рецептор де satelite дигитална-t2 дигитална-s2+c youtube powervu iptv сателитски приемник wifi слободни freesat v8 златна

рецептор де satelite дигитална-t2 дигитална-s2+c youtube powervu iptv сателитски приемник wifi слободни freesat v8 златна

DEN 2976.00

Количина на стоки


дигитална-t2 дигитална-s2+c youtube powervu iptv сателитски приемник wifi слободни freesat v8 златна
V8 Златна hightlights : 1, 1080 P Full HD ДИГИТАЛНА-S2+T2+Кабел 2 Поддржуваат Целосната Power Vu, ДЕС &Biss копче 3, Поддржува DLNA, СЕДНА Да IP 4, Поддршка Unicable 5, Поддршка XML EPG 6, Поддршка Мулти-КУД, USBWi Fi, Ethernet,Полна брзина 3 G usb dongle,GPRS dongle, ПВР Подготвени 7, Поддршка за ВЕБ ТЕЛЕВИЗИЈА,IPTV,Youtube,Youporn,Redtube 8, Поддршка Временската прогноза,Google map,Jamendo,Yahoo вести, Слика итн. 9, Поддршка Мрежа За Споделување,Близнак Протокол
V8 Златна Главните Карактеристики :
Стандардните HD ДИГИТАЛНА-S2 ; HD ДИГИТАЛНА-T2 ;ДИГИТАЛНА-C Complian Шифрирате да RF Видео Modulator опција GPRS Модул Опција за Напојување на Текст 220 V ~240 V, 50/60 Hz Видео Декодирање на MPEG-2 [email protected]ХЛ;MPEG4/H. 264 БП ПРАТЕНИК&HPL4.1;AVS profile L6.1/4.0/2.0 PAL/NTSC Автоматско PAL/NTSC конверзија Канали Бројот 10000 канали, ТВ и Радио програмабилни Омилени 31 различни омилени групи избор на OSD Јазик англиски јазик германски јазик француски јазик португалски шпански италијански на руски јазик турски полски арапски, Персиски EPG целосна поддршка до 7 дена Електронски Програмски Водич(EPG);XML EPG Слика JPEG,BMP,PNG,GIF Поддржани OSD Боја 32-битна OSD со анти-треперење Канал за Пребарување Канал за пребарување во автоматски, manual и мрежата за пребарување Канал Уредување на Различни канал уредување на функција(омилени,се движат,да ги заклучуваат,прескокнете,бришење,преименување,најдете), sort (сортирај) Родителска Ctrl Родителска контрола за канали Лесно Мени Plug and Play инсталација, со лесен за користење Мени Систем Soft Upgrade Софтверска надградба преку USB Време местење на Време поставени од страна GMT форумот автоматски и рачни,Летно Време поддршка Тајмер 5 настан тајмери,off (исклучено)/Штом/Дневно/Неделно Режим Превод Превод поддршка Телетекст VBI вметнување за Телетекст,CC и WSS Save Channel Автоматски зачувај за последниот канал Ethernet Поддршка RMII интерфејс, Интернет Споделување на КУД Smartcard читач изградена-во


Други карактеристики

Пакет:
Yes
Бренд Име:
БЕСПЛАТНИ САБ
Тип:
Дигитални
Број На Модел На:
ALPHABOX X6
Договорот за слободна трговија(Free To Air):
Yes
Со USB Wifi:
No
Висока Дефиниција:
Yes

Најдобри понуди

20pcs/многу Оригинални Кабелски Приемник zgemma-ѕвезда LC со една ДИГИТАЛНА-C кабел тјунер Enigma2 Linux HD Кабелска ТВ Приемник
  • Неодамнешно

20pcs/многу Оригинални Кабелски Приемник zgemma-ѕвезда LC со една ДИГИТАЛНА-C кабел тјунер Enigma2 Linux HD Кабелска ТВ Приемник

DEN 47472.00

Направи вашиот ТВ екран пореално, сега може да се види канали во прекрасни HighDefinition (HD), Full HD 1080p со Dolby Digital

[Вистински] KPT-255H+ AHD TVI CVI ДИГИТАЛНА-S2 Дигитални Сателитски Пронаоѓач Метар видео надзор камера lcd заднинско осветлување
  • Неодамнешно

[Вистински] KPT-255H+ AHD TVI CVI ДИГИТАЛНА-S2 Дигитални Сателитски Пронаоѓач Метар видео надзор камера lcd заднинско осветлување

DEN 6828.00

KPT255 H+ Сателитски Пронаоѓач Декодирање HD Сигнал Со TVI видео надзор Тест1.Поддршка ДИГИТАЛНАS / S2 MPEG4 станда

Оригиналниот Satlink WS-6908 3.5 LCD ДИГИТАЛНА-S договорот за слободна трговија Дигитални Сателитски Сигнал ws 6908 сателитски
  • Неодамнешно

Оригиналниот Satlink WS-6908 3.5 LCD ДИГИТАЛНА-S договорот за слободна трговија Дигитални Сателитски Сигнал ws 6908 сателитски

DEN 5073.12

Answer : ___________________________ Note : Овој производ не дојде со мало поле(giftbox) ,ако треба мало кутија, ве молиме контак

STARCOM Универзална LNB За Сателитска ТВ Приемник Ниско ниво на Бучава Слика 0.1 dB HD Digigtal Универзална KU БЕНД Еден LNB
  • Неодамнешно

STARCOM Универзална LNB За Сателитска ТВ Приемник Ниско ниво на Бучава Слика 0.1 dB HD Digigtal Универзална KU БЕНД Еден LNB

331.20 DEN 258.00

STARCOM 3602 ACE Универзална KU Бенд LNB За Сателитска ТВ Приемник Ниско ниво на Бучава Слика 0.1 d B HD Digigtal Универза

Чувствителност 950-2150MHz Дигитални Сателитски Сигнал Метар Пронаоѓач ТВ Сигнал Searcher Алатка Седна Сателитски Пронаоѓач Лесен
  • Неодамнешно

Чувствителност 950-2150MHz Дигитални Сателитски Сигнал Метар Пронаоѓач ТВ Сигнал Searcher Алатка Седна Сателитски Пронаоѓач Лесен

547.20 DEN 383.00

Чувствителност 9502150 MHz Дигитални Сателитски Сигнал Метар Пронаоѓач ТВ Сигнал Searcher Алатка Седна Сателит

Преносни ТВ Сигнал Сателити Приемник на Дигитални LCD Дисплеј Сателитски ТЕЛЕВИЗИСКИ Сигнал Пронаоѓач Satfinder Сигнали Сила
  • Неодамнешно

Преносни ТВ Сигнал Сателити Приемник на Дигитални LCD Дисплеј Сателитски ТЕЛЕВИЗИСКИ Сигнал Пронаоѓач Satfinder Сигнали Сила

725.28 DEN 508.00

Преносни ТВ Сигнал Сателити Приемник на Дигитални LCD Дисплеј Сателитски ТЕЛЕВИЗИСКИ Сигнал Пронаоѓач Sa

Ново!! Full HD ДИГИТАЛЕН KU-BAND Универзална Еден LNB Сателити LNB сателитска ТВ приемник lnb универзална ku lnb 1 Излез LNBF
  • Неодамнешно

Ново!! Full HD ДИГИТАЛЕН KU-BAND Универзална Еден LNB Сателити LNB сателитска ТВ приемник lnb универзална ku lnb 1 Излез LNBF

273.12 DEN 191.00

Ново!! Full HD ДИГИТАЛЕН KUBAND Универзална Еден LNB Сателити LNB сателитска ТВ приемник lnb универзална ku lnb 1 Изле

К2 HD ДИГИТАЛНА-T2 DVBT2 Дигитални Антенски Приемник за Set-top Box Мултимедијален Плеер H. 264/MPEG-4 Компатибилен ДИГИТАЛНА-Т
  • Неодамнешно

К2 HD ДИГИТАЛНА-T2 DVBT2 Дигитални Антенски Приемник за Set-top Box Мултимедијален Плеер H. 264/MPEG-4 Компатибилен ДИГИТАЛНА-Т

1084.32 DEN 922.00

К2 HD ДИГИТАЛНАT2 DVBT2 Дигитални Антенски Приемник за Settop Box Мултимедијален Плеер H 264 / MPEG4 Компатибилен ДИГИ

STARCOM ЧЕТИРИ LNB За Сателитска ТВ Приемник Ниско ниво на Бучава Слика 0.1 dB HD Дигитален KU БЕНД Универзална Четири LNB
  • Неодамнешно

STARCOM ЧЕТИРИ LNB За Сателитска ТВ Приемник Ниско ниво на Бучава Слика 0.1 dB HD Дигитален KU БЕНД Универзална Четири LNB

859.20 DEN 645.00

STARCOM 3602 ACE Универзална KU Бенд LNB За Сателитска ТВ Приемник Ниско ниво на Бучава Слика 0.1 d B HD Digigtal Универза

STARCOM Универзална ЧЕТИРИ LNB За Сателитска ТВ Приемник Ниско ниво на Бучава Слика 0.1 dB HD Дигитален KU БЕНД Универзална Четири
  • Неодамнешно

STARCOM Универзална ЧЕТИРИ LNB За Сателитска ТВ Приемник Ниско ниво на Бучава Слика 0.1 dB HD Дигитален KU БЕНД Универзална Четири

763.20 DEN 580.00

STARCOM 3602 ACE Универзална KU Бенд LNB За Сателитска ТВ Приемник Ниско ниво на Бучава Слика 0.1 d B HD Digigtal Универза