Floodlight AC85-265 V Потоп светлината Водоотпорен Отворен осветлување Спецификации : Тип : Топло Бела/Ладно Бела Предводена од Поплави светлина Отворено осветлување W : 200 W 300 W 400 W Тело Боја : светло сива Школка Напон : AC85-265 V 50/60hz Користи целиот свет Светилка Прозрачна Ефикасност(lm/w) : 90lm/W Лумен : 200 W-18000 LM 300 W-27000 LM 400 W-36000 LM 300 W-455*325*180mm 400 W-555*325*195mm Големина : 200 W-425*325*100mm Тежина : 200 W 7kg 300 W 9kg 400 W 11kgr Чипови : Висока Моќност 50 W КОЧАН Epistar Led Чипови 200 W-4 Чипови 300 W-6 Чипови 400 W-8 Чипови Боја : Топло Бела 2700-3500 K Ладно Бела 5500-6500 K Зрак Агол : 120 Degree Жица Должина : 10-15cm Тело Материјал : Висока Јачина Алуминиум Гаранција : 3 Години Работни Живот(на Час) : >50000 Водоотпорен : IP65 Боја Направи Индекс : >90 Ра фактор на Моќ : 0.90-0.99 Работа температура : -30-+60 степени Пакет листата : Led Floodlight Мало Поле


Други карактеристики

Емитуваат Боја:
Топло Бела, Ладно Бела
Wattage:
200w, 300w, 400w
Тип На Објект:
Поплави Светла
Стил:
Модерна
сертификација:
CE,RoHS
Заштита Ниво:
IP65
Тело Материјал:
Алуминиум
Извор На Енергија:
AC
Број На Модел На:
200w 300w 400w
База Тип:
FESTOON
Заврши:
Бранеа Никел
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е Светилки Вклучени:
Yes
Бренд Име:
Fanlive
Напон:
85-265V
Повод:
Плоштад
Напон:
AC85-265V
моќност:
200w 300w 400w
боја:
топло бела чиста бела
Материјал:
Алуминиум
Место на Потекло:
Кина Копното
ip порта :
IP65
Сертификат:
CE, ROHS
Гаранција:
3 Години
is_customized:
Yes

Најдобри понуди

10pcs Refletor Led Floodlight RGB 10W 20W 30W 50W Предводена од Поплави светлина Водоотпорен Led светлото на рефлекторите Отворено
 • Неодамнешно

10pcs Refletor Led Floodlight RGB 10W 20W 30W 50W Предводена од Поплави светлина Водоотпорен Led светлото на рефлекторите Отворено

4992.00 DEN 3994.00

ПРЕДВОДЕНА од поплави светлина 10 W 20 W 30 W 50 W Црна AC85265 V водоотпорен IP65 Floodlight центарот на Вниманието Отвор

4pcs Бензинска пумпа led крошна светлина 80W глобална напојување за AC100-277V Паркинг Светилка 60w 120w LED Крошна Retrofit
 • Неодамнешно

4pcs Бензинска пумпа led крошна светлина 80W глобална напојување за AC100-277V Паркинг Светилка 60w 120w LED Крошна Retrofit

38400.00 DEN 36480.00

4pcs Бензинска пумпа led крошна светлина 80 W глобална напојување за AC100277 V Паркинг Светилка 60w 120w LED Крошна Retr

бесплатен превозот во Северна Америка IP65 водоотпорен чиста бела КОЧАН 20w led потоп светлината 18pcs/многу се користи за храмови
 • Неодамнешно

бесплатен превозот во Северна Америка IP65 водоотпорен чиста бела КОЧАН 20w led потоп светлината 18pcs/многу се користи за храмови

DEN 22944.00

Опис На Производот1.Име на производ : 20 W единствена боја на LED floodlight2.Материјал : Алуминиум легура3.Боја : т

DHL FedEx 3W led поплава предводена подводни светлината светилка DC12v влез топло/бела отворено IP68 Водоотпорен фонтана базен
 • Неодамнешно

DHL FedEx 3W led поплава предводена подводни светлината светилка DC12v влез топло/бела отворено IP68 Водоотпорен фонтана базен

DEN 17616.00

Име на производ : LED подземни светлинаLED Emitter Моќ : 3wСветлост : 120~130 LM / WЧип : Американски Bridgelux 45mil чипРабота

CE&RoHS ir-далечински висока моќност кочан rgb 50w предводена од поплави светлина 24V 4wires боја се менува користи за внатрешно
 • Неодамнешно

CE&RoHS ir-далечински висока моќност кочан rgb 50w предводена од поплави светлина 24V 4wires боја се менува користи за внатрешно

DEN 2390.40

Опис На ПроизводотМатеријал : Водоотпорен алуминиумска легура, 3ММ euphotic зајакнато стаклоВлезен Напон : A

Led Светилка Отворено Осветлување Рефлектори Улица Тунелот Светлина Универзална Модуларен Регулируема Облегалка Finned Рефлектори
 • Неодамнешно

Led Светилка Отворено Осветлување Рефлектори Улица Тунелот Светлина Универзална Модуларен Регулируема Облегалка Finned Рефлектори

3312.00 DEN 2981.00

Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса Нашата цел е задоволството на клиентите!

Бесплатен превозот за автомобил камион 12V/24V Текст 8-26V напон одговараат ПРЕДВОДЕНА од поплави светлина 10W 20W водоотпорен
 • Неодамнешно

Бесплатен превозот за автомобил камион 12V/24V Текст 8-26V напон одговараат ПРЕДВОДЕНА од поплави светлина 10W 20W водоотпорен

474.24 DEN 474.00

Добредојдовте да ја посетите нашата продавница ,TOPTO ELECTRNOIC продавница Специјализираат во LED Светло,купи

НОВ Со леќа LED Одредување на светлината 7W 9W Живеење Спалната соба LED Затворен Современ Дом Aisle Црно Бела Сива 110V-220V
 • Неодамнешно

НОВ Со леќа LED Одредување на светлината 7W 9W Живеење Спалната соба LED Затворен Современ Дом Aisle Црно Бела Сива 110V-220V

1727.52 DEN 1624.00

Спецификации : Димензии : како што е прикажано Дупка Големина : површината монтирани без отворање Оценет

елегантен дизајн IR-далечински rgb предводена од поплави светлина 20w КОЧАН увезени чипови се користат за рудници и подводен
 • Неодамнешно

елегантен дизајн IR-далечински rgb предводена од поплави светлина 20w КОЧАН увезени чипови се користат за рудници и подводен

DEN 1272.00

Опис На ПроизводотМатеријал : Водоотпорен алуминиумска легура, 3ММ euphotic зајакнато стаклоВлезен Напон : A

популарната 44 копче за инфрацрвено далечинско controler rgb висок напон 60w предводена од поплави светлина IP65 водоотпорен
 • Неодамнешно

популарната 44 копче за инфрацрвено далечинско controler rgb висок напон 60w предводена од поплави светлина IP65 водоотпорен

DEN 2812.80

Опис На ПроизводотМатеријал : Водоотпорен алуминиумска легура, 3ММ euphotic зајакнато стаклоВлезен Напон : A

10pcs/многу LED светлото на рефлекторите 3W 85-265V Приказ Осветлување Природни Бели Црвени Жолто и Сино Ѕид Изложба Позадина
 • Неодамнешно

10pcs/многу LED светлото на рефлекторите 3W 85-265V Приказ Осветлување Природни Бели Црвени Жолто и Сино Ѕид Изложба Позадина

DEN 6720.00

Напон : AC85265 V 50 Hz Моќ : 3 W Флукс : 390 LM извор на Светлина : Epistar Чип Емитуваат боја : Бело(60006500 K), Топло Бела(300031

бесплатен превозот во САД 24V или AC85V/265V dmx rgb 30w предводена од поплави светлина 12pcs/Многу се користи за внатрешно осветлување
 • Неодамнешно

бесплатен превозот во САД 24V или AC85V/265V dmx rgb 30w предводена од поплави светлина 12pcs/Многу се користи за внатрешно осветлување

DEN 38160.00

Товарни полнење може да не биде точно на вебсајтот.6 : Дали чување на податоци кои испуштаат од DMX512 контр

Предводена од Поплави светлина 10W 20W 30W 50W 100W 120W 150W 200W Водоотпорен IP65 Отворено светилка пејсажи осветлување на
 • Неодамнешно

Предводена од Поплави светлина 10W 20W 30W 50W 100W 120W 150W 200W Водоотпорен IP65 Отворено светилка пејсажи осветлување на

1920.00 DEN 1651.00

[Име на производ] ПРЕДВОДЕНА од Поплави Светлина [Оценет Напон] 85~265 V / AC 50 / 60 HZ [Номинална Моќност] 10 W / 20 W /

во светот популарна 3wires AC rgb 80w предводена од поплави светлина за широк зрак агол multicolor за олимписките спортски центри
 • Неодамнешно

во светот популарна 3wires AC rgb 80w предводена од поплави светлина за широк зрак агол multicolor за олимписките спортски центри

DEN 3494.40

Опис На ПроизводотМатеријал : Водоотпорен алуминиумска легура, 3ММ euphotic зајакнато стаклоВлезен Напон : A

(3PCS/Многу) 3 Години Гаранција Дебели Домување AC85-265V 200W LED Floodlight ПРЕДВОДЕНА од Поплави Светлина Отворен Тунел Место
 • Неодамнешно

(3PCS/Многу) 3 Години Гаранција Дебели Домување AC85-265V 200W LED Floodlight ПРЕДВОДЕНА од Поплави Светлина Отворен Тунел Место

DEN 20160.00

LED FloodlightОпис На Производот : 1 Спецификација : LED Floodlight 2 Чип Бренд : Bridgelux 3 Моќност : 200 W4 Димензија : 560285113mm 5

Бесплатен Превозот Попуст 2PCS на Надворешен Сопствен Gobo DJ Проектори Осветлување на Проектот Логоа Слики Модели за Настани
 • Неодамнешно

Бесплатен Превозот Попуст 2PCS на Надворешен Сопствен Gobo DJ Проектори Осветлување на Проектот Логоа Слики Модели за Настани

DEN 52776.00

е 1 метар (Бесплатно); Или,Широкангел леќа (f80) : Растојание од 4 метри, сликата кол Ние прифаќаме друг метод

ZESOL на градината светилка 50W 30W ПРЕДВОДЕНА од Поплави светлина 220V отворено запалени знак IP65 водоотпорен проектор L
 • Неодамнешно

ZESOL на градината светилка 50W 30W ПРЕДВОДЕНА од Поплави светлина 220V отворено запалени знак IP65 водоотпорен проектор L

DEN 1584.00

ZESOL на градината светилка 50 W 30 W ПРЕДВОДЕНА од Поплави светлина 220 V отворено запалени знак IP65 водоотпоре

2017 Led светлото на рефлекторите Отворено Висока Моќност Led диоди led Рефлектор Тела Потоп Светлината ip65 Отворено LED Осветлување
 • Неодамнешно

2017 Led светлото на рефлекторите Отворено Висока Моќност Led диоди led Рефлектор Тела Потоп Светлината ip65 Отворено LED Осветлување

13823.04 DEN 8432.00

Ти си повеќе од добредојдена за да се THANKWORLD ОСВЕТЛУВАЊЕ Продавница! Ве молиме да биде остатокот увери де

Led Панелот вградна светилка светилка Ултра Тенок 3w Круг таванот вдлабнати downlights круг led панел светлина+Возачот бесплатен
 • Неодамнешно

Led Панелот вградна светилка светилка Ултра Тенок 3w Круг таванот вдлабнати downlights круг led панел светлина+Возачот бесплатен

DEN 198.72

modname=ckeditorОпис : Моќност : 3 WНапон : 85265 VDimmable : НикојОблик : ТркалезнаЗрак Агол : 160°Школка Во Боја : Сребрена

ФОЛКСВАГЕН 18W LED Ѕид за миење светилки алуминиум водоотпорен отворен поплава светло Сина Зелена Црвена Бела RGB 5/25/45/60
 • Неодамнешно

ФОЛКСВАГЕН 18W LED Ѕид за миење светилки алуминиум водоотпорен отворен поплава светло Сина Зелена Црвена Бела RGB 5/25/45/60

4411.68 DEN 2868.00

СПЕЦИФИКАЦИИ тип на Производ : LED Ѕид се Мијат светлина ody големина : L1000*W25*H44mm Нето тежина : 1.2 kg Материјал :