Лесно се Фати 15pcs Волфрам Помине Пагоди Риболов Sinker Мали Тенки Црв Тегови Sinkers Вметнете Во Мека Пластика Мами

Лесно се Фати 15pcs Волфрам Помине Пагоди Риболов Sinker Мали Тенки Црв Тегови Sinkers Вметнете Во Мека Пластика Мами

DEN 335.52

Количина на стоки


Лесно се Фати 15pcs 100% Волфрам Помине Пагоди Риболов Sinker Мали Тенки Црв Тегови Sinkers Вметнете Во Мека Пластика Мами
1) Бренд Име : Лесно Се Фати
2) Материјал : Волфрам
3) Тежина : 0.3 g, 0.6 g, 0.9 g, 1.3 g, 1.8 g, 2.2 g, g 2.6
4) Боја : Сребрена
5) Количина : 15pcs 1. Купување заштита работи надвор, но пакет се уште е во транзит. Датум на испорака ќе биде продолжен од страна на 10~30 дена, доколку пакетот се уште не е доставена, ние ќе се вратат сите на вашите пари. 2. Нема следење на информации. Ве молиме следете го вашиот пакет на 17track веб-страница по пакет се испраќаат надвор. Ако се уште не постои следење на информации за 7 дена подоцна, ни остави порака за ПОБРЗО. 3. Погрешно производи или погрешно квантитет. Постои етикетата на пакувањето, ве молиме да ни го покаже слики од етикетата и производи, ако тоа е наша грешка, ние ќе испрати сте нов точен производи или делумно враќање на пари за вас. 4. Превозот. Сите пакети ќе биде предаден во рок од 3 дена по уплата е потврдена, на delivey време може да биде одложен поради одмор, лошите временски услови, царина или други услови, ви благодариме за вашето разбирање. 5. Повратни информации. Вашата сите пет ѕвезди позитивни повратни информации е прифатена, ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако не сте задоволни. Ви благодариме! 6. Спорот. Тоа има лоши ефекти на нашето продавница ако отворите некој спор, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе им обезбеди најдобри решенија за да ги задоволи вас.


Други карактеристики

боја:
0 3g, 0 6g, 0 9g, 1 3g, 1 8g, 2 2g, 2 6g
Позиција:
Океански Брод Риболов
Со Backrest или Не:
No
Бренд Име:
лесно се фати
Со Стигнале Нога или Не:
No
Род Материјал:
Други
Број На Модел На:
Волфрам Риболов Sinkers
Род Должина:
1.8 m
Риболов Прачка Категорија:
Телескопски Риболов Прачка
Материјал:
волфрам
Материјал:
волфрам
Пакет:
Висок Квалитет OPP Вреќа
Тежина:
0.3g, 0.6g, 0.9g, 1.3g, 1.8g, 2.2g, 2.6g
боја:
Сребро.
Количина:
15pcs
Додатоци Тип:
Доведе Sinker

Најдобри понуди

11.4*3.4*7.3 cm Мултифункционален Риболов Справи Кутија Летаат Риболов Кутија Фабрика Мамка Minnow Попер 9 Прегради Риболов Додатоци
 • Неодамнешно

11.4*3.4*7.3 cm Мултифункционален Риболов Справи Кутија Летаат Риболов Кутија Фабрика Мамка Minnow Попер 9 Прегради Риболов Додатоци

156.96 DEN 102.00

100% Сосема нов и висок квалитет на 26 Прегради Риболов Намамат Куки Кутија за Складирање Сад Риболов Нама

150pcs Мали Стил Пластични Главата Риболов Вртливата Со Блокирам Snap Простор Грав Saltwater Риболов Вртливата Конектор Сет Со
 • Неодамнешно

150pcs Мали Стил Пластични Главата Риболов Вртливата Со Блокирам Snap Простор Грав Saltwater Риболов Вртливата Конектор Сет Со

863.52 DEN 492.00

150pcs Мали Стил Пластични Главата Риболов Вртливата Со Блокирам Snap Простор Грав Saltwater Риболов Вртливата К

Y071 Бесплатен превозот мамка кутија анџелес риболов кутија Кука мали додатоци добиваат риболов материјали риболовни средства
 • Неодамнешно

Y071 Бесплатен превозот мамка кутија анџелес риболов кутија Кука мали додатоци добиваат риболов материјали риболовни средства

DEN 403.20

13545 Внимание : 1 Таму би можело да биде малку разлика во боја, бидејќи на компјутер прилагодувања за екран

5pcs/set 15g 20g 25g 35g Внатрешно Метод Фидер Со Земјата Мамка Мувла Крап Риболов Кастинг Доведе Sinker Мамка Носителот Thrower
 • Неодамнешно

5pcs/set 15g 20g 25g 35g Внатрешно Метод Фидер Со Земјата Мамка Мувла Крап Риболов Кастинг Доведе Sinker Мамка Носителот Thrower

335.52 DEN 315.00

5pcs / set 15g 20g 25g 35g Внатрешно Метод Фидер Со Земјата Мамка Мувла Крап Риболов Кастинг Доведе Sinker Мамка Носит

MNFT Нови Квалитетни Пластични Крап Риболов Складирање Кутија Желка-форма Преносни Риболов Летаат Намамат Мамка Куки се Справи
 • Неодамнешно

MNFT Нови Квалитетни Пластични Крап Риболов Складирање Кутија Желка-форма Преносни Риболов Летаат Намамат Мамка Куки се Справи

113.28 DEN 91.00

комбоMNFT Нови Квалитетни Пластични Крап Риболов Складирање Кутија Желкаформа Преносни Риболов Летаат Н

Преносни Риба Gripper Нерѓосувачки Челик Се Справи Земи Риба Крап Усна Зафат Alicate Де Pesca Риболов Справи Со Алатки Пад На
 • Неодамнешно

Преносни Риба Gripper Нерѓосувачки Челик Се Справи Земи Риба Крап Усна Зафат Alicate Де Pesca Риболов Справи Со Алатки Пад На

270.72 DEN 198.00

Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите " Wish List " Доколку ви се допаѓа нашата прода

12 Прегради Транспарентен Двојно Двострано Кутија Случај Мамка Мами Ракчиња Справи Складирање Кутија Сад Крап Риболов Додатоци
 • Неодамнешно

12 Прегради Транспарентен Двојно Двострано Кутија Случај Мамка Мами Ракчиња Справи Складирање Кутија Сад Крап Риболов Додатоци

385.44 DEN 293.00

Карактеристики : 1 Направени на супериорен PP материјал, тоа е нетоксични, scentless, капка отпорни, шокдоказ и

Нови Пристигнување Рок Риболов Додатоци Кутија Surf Кастинг риболов справи кутија Вртливата Убодни Куки риболов алатки сет
 • Неодамнешно

Нови Пристигнување Рок Риболов Додатоци Кутија Surf Кастинг риболов справи кутија Вртливата Убодни Куки риболов алатки сет

1972.80 DEN 1045.00

Почитувани купувачот ,ви Благодариме за доаѓање до нашата продавница Никогаш не сум имал таква ниска це

Риболов Кутија Мултифункционален Висока Јачина Пластични Риболов Намамат Мамка Куки се Справи со мулти-Прегради Транспарентен
 • Неодамнешно

Риболов Кутија Мултифункционален Висока Јачина Пластични Риболов Намамат Мамка Куки се Справи со мулти-Прегради Транспарентен

178.08 DEN 133.00

Карактеристики : 1.Совршен за риболов намамат лажица кука мамка 2.Лесензаприказ на случај ви помага да го

2017 50 Компјутери/многу 0 0.3 g/8mm,1 0.4 g/9mm Нерѓосувачки Челик Солидна Прстени Риба Намамат Вртливата Риболов Конектор
 • Неодамнешно

2017 50 Компјутери/многу 0 0.3 g/8mm,1 0.4 g/9mm Нерѓосувачки Челик Солидна Прстени Риба Намамат Вртливата Риболов Конектор

471.36 DEN 283.00

торба50 Компјутери / многу 0# 0.3 g / 8mm,1# 0.4 g / 9mm Нерѓосувачки Челик Солидна Прстени Риба Намамат Вртливата Ри

10Pcs 3.5/4.8/6.6/10g Куршум во Облик да Доведе Тежина Sinker Комплет Plumment Море Рок Риболов Справи Sinkers Тегови Pesca Додатоци
 • Неодамнешно

10Pcs 3.5/4.8/6.6/10g Куршум во Облик да Доведе Тежина Sinker Комплет Plumment Море Рок Риболов Справи Sinkers Тегови Pesca Додатоци

302.40 DEN 181.00

10 Pcs 3.5 / 4.8 / 6.6 / 10g Куршум во Облик да Доведе Тежина Sinker Комплет Plumment Море Рок Риболов Справи Sinkers Тегови Pesca

JSM 157pcs 7 Големини Доведе Риболов Sinker За Рок Мами Риболов Отстранлив Сплит Шут Кастинг Доведе Тегови Sinkers Сет Со Кутија
 • Неодамнешно

JSM 157pcs 7 Големини Доведе Риболов Sinker За Рок Мами Риболов Отстранлив Сплит Шут Кастинг Доведе Тегови Sinkers Сет Со Кутија

1103.52 DEN 872.00

JSM 157pcs 7 Големини Доведе Риболов Sinker За Рок Мами Риболов Отстранлив Сплит Шут Кастинг Доведе Тегови Sinkers