Малата прачка PY2FS-75MM електронски владетел сензор

Малата прачка PY2FS-75MM електронски владетел сензор

DEN 1920.00

Количина на стоки

[type] PY2 FS- (10мм-100mm) минијатурни повлече прачка само ресетирате вид [мерење патување] 10мм-100mm [repeat прецизност] 0.01 mm Апликација : особено погоден за мал простор : како што авиони управувачот, управувачот на брод, чевли-изработка на машини (машина пред помош, помош по машина), напрсток контрола, шприцоване машина, машина за печатење, хартија за пакување машини.


Други карактеристики

Употреба:
Притисок Сензор
Теорија:
ултразвучно сензор
Материјал:
полимер
Тип:
Магнетен Сензор
Број На Модел На:
PY2FS-75MM
Излез:
Аналогни Сензор
is_customized:
Yes
Бренд Име:
BETTERSHENGSUN

Најдобри понуди

Бесплатен Превозот!! 1 канал, 5V ниско ниво цврста состојба реле 250V2A / со осигурач модул сензор /Електронска Компонента
  • Неодамнешно

Бесплатен Превозот!! 1 канал, 5V ниско ниво цврста состојба реле 250V2A / со осигурач модул сензор /Електронска Компонента

139.20 DEN 119.00

имајте на ум! ! Подолу $ 7 $ без следење на број.ние ќе се реши што побрзо Ве молиме repack објектот внимателно.

Piezoresistive флексибилни тенок филм притисок осетлив switch Флексибилни Нано притисок сензор дистрибуирани Тебе индукција префрлате
  • Неодамнешно

Piezoresistive флексибилни тенок филм притисок осетлив switch Флексибилни Нано притисок сензор дистрибуирани Тебе индукција префрлате

912.00 DEN 848.00

Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состо

Брз Слободен Брод 2бр JSN-SR04T Интеграција Ултразвучно кои се Движат Модул водоотпорен ултразвучно Сензор Модул
  • Неодамнешно

Брз Слободен Брод 2бр JSN-SR04T Интеграција Ултразвучно кои се Движат Модул водоотпорен ултразвучно Сензор Модул

1242.24 DEN 1155.00

Ние брод вашата нарачка во рок од 27 дена по расчисти исплата.Враќање & Наплата1.Сите вратени предмети МОР

[БЕЛА]Ултразвучно отвратителен , со висока моќ ултразвучно штетници repeller ултразвучно предавателот Говорникот дијаметар 41mm--50pcs/многу
  • Неодамнешно

[БЕЛА]Ултразвучно отвратителен , со висока моќ ултразвучно штетници repeller ултразвучно предавателот Говорникот дијаметар 41mm--50pcs/многу

2084.16 DEN 1688.00

Ултразвучно отвратителен , штетници repeller ултразвучно предавателот моќ ултразвучно рогДијаметар 41mm Вис