БЕСПЛАТЕН превозот година Најновите E27 5W LED ПИР Автоматскиот Сензор за Движење Откривање Светилка сензор за Заштеда на Енергија Бела сензор

БЕСПЛАТЕН превозот година Најновите E27 5W LED ПИР Автоматскиот Сензор за Движење Откривање Светилка сензор за Заштеда на

DEN 288.00
-7 %
DEN 309.12

Количина на стоки


САД $ 7.19 / Цена
САД $ 7.15 / Цена
САД $ 7.25 / Цена
САД $ 4.96 / Цена
САД $ 10.33 / Цена
САД $ 8.87 / Цена
САД $ 9.56 / Цена
САД $ 7.73 / Цена
САД $ 10.38 / Цена
САД $ 14.36 / Цена
САД $ 10.06 / Цена
САД $ 9.64 / Цена
Карактеристики : Авто ПИР движење откривање на светлината за вклучување/исклучување на Трајни и енергија-заштеда на Висока чувствителност, со голема светлина и ниска потрошувачка Лесен за употреба и инсталирање на Погоден за коридор, пат, скалило, градина, двор, итн Карактеристики : Материјал : Алуминиум Конектор тип : E27 Откривање спектар : ≤ 5m Откривање агол : околу 120 степен Wattage : 5 W Оценет напон : 85-265 V Светлосен Боја : Бела Големина : стан.11x6cm/4.52x2.28" (Hx D) Школка во боја : Како на слики прикажани Количина : 1 Компјутер Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : 1 x 5 W E27 LED ПИР Автоматскиот Сензор за Движење Откривање на Светилка


Други карактеристики

is_customized:
Yes
Тип:
Biosensor
Бренд Име:
ESUMZ
Материјал:
полимер
Употреба:
Вибрации Сензор
Теорија:
Оптички Сензор
Излез:
Префрлување Трансдуцерот
Број На Модел На:
Л-xd

Најдобри понуди

Бесплатен превозот оригинални 1pc водоотпорен S притисок сензор 0-3t /0-5t S Оптоварување Ќелии сензорот повеќе опција
  • Неодамнешно

Бесплатен превозот оригинални 1pc водоотпорен S притисок сензор 0-3t /0-5t S Оптоварување Ќелии сензорот повеќе опција

5112.00 DEN 4805.00

Добредојдовте на Winwin ,Ние нудиме на ПХБ,PCB монтажа,сите вид на компоненти(LRC и сите делови што треба ), SMT М

30pc NDIR CO2 СЕНЗОР модул МЗ-Z14A инфраред јаглерод диоксид сензор модул,сериски порт, PWM, аналоген излез МЗ-Z14 гас сензор
  • Неодамнешно

30pc NDIR CO2 СЕНЗОР модул МЗ-Z14A инфраред јаглерод диоксид сензор модул,сериски порт, PWM, аналоген излез МЗ-Z14 гас сензор

32712.00 DEN 30749.00

Добредојдовте на Winwin ,Ние нудиме на ПХБ,PCB монтажа,сите вид на компоненти(LRC и сите делови што треба ), SMT М

5Pair MC-38 Жичен Врата, Прозорец Сензор Магнетни се Префрлите на Почетниот Аларм нормално Затворен КООРДИНАТОР за Сензор заедно
  • Неодамнешно

5Pair MC-38 Жичен Врата, Прозорец Сензор Магнетни се Префрлите на Почетниот Аларм нормално Затворен КООРДИНАТОР за Сензор заедно

DEN 213.60

Пакет се вклучени : ​5 x MC38 Жичен Врата, Прозорец СензорИнсталација на врата / прозорец магнетен сензорОп

[БЕЛА]Сензор за дистанца за мерење на опсег 4 ~ 30cm GP2Y0A41SK0F испрати големо цена линија има да се зборува за !--10pcs/многу
  • Неодамнешно

[БЕЛА]Сензор за дистанца за мерење на опсег 4 ~ 30cm GP2Y0A41SK0F испрати големо цена линија има да се зборува за !--10pcs/многу

5130.24 DEN 4155.00

Превземи Спецификација connection : oringalworld.com / products / device / lineup / data / pdf / datasheet / gp2y0a41sk_e.pdf1 На Компанијата ќе биде

[БЕЛА]AM2306 отворено дожд вода / wall-монтирани високи-температура температурата и влажноста на воздухот сензор / single -автобус
  • Неодамнешно

[БЕЛА]AM2306 отворено дожд вода / wall-монтирани високи-температура температурата и влажноста на воздухот сензор / single -автобус

3492.96 DEN 2829.00

I Производ ПрегледAM2306 Отворено дигитални температура и влажност модул е дигитален излезен сигнал содрж

[БЕЛА]Ултразвучно отвратителен , со висока моќ ултразвучно штетници repeller ултразвучно предавателот Говорникот дијаметар 51mm--20pcs/многу
  • Неодамнешно

[БЕЛА]Ултразвучно отвратителен , со висока моќ ултразвучно штетници repeller ултразвучно предавателот Говорникот дијаметар 51mm--20pcs/многу

1282.56 DEN 1039.00

Ултразвучно отвратителен , штетници repeller ултразвучно предавателот моќ ултразвучно рогДијаметар 51mm Вис

Брз Слободен Брод 2бр JSN-SR04T Интеграција Ултразвучно кои се Движат Модул водоотпорен ултразвучно Сензор Модул
  • Неодамнешно

Брз Слободен Брод 2бр JSN-SR04T Интеграција Ултразвучно кои се Движат Модул водоотпорен ултразвучно Сензор Модул

1242.24 DEN 1155.00

Ние брод вашата нарачка во рок од 27 дена по расчисти исплата.Враќање & Наплата1.Сите вратени предмети МОР

Бесплатен Превозот!! 1 канал, 5V ниско ниво цврста состојба реле 250V2A / со осигурач модул сензор /Електронска Компонента
  • Неодамнешно

Бесплатен Превозот!! 1 канал, 5V ниско ниво цврста состојба реле 250V2A / со осигурач модул сензор /Електронска Компонента

139.20 DEN 119.00

имајте на ум! ! Подолу $ 7 $ без следење на број.ние ќе се реши што побрзо Ве молиме repack објектот внимателно.