Унисекс Црвено латекс унисекс медицинска сестра&лекар худ фетиш маска плус големина Топла продажба Прилагодите услуга

Унисекс Црвено латекс унисекс медицинска сестра&лекар худ фетиш маска плус големина Топла продажба Прилагодите услуга

DEN 729.00
-5 %
DEN 767.04

Количина на стоки

Дали секогаш се чувствуваат дека off-полица големини никогаш не се вклопуваат добро? Дојде до нас и не извести вашиот големини, тогаш ќе се најде што сте ја купиле нешто навистина одговара на вас.
Гума лесно можат да бидат означени или искинати со ноктите ако прекумерна сила се користи при влечење на вашата облека.Да блесне, ние ви препорачуваме да се користат силиконска основа полски или латекс специјални нафта, како што се "Ерос Bodyglide" или "Ерос Култот Облекување Помош'
П : Зошто на латекс облека мирис?
О : Затоа што латекс облека е залепени со користење на лепак, мирисот е латекс материјали и лепак.
Чистење
Може да ги гума облека во чиста, млака вода.40 мм дебел—високо ниво на флексибилност (0. Препорачувам секој купува осигурување за да се заштити вашето купување. Нарачана е многу добредојдени. Секогаш ја избрише секоја солза од вишокот на вода со мека крпа и оставете го да се исуши рамни или спушти слушалката за да се капе сува. Бидете свесни дека гума може да бидат обоени трајно браун ако во контакт со бакар, месинг или бронза - се грижи со бакарни монети
Никогаш не се изложуваат на латекс да етерични масла
Никогаш не се изложуваат на вашата облека да гол пламен и оган што гори гума
Полирање
Вашата облека ќе се доставуваат до вас од unshined.
Добредојде
-Имаме 5 години искуство во правење на латекс производ.
П : Зошто на латекс облека не е сјајна?
A : латекс материјал не е сјајна себе. ЗАЧУВАМ
2.
П : Зошто латекс облека не е чист кога се примени?
A : имаме применува talc на површината на латекс облека, што се користи за да се заштити латекс облека ,па ќе треба да се исчисти пред да се носат.Тоа може да се намали по чистењето. Можете исто така ќе добиете потврда број ако не ги купите осигурување, па можете да ги пратите на превозот процес! Ако ти треба нешто.
-Сите големини се на располагање.
-ОЕМ & ODM наредби се многу поздрави.
-MOQ е 1pc за секој објект, олово време е во 12days. Избегнувајте детергенти и сапуни.
Не се фаќа за надворешната површина на вашата облека премногу тешко, или со груба ткаенина, како на сјајни површини може да бидат трајно рбет. Нанесете тенок слој во внатрешноста на облека и вашата кожа, ако е потребно.Користете силиконски-лубрикант, како што се "Ерос Bodyglide" или "Ерос Култот Облекување Помош".
Сопствени Дизајни
1.
Складирање
Латекс облека најдобро се чуваат спушти слушалката во шкафот далеку од извори на топлина, светлина (особено светли сончева светлина и силна УВ светлина која ќе се деградира светло обоените алишта), метал, масла, растворувачи, greases и оган. Гума може да биде изгребани ако протри премногу тешко, па бидете нежни. Бидете сигурни дека вашата облека е добро подмачкано или talced. Western Union
Испорака
Примање на време=Обработка на Време + Превозот Време
Обработка на Време : Околу 6-12 Работни дена по потврдена нарачка.
П : Како да се носат?
A : воопшто латекс облека се дизајнирани да бидат тесни-монтирање. Да блесне, ние ви препорачуваме да се користат силиконска основа полски, како што се "Ерос Bodyglide" или "Ерос Култот Облекување Помош'.
(2) Употребата на силиконски-лубрикант, како што се "Ерос Bodyglide" или "Ерос Култот Облекување Помош". Јас не може да биде одговорен за предмети изгубени во превозот. Прилагодувањето е многу добредојдена. Затоа тие може да биде тешко да се стави на без помош на лубрикант.
(1) Лесно прашина внатрешноста на облека со talc пред ставање на, бидејќи скитници talc и прашина е многу видливи против гума.
Начин На Плаќање
1. Ако не се најде нешто сте биле во потрага за, ве молиме испратете ни ја вашата идеја (слика или скица ќе биде многу поздрави), и ајде да работат надвор совршен нешта заедно.


Други карактеристики

боја:
Црна, Сина, Розева, Виолетова, Црвена, Бела
Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL
Посебни Употреба:
Носии
Бренд Име:
Zlatameer
Материјал:
Латекс
Број На Модел На:
LA001
Тема:
Медицинска Сестра & Лекар
is_customized:
Yes
Материјал:
100% природен латекс
боја:
Црвена
Дебелина:
0.4 mm
Стил:
Моден
Снабдување Тип:
OEM Услуга
Пол:
Унисекс
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина
Направени:
Залепени со рачно изработени
Пакување:
Kraft меур торба

Најдобри понуди

Кул Возрасни Црна Секси Костим Партија Нова ноќта на Вештерките Pirate Костими Crinaval Cosplay Воин Cosplay Костим за Човекот
  • Неодамнешно

Кул Возрасни Црна Секси Костим Партија Нова ноќта на Вештерките Pirate Костими Crinaval Cosplay Воин Cosplay Костим за Човекот

DEN 2028.00

Потрошувачка КК систем и Висококвалитетни кадри се направи тоа е можно да се нудат сигурен во квалитето

2018 Нови Жени Секси Црн Полициски Службеник Костим Искушението Policewomen Cosplay Полицаец Канцеларија Униформа Фенси Секси
  • Неодамнешно

2018 Нови Жени Секси Црн Полициски Службеник Костим Искушението Policewomen Cosplay Полицаец Канцеларија Униформа Фенси Секси

1247.52 DEN 1148.00

2016 Година Нови Жени Секси Црн Полициски Службеник Костим Искушението Policewomen Cosplay Полицаец Канцеларија У

Плус Големина Црвена Сина Црн Краток Ракав Фенси Облека На Жените Француски Слугинката Костими Cosplay Секси Пиво Девојка Костими
  • Неодамнешно

Плус Големина Црвена Сина Црн Краток Ракав Фенси Облека На Жените Француски Слугинката Костими Cosplay Секси Пиво Девојка Костими

DEN 876.00

ЛоготоODM стилови не лого.Повратни информацииВе молиме Контактирајте со нас пред да Замине никакви нега

Ноќ На Вештерките Носии За Жените 2018 Црна Готски Панк Wetlook Слатка Грашок Маскирани Грб Gown Фустан Deguisement Adultes
  • Неодамнешно

Ноќ На Вештерките Носии За Жените 2018 Црна Готски Панк Wetlook Слатка Грашок Маскирани Грб Gown Фустан Deguisement Adultes

1775.52 DEN 1349.00

ДеталиСлатка не е термин со кој доаѓа на ум кога се носи 2 парчиња Слатки Грашок Маскирани Грб Овој Течен

Нов дизајн!проѕирен газа се подигнат градник жени секси долна облека Harajuku Готски тело подигнат црно ропство долна облека
  • Неодамнешно

Нов дизајн!проѕирен газа се подигнат градник жени секси долна облека Harajuku Готски тело подигнат црно ропство долна облека

309.60 DEN 214.00

Почитувани купувачи, добредојдовте во мојата продавница.6 јули / 2016 година Нови песни, бесплатен превоз

Октоберфест Пиво Слугинката Селанец се Облекуваат за ноќта на Вештерките Костим за Возрасни Фенси Облека Cosplay S-XL 350
  • Неодамнешно

Октоберфест Пиво Слугинката Селанец се Облекуваат за ноќта на Вештерките Костим за Возрасни Фенси Облека Cosplay S-XL 350

DEN 911.52

ГолеминаS, M, L , XL .Боја како на сликата .ПакувањеСекој во polybagВклучуваатеден фустан , вратот , рацете .Мини

Секси Униформи Училиште Девојки Костим Кратко Мини Здолниште и Врвот ноќта на Вештерките Улога Игра Училиште Девојка Секси долна
  • Неодамнешно

Секси Униформи Училиште Девојки Костим Кратко Мини Здолниште и Врвот ноќта на Вештерките Улога Игра Училиште Девојка Секси долна

637.92 DEN 434.00

Име на производ : Секси chool девојка костим Боја : Како на сликата покаже Материјал : Полиестер Стил : Секси

Жешка Секси Долна Облека На Жените Возрасни Cosplay Секси Костими Ноќен Клуб Улога Игра Црвениот Мини Фустан Fantasias Еротски
  • Неодамнешно

Жешка Секси Долна Облека На Жените Возрасни Cosplay Секси Костими Ноќен Клуб Улога Игра Црвениот Мини Фустан Fantasias Еротски

373.92 DEN 303.00

***************Топла продажба************************************************************** *****************************Жешка, Секси Долна Облека За Во