14V Алтернатор Напонски Регулатор L190G33401 За Nissan Граница Xterra За Алтернатор ОЕМ LR1100-709 LR170-757B LR1100709B

14V Алтернатор Напонски Регулатор L190G33401 За Nissan Граница Xterra За Алтернатор ОЕМ LR1100-709 LR170-757B LR1100709B

DEN 1440.00

Количина на стоки

Регулатор на напон ОЕМ Број HITACHI : L190 G33 401 ЗА АЛТЕРНАТОР ОЕМ Број HITACHI : LR1100-709, LR1100-709 B, LR170-757 B ПРИМЕНА : ЗА NISSAN : 1998-02 ЗА NISSAN Граница 2.4 L 1999-01 ЗА NISSAN Граница 3.3 L 2000-02 ЗА NISSAN Xterra 2.4 L 2000-01 ЗА NISSAN Xterra 3.3 L Висок квалитет и најдобра цена. Пакување : неутрален кутија. Гаранција време : 360days.


Други карактеристики

Објектот Висина:
3
Бренд Име:
HNROCK
Земја/Регион на Производство:
Кина
Објектот Ширина:
6
Производителот Дел Број:
LR1100-709B
Објектот Должина:
10
Објектот Тежина:
0.5KG

Најдобри понуди

Автомобил-стил, Прилагодливи Прирачник Зголеми Контролер MBC Топката & Пролет за Turbocharged Возила Универзален Автомобил Надворешните
  • Неодамнешно

Автомобил-стил, Прилагодливи Прирачник Зголеми Контролер MBC Топката & Пролет за Turbocharged Возила Универзален Автомобил Надворешните

266.40 DEN 192.00

Најновиот Автомобилстил, Прилагодливи Прирачник Зголеми Контролер MBC Топката & Пролет за Turbocharged Возила

LED Драјвер Префрлување Напојување железнички AC/DC 24V 3.1 двојна излез безбедност Напонски Трансформатор за Led Лента на Екранот
  • Неодамнешно

LED Драјвер Префрлување Напојување железнички AC/DC 24V 3.1 двојна излез безбедност Напонски Трансформатор за Led Лента на Екранот

DEN 2044.80

Тип : AC / DC напојувањеМодулација : Пулс ширина модулација (PWM) типТранзисторски конекции : singleendedВлезен н