DIY 5 метри Пеперутка форма Кристал Кристал Средување на Купот на Синџир Applique Смола венчаница Декоративни да се Шие на Костимот

DIY 5 метри Пеперутка форма Кристал Кристал Средување на Купот на Синџир Applique Смола венчаница Декоративни да се Шие на Костимот

DEN 1683.00
-5 %
DEN 1771.20

Количина на стоки


2016 година нови бесплатен превозот Смола шарени DIY 5 метри Декоративни Кристал Цвет Смола Првенство Синџир,Свадба dres Декоративни Шие Applique
Употреба : Чанти, Облека, Чевли,Свадба/Вечер фустан
Боја : како на сликата
Meterial : метални синџири и Смола , кристал
Позлата боја : Сребро, Злато Пакување : 5yard/тркалаат Бесплатен превозот : CPAM(кина пост воздух mail ) или e Packet
ново ново ново
Најновите 2016 година
нова боја нов стил


Други карактеристики

боја:
A, B, C, D
Тип На Производ:
Rhinestones
Големина:
1.0 in
Број На Модел На:
Кристал средување на Chian Шиење applique
Употреба:
Чанти,Чевли,Облека
Стил:
Flatback
Материјал:
Смола
Rhinestones Тип:
Лабава Rhinestones
Бренд Име:
CUIER
Техника:
Шие-На
Обликот:
Цвет
Тип На Производ:
Смола trimms Шиење Chian
Декорација:
Rhinestones
Позлата Боја:
Сребро.
Употреба:
Чанти, Облека, Чевли,Свадба/Вечер фустан
Техника:
Шие-На
Обликот:
Пеперутка Овална
Материјал:
Метал,Смола
Е Прилагодена:
Yes
Може да се позлата боја:
Сребрена/злато
Производ Стил:
Rhines Смола трим Chian

Најдобри понуди

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ SS10,3ММ,светлина колорадо топаз боја,1440PCS/ТОРБА,HOT FIX КРИСТАЛ ЗА DIY МОТИВ ОБЛЕКА , СВАДБА ФУСТАН, ЧЕВЛИ
  • Неодамнешно

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ SS10,3ММ,светлина колорадо топаз боја,1440PCS/ТОРБА,HOT FIX КРИСТАЛ ЗА DIY МОТИВ ОБЛЕКА , СВАДБА ФУСТАН, ЧЕВЛИ

264.00 DEN 140.00

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ SS10,3ММ , 1440 PCS / ТОРБА( МНОГУ ) HOT FIX КРИСТАЛ ЗА DIY МОТИВ ОБЛЕКА , СВАДБА ФУСТАН, ЧЕВЛИ,ТРГО

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ SS10,3ММ,кристално боја,1440PCS/ТОРБА,HOT FIX КРИСТАЛ ЗА DIY МОТИВ ОБЛЕКА , СВАДБА ФУСТАН, ЧЕВЛИ,КРИСТАЛ
  • Неодамнешно

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ SS10,3ММ,кристално боја,1440PCS/ТОРБА,HOT FIX КРИСТАЛ ЗА DIY МОТИВ ОБЛЕКА , СВАДБА ФУСТАН, ЧЕВЛИ,КРИСТАЛ

216.00 DEN 115.00

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ SS6, 2 MM , 1440 PCS / ТОРБА( МНОГУ ) HOT FIX КРИСТАЛ ЗА DIY МОТИВ ОБЛЕКА , СВАДБА ФУСТАН, ЧЕВЛИ,ТРГОВ

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ SS34,7.2 ММ,кристално боја,288PCS/ТОРБА,HOT FIX КРИСТАЛ ЗА DIY МОТИВ ОБЛЕКА , СВАДБА ФУСТАН, ЧЕВЛИ,КРИСТАЛ
  • Неодамнешно

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ SS34,7.2 ММ,кристално боја,288PCS/ТОРБА,HOT FIX КРИСТАЛ ЗА DIY МОТИВ ОБЛЕКА , СВАДБА ФУСТАН, ЧЕВЛИ,КРИСТАЛ

624.00 DEN 331.00

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ SS34,7.2 ММ , 144 PCS / ТОРБА( МНОГУ ) HOT FIX КРИСТАЛ ЗА DIY МОТИВ ОБЛЕКА , СВАДБА ФУСТАН, ЧЕВЛИ,ТРГ

JUNAO SS38 8мм Шиење Јасно Циркон Кристали од Ноктот Rhinestones Булчински Кристал Appliques да се Шие На Камења Рамен Грб Strass
  • Неодамнешно

JUNAO SS38 8мм Шиење Јасно Циркон Кристали од Ноктот Rhinestones Булчински Кристал Appliques да се Шие На Камења Рамен Грб Strass

408.00 DEN 286.00

JUNAO SS38 8мм Шиење Јасно Циркон Кристали од Ноктот Rhinestones Булчински Кристал Appliques да се Шие На Камења Рамен

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ SS10,3ММ, сина,1440PCS/ТОРБА, кристално стакло DMCHOT ПОПРАВИ КРИСТАЛ ЗА DIY МОТИВ ОБЛЕКА , СВАДБА ФУСТАН,
  • Неодамнешно

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ SS10,3ММ, сина,1440PCS/ТОРБА, кристално стакло DMCHOT ПОПРАВИ КРИСТАЛ ЗА DIY МОТИВ ОБЛЕКА , СВАДБА ФУСТАН,

240.00 DEN 127.00

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ SS10,3ММ , 1440 PCS / ТОРБА( МНОГУ ) HOT FIX КРИСТАЛ ЗА DIY МОТИВ ОБЛЕКА , СВАДБА ФУСТАН, ЧЕВЛИ,ТРГО

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ SS20,5MM ,светлина siam,1440PCS/ТОРБА,HOT FIX КРИСТАЛ ЗА DIY МОТИВ ОБЛЕКА , СВАДБА ФУСТАН, ЧЕВЛИ, КРИСТАЛ
  • Неодамнешно

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ SS20,5MM ,светлина siam,1440PCS/ТОРБА,HOT FIX КРИСТАЛ ЗА DIY МОТИВ ОБЛЕКА , СВАДБА ФУСТАН, ЧЕВЛИ, КРИСТАЛ

475.20 DEN 252.00

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ SS20,5 MM , 1440 PCS / ТОРБА( МНОГУ ) HOT FIX КРИСТАЛ ЗА DIY МОТИВ ОБЛЕКА , СВАДБА ФУСТАН, ЧЕВЛИ,ТРГОВ

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ SS10,2.7 ММ,CITRINE БОЈА,1440PCS/ТОРБА,НЕ HOT FIX РАМЕН ГРБ КРИСТАЛНО СТАКЛО КРИСТАЛ ЗА DIY МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН&NAIR
  • Неодамнешно

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ SS10,2.7 ММ,CITRINE БОЈА,1440PCS/ТОРБА,НЕ HOT FIX РАМЕН ГРБ КРИСТАЛНО СТАКЛО КРИСТАЛ ЗА DIY МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН&NAIR

561.12 DEN 303.00

ИМЕ : БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ SS10,2.7 ММ,CITRINE БОЈА,1440 PCS / ТОРБА,НЕ HOT FIX РАМЕН ГРБ КРИСТАЛНО СТАКЛО КРИСТАЛ ЗА DIY МО