Риболов Мами 150mm 3.5 g Мека Leurres Slience Мамка Leurre Peche Mer Souple Esche Artificiali Маре Iscas

Риболов Мами 150mm 3.5 g Мека Leurres Slience Мамка Leurre Peche Mer Souple Esche Artificiali Маре Iscas

DEN 171.00
-40 %
DEN 284.64

Количина на стоки

Добредојдовте на нашата продавница, ако сте заинтересирани во нашата продавница,ве молиме да стапите во оваа веб-страница,http : //www.aliexpress.com/store/1452126 ви Благодарам многу за вашата поддршка. Среќен Шопинг Риболов Мами 150mm 3.5 g Мека Leurres Slience Мамка Leurre Peche Mer Souple Esche Artificiali Маре Iscas Карактеристики : 1.Тежина : 3.5 g 2.Должина : 150mm 3.Боја : црвена 4.Облик : долга опашка 5.Пакет : 6pcs/торба пакетот вклучува : 6pcs/многу Нарачки обично се испраќаат надвор во рок од 5 работни дена преку Кина пост Воздухот, EMS, DHL, Epacket Пари ќе бидат вратени во следниве случаи : Испраќаат производи се различни од производите купувачот нареди. Секоја парцела ќе бидат проверени пред тие се испраќаат надвор, па шанса на ова е мала. Ве молиме контактирајте со нас во рок од 24 часа откако сте ги примиле производи. Ви благодариме!! Ве молиме љубезно ве молиме да оставите позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. Ви благодариме! Било која од вашите коментари и сугестии ќе бидат високо ценети.


Други карактеристики

Позиција:
Океански Брод Риболов,Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов,Езеро,Река,Резервоар Езерцето
категорија:
Лажни Намамат
Тип:
Вештачки Мамки
Број На Модел На:
SL087
Бренд Име:
NOEBY
категорија:
мека намамат
Должина:
150mm
Тежина:
3.5g
Тип:
Вештачки Мамки
Број На Модел На:
SL087
боја:
Црвена
meterial:
Силикони
Обликот:
Црв
е - прилагодена:
Yes
акција:
Добра акција

Најдобри понуди

10 Компјутери/многу 7g 10g 14g Вештачки Мамки Зуи Jigs Доведе Главата Риболов Кука anzol став pesca Мамки Убодни главата Куки
 • Неодамнешно

10 Компјутери/многу 7g 10g 14g Вештачки Мамки Зуи Jigs Доведе Главата Риболов Кука anzol став pesca Мамки Убодни главата Куки

684.96 DEN 480.00

10 Компјутери / многу 7g Вештачки Мамки Зуи Jigs Доведе Главата Риболов Кука anzol став pesca Мамки Стока За Рибол

И 17,5 см 30g Суспендирање Тип Море Намамат Намамат Minnow Мамки за Риболов Намамат Пластични Тешко Мамки за Риболов Справи со
 • Неодамнешно

И 17,5 см 30g Суспендирање Тип Море Намамат Намамат Minnow Мамки за Риболов Намамат Пластични Тешко Мамки за Риболов Справи со

2304.00 DEN 1958.00

добредојдовте во мојата продавницаИ 17,5 см 30gКастинг Фабрика Мамки За Риболов СправиABS пластика, материј

20PCS Нови Лизгачот Екипаж Резервни Куки Jip Relacement Assisit Куки за Морски Риболов Приколка Големина 1 Злато боја кука
 • Неодамнешно

20PCS Нови Лизгачот Екипаж Резервни Куки Jip Relacement Assisit Куки за Морски Риболов Приколка Големина 1 Злато боја кука

719.52 DEN 432.00

За пакети кои се испраќаат преку EMS, DHL, или други курир, мнозинството пакети ќе пристигнат во 5 ~ 15 дена П :

10pcs цврст Метал Лажица Риболов Мами Свежа Вода Saltwater Риболов Жица Фабрика Мамка За Контрола Кина Сребро Риболов Wobblers
 • Неодамнешно

10pcs цврст Метал Лажица Риболов Мами Свежа Вода Saltwater Риболов Жица Фабрика Мамка За Контрола Кина Сребро Риболов Wobblers

DEN 383.52

10pcs цврст Метал Лажица Риболов Мами Свежа Вода Saltwater Риболов Жица Фабрика Мамка За Контрола Кина Сребро

Нови 61pcs/Set Мешани Модели Риболов Мами 61 Бои Тешко Мамки Високо Квалитетни Пластични Бас Crankbait Wobblers Риболов Справи
 • Неодамнешно

Нови 61pcs/Set Мешани Модели Риболов Мами 61 Бои Тешко Мамки Високо Квалитетни Пластични Бас Crankbait Wobblers Риболов Справи

2769.60 DEN 2160.00

Карактеристики : 3 D очи да ја направат совршена алатка за љубителите на риболов Шарени тело може да се на

HENGJIA 5PCS за Подводен Риболов Мами 4g 45mm Вештачки Crankbait Мамка со 10 Куки Тешко Риболов Намами во Собата За Риболов
 • Неодамнешно

HENGJIA 5PCS за Подводен Риболов Мами 4g 45mm Вештачки Crankbait Мамка со 10 Куки Тешко Риболов Намами во Собата За Риболов

168.00 DEN 136.00

Спецификации : Сите слики се направени во вид Стил : Crankbait Риболов мами Боја : 5 бои на располагање Материј

4pcs/Многу Вода Сите Риболов Намамат Жаба Мека Мамка за 6,2 g 9cm Selicone Мамка со Фабрика Бас Риболов на Крап Материјали
 • Неодамнешно

4pcs/Многу Вода Сите Риболов Намамат Жаба Мека Мамка за 6,2 g 9cm Selicone Мамка со Фабрика Бас Риболов на Крап Материјали

348.96 DEN 328.00

Карактеристики : Спецификација на Риболов Жаба Зуи мамки Намамат tyle : Зуи мамки Frong материјал : Мека гума

Дели Со Риба 1Pcs 0.02 Кол X 5 метри Круг Мека Доведе Жица Гајтанот за Лета Врзување Риболов Материјал Муви Одлуки Тежина Линија
 • Неодамнешно

Дели Со Риба 1Pcs 0.02 Кол X 5 метри Круг Мека Доведе Жица Гајтанот за Лета Врзување Риболов Материјал Муви Одлуки Тежина Линија

134.40 DEN 120.00

Доведе Жица Големина : Кол(0.5 mm / 0.02")&Кол(0.8 mm / 0.03") Две пакет за избор : 1 1pcs / број ( Големина кол 0.5 mm,должина 5

DAGEZI 23Pcs Риболов Мамка за Полнење Minnow Попер Лажица Убодни Главата Куки Риболов мамка Сет Со Кутија Вештачки Мамки за Риболов
 • Неодамнешно

DAGEZI 23Pcs Риболов Мамка за Полнење Minnow Попер Лажица Убодни Главата Куки Риболов мамка Сет Со Кутија Вештачки Мамки за Риболов

519.36 DEN 322.00

23 видови на Избрани Риболов tackles Swivels Убодни куки Води Кутија1,Тешко мамка : 2 парчиња2.Мека намамат : 11pcs3.С

Отворено 10pcs/set Мешани Бои Риболов Мами Лажица Мамка Метал Pesca Мамка Риба Комплет Тешко Мамка Свежа Вода Бас Штука Мамка
 • Неодамнешно

Отворено 10pcs/set Мешани Бои Риболов Мами Лажица Мамка Метал Pesca Мамка Риба Комплет Тешко Мамка Свежа Вода Бас Штука Мамка

209.76 DEN 164.00

Мешани Бои 10pcs / set Риболов Мами Лажица Мамка Метал Мамка Риба Комплет Тешко Мамка Свежа Вода Бас Штука Ма

5PCSПакет Октопод Лигњи Куки Риболов Мамка Намамат Додатоци Флуоресцентни Убодни Пластична Тело Нерѓосувачки Челик Чадор Кука
 • Неодамнешно

5PCSПакет Октопод Лигњи Куки Риболов Мамка Намамат Додатоци Флуоресцентни Убодни Пластична Тело Нерѓосувачки Челик Чадор Кука

187.20 DEN 167.00

5 PCSПакет Октопод Лигњи Куки Риболов Мамка Намамат Додатоци Флуоресцентни Убодни Пластична Тело Нерѓос

5Pcs Флуоресценција Риболов Мами Поставите кутија Меша 5 Модели златни рипки Мамка Вештачки Направи Бас Crankbaits Wobblers Риболов
 • Неодамнешно

5Pcs Флуоресценција Риболов Мами Поставите кутија Меша 5 Модели златни рипки Мамка Вештачки Направи Бас Crankbaits Wobblers Риболов

537.60 DEN 441.00

5 Pcs Флуоресценција Риболов Мами Поставите кутија Меша 5 Модели златни рипки Мамка Вештачки Направи Бас C

Промоција 8Pcs/многу се Справи со Комбинација Риболов Мами 3.5 g Тешко Лажица Мамка Метал Риболов Намамат Sequin Paillette Мамки
 • Неодамнешно

Промоција 8Pcs/многу се Справи со Комбинација Риболов Мами 3.5 g Тешко Лажица Мамка Метал Риболов Намамат Sequin Paillette Мамки

314.40 DEN 267.00

Име на производ : sequins една кука Тежина : 3 грама Соодветни видови : коњи устата, пастрмка, Culter Пакување : pack

Нови 5 Бои Попер Риболов Мами 6.5 см 13g Риболов Мамки Висока Јаглероден Челик Fook Риболов Справи со Алатки Нови Пристигнување
 • Неодамнешно

Нови 5 Бои Попер Риболов Мами 6.5 см 13g Риболов Мамки Висока Јаглероден Челик Fook Риболов Справи со Алатки Нови Пристигнување

109.92 DEN 87.00

Нови 5 Бои Попер Риболов Мами 6.5 см 13g Риболов Мамки Висока Јаглероден Челик Fook Риболов Справи со АлаткиД

Wifreo Летаат Комбо 48PCS 10 Месинг Златна Beadhead Пастрмка Grayling Риболов Муви Влажни Лета Мушка Главата Принцот Нимфата
 • Неодамнешно

Wifreo Летаат Комбо 48PCS 10 Месинг Златна Beadhead Пастрмка Grayling Риболов Муви Влажни Лета Мушка Главата Принцот Нимфата

1122.24 DEN 898.00

Ако ви треба повеќе помош за изработка на плаќањето, ве молиме кликнете тука : Хуго е Продавница за поддр

12pcs/set шарени Пеперутка суви Лета кука инсекти мамки за риболов куки со пердув летаат риболов намамат Fishhooks pesca
 • Неодамнешно

12pcs/set шарени Пеперутка суви Лета кука инсекти мамки за риболов куки со пердув летаат риболов намамат Fishhooks pesca

149.76 DEN 78.00

12pcs / set шарени Пеперутка суви Лета кука инсекти мамки за риболов куки пердув летаат риболов намамат Fishhook

Продажба 5pcs 6cm 2.5 g Метал Вештачки Риболов Spinnerbait Фабрика Лажица Тешко ги наведуваш со Treble Куки за Крап / Бас / Црна
 • Неодамнешно

Продажба 5pcs 6cm 2.5 g Метал Вештачки Риболов Spinnerbait Фабрика Лажица Тешко ги наведуваш со Treble Куки за Крап / Бас / Црна

165.60 DEN 141.00

Продажба 5pcs 6cm 2.5 g Метал Вештачки Риболов Spinnerbait Фабрика Лажица Тешко ги наведуваш со Treble Куки за Крап /

LINGYUE 1pcs Чудак Риболов Мами 5 Colos Достапни Вештачки Заградени Wobblers Риболов Справи 11cm/18g Тешко Мамки Crankbait Куките
 • Неодамнешно

LINGYUE 1pcs Чудак Риболов Мами 5 Colos Достапни Вештачки Заградени Wobblers Риболов Справи 11cm/18g Тешко Мамки Crankbait Куките

216.00 DEN 173.00

Топла Продажба ID : 7048Карактеристики : 3 D очи да ја направат совршена алатка за љубителите на риболов Шаре