50g/ПП Торба 0.4 mm~0.6 mm Помине Уметност Магија Бонбони 3D Транспарентен Боја Дизајн Стакло Кавијар Монистра Нокти Microbeads Декорации

50g/ПП Торба 0.4 mm~0.6 mm Помине Уметност Магија Бонбони 3D Транспарентен Боја Дизајн Стакло Кавијар Монистра Нокти Microbeads

DEN 568.00
-9 %
DEN 624.00

Количина на стоки


50g/bag14 Бои 0.4 mm~0.6 mm Помине Уметност Магија Бонбони 3 D Транспарентен Боја Дизајн Стакло Кавијар Монистра Нокти Microbeads Украси B014
ГОЛЕМИНА : 0.4~0.6 mm
Пакет : ПП Торба (50g)
Примена : Б eauty Додатоци, Облека, Додатоци, Кристално Песок
Боја : 14 Транспарентен боја
Меѓународни Купувачи – ве Молиме љубезно ве молиме имајте во предвид :
-Тоа не е вклучена на увозните давачки, даноци, давачки во објектот цена. Ве молиме, ве молиме проверете со вашиот contry ц.и. она дополнителни трошоци ќе бидат додадени. Тоа е разликата од секоја земја.
Превозот :
Сите предмети ќе бидат dilivered во рок од 3 работни денови од Кина Пост Воздухопловната кога плаќањето е завршено. Предмети ќе пристигне во 35-60 дена. Доаѓањето време зависи од некои фактори и различни области. Ако не може да издржи превозот период, ве молиме изберете некои локалните продавачи, ви благодариме!
Враќање :
Враќање пакет мора да ги содржи сите ОРИГИНАЛНОТО пакување, материјали и додатоци. И ве молиме контактирајте со нас пред да се врати на објектот. Ви благодариме!


Други карактеристики

Тип На Објект:
Кристал & Декорација
Количина:
1
Материјал:
Стакло
Големина:
0.4mm
Број На Модел На:
B014-50G
боја:
14 Транспарентен боја
Примена:
облека монистра додатоци
Пакувањето на производот:
ПП торба

Најдобри понуди

Бесплатен превозот нови 10pcs легура месечината со бисери помине уметност шарм злато/сребрена Јапонски помине накит декорација
  • Неодамнешно

Бесплатен превозот нови 10pcs легура месечината со бисери помине уметност шарм злато/сребрена Јапонски помине накит декорација

384.00 DEN 196.00

ПредКупи Известувања : 1 plz напишете точни и детални превозот адреса(inlude полно име,адреса,град,држава,по

12 Тенџере/Set Помине Уметност Злато Сребро Налепница Foils Акрилик Гел Лак Совети Дизајн Paillette Шушка Чип Нокти Педикир Decal
  • Неодамнешно

12 Тенџере/Set Помине Уметност Злато Сребро Налепница Foils Акрилик Гел Лак Совети Дизајн Paillette Шушка Чип Нокти Педикир Decal

DEN 189.12

12 Тенџере / Set Помине Уметност Злато Сребро Налепница Foils Акрилик Гел Лак Совети Дизајн Paillette Шушка Чип Но

12Pcs/set Ласерски Шарени Помине Уметност Сјајот Sequins Акрилик Совети За УВ Гел Совети Налепница Стил Уметност Pailette Украс
  • Неодамнешно

12Pcs/set Ласерски Шарени Помине Уметност Сјајот Sequins Акрилик Совети За УВ Гел Совети Налепница Стил Уметност Pailette Украс

441.60 DEN 371.00

12 Pcs / Set Јапонски Помине накит Мешани Помине Бисер филм DIY Бисер Sequins Помине Уметност Декорација Дизајн н

3pcs 1 Тркала Круг Срцето Дизајн Бела Црна Кристал AB Помине Rhinestones Круг Рамен Дното 3D шарм Помине Уметност УВ Гел Додатоци
  • Неодамнешно

3pcs 1 Тркала Круг Срцето Дизајн Бела Црна Кристал AB Помине Rhinestones Круг Рамен Дното 3D шарм Помине Уметност УВ Гел Додатоци

181.44 DEN 151.00

3pcs 1 Тркала Круг Срцето Дизајн Бела Црна Кристал AB Помине Rhinestones Круг Рамен Дното 3 D шарм Помине Уметност

C230 10pcs/многу Овална Шупливи Дијамант 3D DIY Помине Уметност Блеска Ноктите Додатоци Совети & Мобилен Телефон Налепница Бесплатен
  • Неодамнешно

C230 10pcs/многу Овална Шупливи Дијамант 3D DIY Помине Уметност Блеска Ноктите Додатоци Совети & Мобилен Телефон Налепница Бесплатен

DEN 119.52

Цена : $21.80 Цена : $05.50 Цена : $12.08 Цена : $22.80 Цена : $12.08 Цена : $06.502014 година нови пристигне налепница 3 D помине

12 Шишиња Помине Уметност Украси Дијамант Посебен Стил Holographic Ласерски Paillettes Се Меша Бои Sequins Маникир Нокти Нов
  • Неодамнешно

12 Шишиња Помине Уметност Украси Дијамант Посебен Стил Holographic Ласерски Paillettes Се Меша Бои Sequins Маникир Нокти Нов

427.20 DEN 359.00

12 Pcs / Set Јапонски Помине накит Мешани Помине Бисер филм DIY Бисер Sequins Помине Уметност Декорација Дизајн н

12 Проверки 3D Помине Уметност Украси за Складирање Кутија Пластична Помине Сјајот Кристал На Ноктите Монистра Празни Помине
  • Неодамнешно

12 Проверки 3D Помине Уметност Украси за Складирање Кутија Пластична Помине Сјајот Кристал На Ноктите Монистра Празни Помине

138.72 DEN 108.00

Добредојдовте на Julianna Убавина! 1.Нема следење на број за цел испраќаат од страна на Кина Пост Обичен Мал

1set 6 бои Текстура Природна Морска Школка 3D Мермер, Камен Шарм Помине Уметност Декорација Professoinal Парче DIY Салонот Помине
  • Неодамнешно

1set 6 бои Текстура Природна Морска Школка 3D Мермер, Камен Шарм Помине Уметност Декорација Professoinal Парче DIY Салонот Помине

DEN 133.44

Спецификација : Школка Sequins Боја : 6 бои / set Пакет Содржина : 1set / 6 бои Школка Sequins Како да го користите : 1.Чи