Висока Моќност Воена 100000mW 100W 532nm Моќен Светлосен Зелени Ласерски Покажувач Горење Зрак Горење Натпревар,Поп Балон Lazer Покажувачот

Висока Моќност Воена 100000mW 100W 532nm Моќен Светлосен Зелени Ласерски Покажувач Горење Зрак Горење Натпревар,Поп Балон Lazer

DEN 432.00
-10 %
DEN 479.52

Количина на стоки

Бесплатен превозот Висока моќност 10000mw ласерски покажувач флеш светло зелена ласерската светлина пенкало голема продажба
*Најновите 10000mw Зелен Зрак Ласерски Покажувач Пен
*100% сосема нов и висок квалитет
*Лесен и практичен, погоден за стави во вашиот џеб или чанти
*Тоа е повеќе погодности кои користат ласерска точка до целта, наместо на рацете
*Совршена за наставници, ученици, инженери, доктори, менаџери и така натаму
*Ласерската светлина боја : Зелена
* Излезна моќност : Макс 100000mw
*Излез бранова должина : 532 nm
*Притиснете го копчето за вклучување / ИСКЛУЧУВАЊЕ
*Забелешка : се Избегне директна изложеност на око ласерски зрак
*Излез на владата : Постојан Бран
* Поддржано од еден 18650 литиум батерија( не се вклучени)
Пакетот вклучува :
1x Најновите 10000mw Зелен Зрак Ласерски Покажувач Пен.


Други карактеристики

Бренд Име:
xin џе shang мао
Број На Модел На:
сина ласерски совети
Тип:
Пушка
Функција:
Пред & Задните

Најдобри понуди

Тактичка Пушка Опсег д-р Брз Монтажни 1X-4X Прилагодливи Двојна Улога Поглед Airsoft Обемот Magnificate можностите За Лов
 • Неодамнешно

Тактичка Пушка Опсег д-р Брз Монтажни 1X-4X Прилагодливи Двојна Улога Поглед Airsoft Обемот Magnificate можностите За Лов

5534.40 DEN 4704.00

Димензии : 153.4x73x69mm Тежина : 528g Око Олеснување : 3 инчи Црна е 1x4x,златна е 4x Цел Леќа Дијаметар : 32милиметри Б

Топла Продажба Црвена Точка Воздишка Стил Црвена Точка Очите Со Префрлање за 20mm Picatinny Железнички Со лов airsoft М4 АК G36
 • Неодамнешно

Топла Продажба Црвена Точка Воздишка Стил Црвена Точка Очите Со Префрлање за 20mm Picatinny Железнички Со лов airsoft М4 АК G36

2232.00 DEN 1562.00

Топла Продажба Црвена Точка Воздишка Стил Црвена Точка Очите Со Префрлање За Лов На ЦрноЗголемување : 1x

Тактички 6-24x50 Оптички Пушка Опсег Ергономски Паралаксата Прилагодување Прстен и Интегрален Сонцето Сенка За Лов на gs1-0150
 • Неодамнешно

Тактички 6-24x50 Оптички Пушка Опсег Ергономски Паралаксата Прилагодување Прстен и Интегрален Сонцето Сенка За Лов на gs1-0150

3376.80 DEN 2870.00

2,Ние не може да се испрати ја батеријата во пакет, бидејќи пост ново правило не дозволува брод со батери

TriRock Црна/Црвена/Тен Боја 13.5 инчен Должина Стегање Стил М-lok Handguard Железнички Слободно Плови Picatinny Планината Систем
 • Неодамнешно

TriRock Црна/Црвена/Тен Боја 13.5 инчен Должина Стегање Стил М-lok Handguard Железнички Слободно Плови Picatinny Планината Систем

2207.52 DEN 2031.00

13.5" МLOK Стегање Handguard Железнички Picatinny Слободен Лебдечки Планината Систем Црна / Црвена / Тен БојаОпис : Мо

Тактички Holographic Поглед Рефлекс 4 Црвено Зелена Точка Видување Одговара За 11 mm / 20mm Стандард Железнички Лов Снимање Riflescope
 • Неодамнешно

Тактички Holographic Поглед Рефлекс 4 Црвено Зелена Точка Видување Одговара За 11 mm / 20mm Стандард Железнички Лов Снимање Riflescope

1169.28 DEN 842.00

торбаТактички Holographic Поглед Рефлекс 4 Црвено Зелена Точка Видување Одговара За 11мм / 20mm Стандард Железн

C3 -9X40 Нови LLL Ноќ Визија Домет Воздушна Пушка Пиштол Riflescope Отворено Лов Телескоп Поглед Висока Рефлекс Поглед Gunsight
 • Неодамнешно

C3 -9X40 Нови LLL Ноќ Визија Домет Воздушна Пушка Пиштол Riflescope Отворено Лов Телескоп Поглед Висока Рефлекс Поглед Gunsight

DEN 2375.52

C39 X40 LLL Ноќ Визија Домет Воздушна Пушка Пиштол Riflescope Отворено Лов Телескоп Поглед Висока Рефлекс Поглед

Marcool EST 3-9X40 Airsoft Воздушни Пушки Тактички Пушки Оптички Лов Домет Riflescopes Со Месеци Слободни Брод За Пневматски
 • Неодамнешно

Marcool EST 3-9X40 Airsoft Воздушни Пушки Тактички Пушки Оптички Лов Домет Riflescopes Со Месеци Слободни Брод За Пневматски

2544.00 DEN 2162.00

MARCOOL EST 39 X40 Воздушен Пиштол Пушка ОпсегСтавка ОписФункција : 1.Извонредна оптички перформанси и механика

FMA НА PEQ-15 Надградба на Верзија Бела LED Светло & Зелени Ласерски Црно Факелот за Кампување Отворено Лов Skirmish Airsoft
 • Неодамнешно

FMA НА PEQ-15 Надградба на Верзија Бела LED Светло & Зелени Ласерски Црно Факелот за Кампување Отворено Лов Skirmish Airsoft

2682.24 DEN 2548.00

2017 НОВИ FMA НА PEQ15 Надградба на Верзија Бела LED Светло & Зелени Ласерски Црно Факелот за Кампување Отворено

Оптички видување обемот 3-30 x56 мили-dot телескоп пушка воздушен пиштол тактички воен MOA reticle заклучување прстен трајни
 • Неодамнешно

Оптички видување обемот 3-30 x56 мили-dot телескоп пушка воздушен пиштол тактички воен MOA reticle заклучување прстен трајни

DEN 15168.00

Некои превозот на пат не може да се испрати на батеријата √ Половина МилиDot стакло гравирани reticle црвен

Модел 4 AR 15 Тактички Флип до Пред Заден Поглед Поставите Полимер Место Windage на Вредноста За 1913 Година Picatinny Железнички
 • Неодамнешно

Модел 4 AR 15 Тактички Флип до Пред Заден Поглед Поставите Полимер Место Windage на Вредноста За 1913 Година Picatinny Железнички

806.40 DEN 500.00

СПЕЦИФИКАЦИЈА На ohhunt Поглед е ниска цена, боја за вбризгување на пластични, виткање назаддо видување...

Незамисливи 12 времето зголемување 2-24 x50 оптички видување вода-отвратителен призмата слој додаток за пушка воздушен пиштол
 • Неодамнешно

Незамисливи 12 времето зголемување 2-24 x50 оптички видување вода-отвратителен призмата слој додаток за пушка воздушен пиштол

DEN 16320.00

На паралаксата прилагодување е преместена на задниот дел од опсегот за брзо и леснооперација Професион

Надградба на Отворено Лов Оптика Поглед Тактички Дигитални Инфраред Ноќ Визија Телескоп Двоглед со LCD Употреба Во Денот и Ноќта
 • Неодамнешно

Надградба на Отворено Лов Оптика Поглед Тактички Дигитални Инфраред Ноќ Визија Телескоп Двоглед со LCD Употреба Во Денот и Ноќта

DEN 5184.00

Опис 1.Тоа е со многу висока употреба вредност 2.Крајниот ефект од овој производ е подобро отколку повеќе

Бесплатен Превозот Ловечка Пушка Тактички 4X Зголемувачот Лов Оптика Воена Снимање Зголемувачот Доменот Одговара За Пушка 20mm
 • Неодамнешно

Бесплатен Превозот Ловечка Пушка Тактички 4X Зголемувачот Лов Оптика Воена Снимање Зголемувачот Доменот Одговара За Пушка 20mm

2393.28 DEN 1723.00

Бесплатен Превозот Ловечка Пушка Тактички 4 X Зголемувачот Лов Оптика Воена Снимање Зголемувачот Домен

Отворено Лов Пиштол Додатоци Воздушен Пиштол Зафат Воздушен Пиштол Пред Очите Црвена Точка Поглед Црвена Точка Ласерски Поглед
 • Неодамнешно

Отворено Лов Пиштол Додатоци Воздушен Пиштол Зафат Воздушен Пиштол Пред Очите Црвена Точка Поглед Црвена Точка Ласерски Поглед

756.00 DEN 544.00

започнетекрај Отворено Лов Пиштол Додатоци воздушен пиштол зафат воздушен пиштол пред очите црвена то