NOEBY NBL9148 Риба Мами 9.5 cm 11g 3Segments Тоне Де Pesca Isca Leurre Peche Тешко Мамки за Риболов Зима

NOEBY NBL9148 Риба Мами 9.5 cm 11g 3Segments Тоне Де Pesca Isca Leurre Peche Тешко Мамки за Риболов Зима

DEN 235.00
-45 %
DEN 427.68

Количина на стоки


Добредојдовте на SMART РИБОЛОВ СПРАВИ ПРОДАВНИЦА,
Ако сте заинтересирани во други предмети,
ве молиме кликнете тука :
http : //www.aliexpress.com/store/1751208
СРЕЌЕН ШОПИНГ ~~~
NOEBY NBL9148 Риба Мами 9.5 cm 11g 3 Segments Тоне Де Pesca Isca Leurre Peche Тешко Мамки за Риболов Зима Спецификации : 1.Очи : 3 D очи 2.ОЕМ : avaiable 3.Пакет : ПВЦ пластична кутија+вметнете картичката 4.Должина : 9.5 5 cm.Тежина : 11g 6.Кука : VMC кука 7.Пакет : 1pcs/ПВЦ пластична кутија+вметнете картичката 8. 100% Сосема нов и висок квалитет Функција : 1 поврзувани minnow profile, advanced и мазна врска дизајн. 2.Најновите 3 D очи и напредни holographic технологија ,генерираат кристал на светлина, привлекување на повеќе риба. 3. Остри и силни Франција VMC treble куки. Време на испорака : најголемиот Дел во акции : 3-5 дена по аванс Нов стил : околу 30-40 дена по аванс, исто Така, според цел количество Пакет детали : 1pcs/ПВЦ пластична кутија+вметнете картичката


Други карактеристики

Позиција:
Океански Брод Риболов,Океан Плажа Риболов,Океанот Рок Fshing,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Број На Модел На:
NBL9148
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Бренд Име:
NOEBY
боја:
8colors достапни
акција:
Тоне
Целта риба:
БАС ,SNAKEHEAD,MANDARFISH и REDFIN
Должина:
95mm
Тежина:
11g
кука:
Франција VMC
meterial:
ABS Пластика
is_customized:
Yes
Тип:
Риболов Мами,Вештачки Мамки,Лажни Намамат
Број На Модел На:
NBL9148

Најдобри понуди

JOSHNESE 5Pcs Прозрачна Лигњи Риба Кука Чадор Luminated Море Риболов Флуоресцентни Лигњи Cuttlefish Ракав Убодни Риболов Намамат
  • Неодамнешно

JOSHNESE 5Pcs Прозрачна Лигњи Риба Кука Чадор Luminated Море Риболов Флуоресцентни Лигњи Cuttlefish Ракав Убодни Риболов Намамат

DEN 239.52

Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.Ве молиме да остават порака пред да дава

5pcs Нови Пристигнување Ракчиња Риболов Намамат Лигњи Убодни Мами 10cm 8.5 g Со Експлодира Кука Прозрачна Риболов Wobblers
  • Неодамнешно

5pcs Нови Пристигнување Ракчиња Риболов Намамат Лигњи Убодни Мами 10cm 8.5 g Со Експлодира Кука Прозрачна Риболов Wobblers

271.68 DEN 231.00

Опис на производот број на Модел : SJ011 Големина : 10cm 8.5 г Боја : 5 Бои како сликата Кука : Експлодира Кука Пак

Промоција 8Pcs/многу се Справи со Комбинација Риболов Мами 3.5 g Тешко Лажица Мамка Метал Риболов Намамат Sequin Paillette Мамки
  • Неодамнешно

Промоција 8Pcs/многу се Справи со Комбинација Риболов Мами 3.5 g Тешко Лажица Мамка Метал Риболов Намамат Sequin Paillette Мамки

314.40 DEN 267.00

Име на производ : sequins една кука Тежина : 3 грама Соодветни видови : коњи устата, пастрмка, Culter Пакување : pack

50Pcs/многу Волумен Опашка Мека мамки Силикони мамка 4.5 cm 1g Artificiais мека намамат Риболов Намамат Риболов Справи со став
  • Неодамнешно

50Pcs/многу Волумен Опашка Мека мамки Силикони мамка 4.5 cm 1g Artificiais мека намамат Риболов Намамат Риболов Справи со став

239.04 DEN 175.00

dianxiaobao_1dianxiaobao_2wyприклучокstartwyприклучоккрај50 Pcs / многу Волумен Опашка Мека мамки Силикони мамка 4.5 cm 1g Artif

UCOK 40g 60g 80g 100g лигњи форма Убодни мамка прозрачна блескав доведе риба jigging морски риби на мамка октопод профил цврст
  • Неодамнешно

UCOK 40g 60g 80g 100g лигњи форма Убодни мамка прозрачна блескав доведе риба jigging морски риби на мамка октопод профил цврст

487.20 DEN 283.00

20g 40g 60g 80g 100g прозрачна лигњи форма jigging доведе риба, морски риболов мамка тешко ги намамат метал мамка же

Дели Со Риба 1Pcs 0.02 Кол X 5 метри Круг Мека Доведе Жица Гајтанот за Лета Врзување Риболов Материјал Муви Одлуки Тежина Линија
  • Неодамнешно

Дели Со Риба 1Pcs 0.02 Кол X 5 метри Круг Мека Доведе Жица Гајтанот за Лета Врзување Риболов Материјал Муви Одлуки Тежина Линија

134.40 DEN 120.00

Доведе Жица Големина : Кол(0.5 mm / 0.02")&Кол(0.8 mm / 0.03") Две пакет за избор : 1 1pcs / број ( Големина кол 0.5 mm,должина 5

Нови 61pcs/Set Мешани Модели Риболов Мами 61 Бои Тешко Мамки Високо Квалитетни Пластични Бас Crankbait Wobblers Риболов Справи
  • Неодамнешно

Нови 61pcs/Set Мешани Модели Риболов Мами 61 Бои Тешко Мамки Високо Квалитетни Пластични Бас Crankbait Wobblers Риболов Справи

2769.60 DEN 2160.00

Карактеристики : 3 D очи да ја направат совршена алатка за љубителите на риболов Шарени тело може да се на