Челик Влажни Филм Чешел Хексагонална Мерач 25-3000um Боја Влажни Филм Автомобил Дебелина Мерач

Челик Влажни Филм Чешел Хексагонална Мерач 25-3000um Боја Влажни Филм Автомобил Дебелина Мерач

DEN 672.00

Количина на стоки


ВЛАЖНИ ФИЛМ ЧЕШЕЛ алуминиум влажни дијафрагмата чешел влажни филм дебелина мерач 25-3000um
I. Примена : се Користи за проверка на дебелина на слој од влажна боја,емајл лак,adhensive,
архитектонски слој,боја на кожата,лак,хемиска индустрија,или други слој, кој е
се применува со мазна површина.
II.Параметарот :
Параметарот :
Мерен Опсег : 5-118mil
Чекор Дипломирање : 25um
Спецификација : 25-3000um
Мерната Постапка :
1. Одберете соодветна чешел според приближната познат дебелина.
2. Држете чешел нормално површина слој да се мери.
3. Притиснете во слој до чешел стои плоштад на супстрат.
4. Влажни филмот дебелина не е меѓу највисоките чекор кој е обложен и
следната (повисока) чекор кој останува соголени.


Други карактеристики

Бренд Име:
OBRK
Материјал:
Челик
Име На Модел:
25-3000um
Пополнување:
ПВЦ

Најдобри понуди

Автомобил Мека СТП Мат Центар Конзола Рака Остатокот Седиште Подлога Перница За Тојота Sequoia Soarer Спринтер Carib Успее Urban
  • Неодамнешно

Автомобил Мека СТП Мат Центар Конзола Рака Остатокот Седиште Подлога Перница За Тојота Sequoia Soarer Спринтер Carib Успее Urban

DEN 321.60

Автомобил Мека СТП Мат Центар Конзола Рака Остатокот Седиште Подлога Перница За Тојота Sequoia Soarer Спринте

4 Длабоко Месење Масажа Топки Shiatsu Massager со Топлина Електричен Автомобил Дома со Двојна употреба Масажа Уреди Вратот Релаксација
  • Неодамнешно

4 Длабоко Месење Масажа Топки Shiatsu Massager со Топлина Електричен Автомобил Дома со Двојна употреба Масажа Уреди Вратот Релаксација

2065.44 DEN 1652.00

Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ

Автомобил задното седиште универзална домашно милениче се исполнети , домашно милениче перница ,оксфорд водоотпорен материјал
  • Неодамнешно

Автомобил задното седиште универзална домашно милениче се исполнети , домашно милениче перница ,оксфорд водоотпорен материјал

417.60 DEN 397.00

Однос на продажбата на Нашите работното време(Пекинг време : 8 : 0020 : 30; НИ time15 : 004 : 30 PDT; Австралија time : 10 : 002

Автомобил Седиште Перница Lumbar Половината Назад Поддршка Lumbar Перница За Хонда Фит FCX Clarity Одговара Аријата HR-V Увид
  • Неодамнешно

Автомобил Седиште Перница Lumbar Половината Назад Поддршка Lumbar Перница За Хонда Фит FCX Clarity Одговара Аријата HR-V Увид

DEN 235.20

Автомобил Седиште Перница Lumbar Половината Назад Поддршка Lumbar Перница За Хонда Фит FCX Clarity Одговара Арија

Автомобил Седиште Перница Lumbar Назад Поддршка Перница Memory Пена Перница Дом, Автомобил, Канцеларија Стол Седиште Перница
  • Неодамнешно

Автомобил Седиште Перница Lumbar Назад Поддршка Перница Memory Пена Перница Дом, Автомобил, Канцеларија Стол Седиште Перница

1919.52 DEN 1209.00

Име : Автомобил мемориска пена, бавно закрепнување назад lumbar поддршкаБоја : црна, беж ,браунМатеријал : м

Автомобил Стил на Карбонски Влакна Седиште Назад Авто Автомобил стол задниот поклопец Намали За Benz C63 W204 AMG Само 2008-2012
  • Неодамнешно

Автомобил Стил на Карбонски Влакна Седиште Назад Авто Автомобил стол задниот поклопец Намали За Benz C63 W204 AMG Само 2008-2012

34761.12 DEN 29894.00

Ако Не изберете "Бродови Од : Кина", Без ДАНОК ќе се наплаќа.Автомобил Стил на Карбонски Влакна Седиште На

Atreus Автомобил потпирачи за глава Седиште Опфаќа Lumbar Вратот Перница Перница За ФОЛКСВАГЕН поло passat б5 б6 Mazda 3 6 cx-5
  • Неодамнешно

Atreus Автомобил потпирачи за глава Седиште Опфаќа Lumbar Вратот Перница Перница За ФОЛКСВАГЕН поло passat б5 б6 Mazda 3 6 cx-5

593.76 DEN 475.00

Симпатична Цртан филм Животинско Totoro У Врат Перница+Половината Перница+Главата под Перница седиште наз