бесплатен превозот 250pcs најновите метал злато сребро мала симпатична легура занитвам/студ шарм за помине уметност декорација

бесплатен превозот 250pcs најновите метал злато сребро мала симпатична легура занитвам/студ шарм за помине уметност декорација

DEN 201.00
-28 %
DEN 278.40

Количина на стоки


Многу Популарни Производи
Пред-Купи Известувања :
1. plz напишете точни и детални превозот адреса(inlude полно име,адреса,град,држава,поштенски код,телефонски).
2. цена за секој 250pcs
3. тие се најновите модни заковки,некои се мали, но мали се поголеми,plz се однесуваат на големината детали во подолу матурска фотографија
4. тоа е 25 во вкупниот број на дизајни

Shippment .ние можеме да брод во светот од страна на e Packet/Кина Пост/DHL/EMS/UPS/ФЕДЕКС; .plz бидете сигурни дека вашата цел адреса одговара на вашиот превозот адреса и стави детално и точно превозот адреса,othersize,вашиот пакет ќе се врати или да бидат испратени на погрешна адреса,и ние не сме одговорни за овој случај; .ние ќе се обезбеди следење на број навремено да сте,plz известување Кина Пост не може да track пакет статус во текот на shippment. Дојде Време тоа зависи од вашиот превозот адреса и превозот метод сте одбрале : .Кина Пост : (од 15 до 40 дена нормално,но 40 до 60 дена во посебен случај); .e Packet : (10 до 15 дена); .DHL/EMS/UPS/ФЕДЕКС : (5-10 дена); (време погоре е само за референца,точното време може да се разликува поради некои фактори за време на превозот) (ние и ветуваме на вашиот пакет ќе пристигнат вашите раце 60 дена,ако сеуште не го добиете вашиот пакет рок од 60 дена,plz контактирате директно за наплата или да го препрати одеднаш,и plz не достави спор кој не е од помош) Политика за Наплата доколку постои каква било неисправни на стоките што ги примате,plz контактирајте со нас за враќање или компензира Повратни информации .ако ви се допаѓа нашите производи,ние ќе ја многу ги цениме вашите позитивни ревизија; .ако не сте задоволни,plz комуницира со нас за решавање пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации,ние ќе се потрудиме за вашето задоволство. За Нас .стабилен и ефикасен фабрика производство, снабдување; .убаво производ,со висок квалитет,добра услуга и брза испорака; .трговија на големо е добредојдена и поволни цени ќе бидат понудени; .повеќе квантитет повеќе попуст и повеќе изненадување подароци; .Продажба се Занимава секој ден и голема Продажба се Занимава со посебен ден; .Ажурирање на нови производи секоја недела.


Други карактеристики

боја:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25
Тип На Објект:
Кристал & Декорација
Големина:
1mm~6mm
Тежина:
5g
Материјал:
Метал
Бренд Име:
SEENCON
Количина:
цена за секој 250pcs
Број На Модел На:
1,...,25

Најдобри понуди

Нови 10pcs Златна Легура Сјајот 3d Помине Уметност pendant Декорација со Rhinestones Легура Ноктите Шарм Накит на Ноктите Салон
  • Неодамнешно

Нови 10pcs Златна Легура Сјајот 3d Помине Уметност pendant Декорација со Rhinestones Легура Ноктите Шарм Накит на Ноктите Салон

DEN 144.00

ПредКупи Известувања : 1 plz напишете точни и детални превозот адреса(inlude полно име,адреса,град,држава,по

1set 6 бои Текстура Природна Морска Школка 3D Мермер, Камен Шарм Помине Уметност Декорација Professoinal Парче DIY Салонот Помине
  • Неодамнешно

1set 6 бои Текстура Природна Морска Школка 3D Мермер, Камен Шарм Помине Уметност Декорација Professoinal Парче DIY Салонот Помине

DEN 133.44

Спецификација : Школка Sequins Боја : 6 бои / set Пакет Содржина : 1set / 6 бои Школка Sequins Како да го користите : 1.Чи

Поставен Кристал Микс Големина Помине Уметност Дијамант Остри Дното Капка Камења Помине Кристал DIY Помине Уметност Декорација
  • Неодамнешно

Поставен Кристал Микс Големина Помине Уметност Дијамант Остри Дното Капка Камења Помине Кристал DIY Помине Уметност Декорација

153.12 DEN 130.00

Поставен Кристал Микс Големина Помине Уметност Дијамант Остри Дното Капка Камења Помине Кристал DIY Пом

10pcs/Многу 3D Помине Снабдување Легура Голема Јасно Крстот Помине Уметност Сјајот Јасно Кристал Ноктите Уметност Украси Бесплатен
  • Неодамнешно

10pcs/Многу 3D Помине Снабдување Легура Голема Јасно Крстот Помине Уметност Сјајот Јасно Кристал Ноктите Уметност Украси Бесплатен

DEN 158.88

10pcs / Многу 3 D Помине Снабдување Легура Голема Јасно Крстот Помине Уметност Сјајот Јасно Кристал Ноктите

YANRUO 36pcs AB Шарм Кристал Лист Форма Помине Уметност Rhinestones DIY 3d Помине Накит Додатоци Маникир Декорација Уметност
  • Неодамнешно

YANRUO 36pcs AB Шарм Кристал Лист Форма Помине Уметност Rhinestones DIY 3d Помине Накит Додатоци Маникир Декорација Уметност

181.92 DEN 142.00

Материјал : Кристал Бои; AB Големина : 6x6mm големина Облик : Детелина Облик за Употреба : Треба да се користи

Нови 12 Кутии/set Мешани Rhinestones/Бисери/Sequins/Заковки/Синџир Помине Уметност Украси Собата Нокти DIY Убавина Ноктите Додатоци
  • Неодамнешно

Нови 12 Кутии/set Мешани Rhinestones/Бисери/Sequins/Заковки/Синџир Помине Уметност Украси Собата Нокти DIY Убавина Ноктите Додатоци

412.80 DEN 330.00

Повеќе Слични Производи : ПредКупи Известувања : 1 plz напишете точни и детални превозот адреса(inlude полно

Коњ око Форма Смола Кристал hyacinth Кристал AB Помине уметност 100Pcs Рамен Грб совет Фацетирани Декоративни прибор за Облека
  • Неодамнешно

Коњ око Форма Смола Кристал hyacinth Кристал AB Помине уметност 100Pcs Рамен Грб совет Фацетирани Декоративни прибор за Облека

102.24 DEN 72.00

Бесплатен Превозот : Бесплатен превозот цел ќе биде испорачуван Кина пост воздух mail Но за цел износ пове

YANRUO 72pcs 6mm,8mm ВИСТИНСКИ Кристал Елементи Јасно шаховската табла Круг Flatback НЕМА амбуланта корегирање Кристал Помине
  • Неодамнешно

YANRUO 72pcs 6mm,8mm ВИСТИНСКИ Кристал Елементи Јасно шаховската табла Круг Flatback НЕМА амбуланта корегирање Кристал Помине

571.20 DEN 468.00

Предмет : Pointback Фенси КристалБоја : Crystal ClearМатеријал : КристалноСе Користи За : Облека,Чевли,Кеси..Испорак

2 садови Мини Челик Топката Кавијар Мушка 3D Помине Декорација 1.0 mm Злато Сребро Шампањ црна Studs Нокти Помине Уметност круг
  • Неодамнешно

2 садови Мини Челик Топката Кавијар Мушка 3D Помине Декорација 1.0 mm Злато Сребро Шампањ црна Studs Нокти Помине Уметност круг

112.32 DEN 96.00

Количина : 2 СадовиМатеријал : Челик МонистраБоја : злато, сребрена и црна роза злато, ги собереш 1 бојаМон