Новиот серво Волан Пумпа ASSY За Мицубиши TRIOTON KB-7T MR995027

Новиот серво Волан Пумпа ASSY За Мицубиши TRIOTON KB-7T MR995027

DEN 6096.00

Количина на стоки

Овој дел треба да биде инсталиран од страна на професионален механичар. Ве молиме отворете кутија за да се провери пред да се пријавете се за тоа. поради разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји , кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.
сите врати треба да бидат испратени од страна на вашиот локалните регистрирани пост mail или емс(ние не сме одговорни за враќање на превозот обвиненија)ако брод од DHL ,UPS-от или на другите ,ние не сме во можност да ја прими ,поради кина обичај регулатива.
забелешка : ако consigness адреса е оддалечените области,pls информира за нас , по проверка ,од местото цел е уште подобро
ако во текот на сезона,ве молиме да бидете трпеливи.
За превозот :
Сите предмети ќе биде предаден во рок од 7 работни дена откако ќе се потврди на вашата исплата . Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.
Ако не направите чекор 1 но, купи погрешен дел,ние не преземаме никаква resposibility ако ум ,pls donot место цел ,ви благодариме !
ве молиме не го започнете sdisput во рамките на договореното време,бидејќи тоа е наш заеднички кредибилитет
е многу важно.ние, исто така, ќе го одбра различни изразат испорака FEDAX ЕМС DHL за својата цел како concret состојба
ние само брод да се потврди цел адреса.
Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса.
За Grantee :
Сите точка Доаѓа со Основни 3 Месец Продавачот Гаранција, ако објектот неисправни во 3 Месец, Ние ќе ви понуди замена без дополнителен Полнач(вклучувајќи го и превозот надомест)Откако ќе го Прими Неговиот објект.
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел. искрени честитки до сите купувачот
step1 : Како светлина проблем и мерење метод разлика, можеби имаш мала грешка,па јас препорачувам да се зголеми двојно проверете ја компатибилноста со друг продавачот (Dayco, Портите или Goodyear) , како што е многу тешко да се имаат совршена база на податоци со сите возила на пазарот во светот.
Нашата цел е да бидете сигурни дека сте среќни купувачот и пријатен шопинг со нас
Важни Забелешки :
Внимание : Со цел да се избегнат одлуки проблеми за вас ,ве молиме да се осигурате ова делови погодни за вашиот мотор или три тркала или автоматски. Овие трошоци се на купувачот одговорности.сите детали се accordong на вистинскиот објект кога добиле
2.
Опис На Производот :
Новиот серво Волан Пумпа ASSY За Мицубиши TRIOTON KB-7 T MR995027
Состојба : 100% Сосема нов
Боја : како на сликата покажа
Материјал : Железо, алуминиум
Во однос на пакување :
ние може да ги промените пакетот да ја намалите тежината и да ја задржите превозот безбедност depand на различни стоки.
Ние ќе го прифати вашето барање за без причина. Сите делови се проверуваат пред пратката и се сосема нови и во добра состојба.
На balace ќе бидат вратени назад до тебе или објект размена откако ќе добиете предмети.
ве молиме контактирајте со нас за враќање адреса и detal.
За Цел Прилагодување и Цел Поништување на :
ако треба да се прилагоди на предмети во наредбите, како што се зголемување на количина на некои објекти или се движат од некои предмети
од нарачката ,или ако треба да се откаже од редот поради некои reasaon, pls ве молиме контактирајте со нас во рок од 24 часа пред да се испрати пакет надвор.


Други карактеристики

Другиот Дел Број:
MR995027
Објектот Должина:
23
Земја/Регион на Производство:
Кина
Материјал Тип:
Iron алуминиум
Поставување на Возило:
ПРЕД
Објектот Тежина:
4KGS
Објектот Висина:
18
Производителот Дел Број:
MR995027
Објектот Ширина:
18
Мицубиши Модел:
Тритон
Осветленост Дел Број:
MR995027
За Возило Брендови/Модел:
Мицубиши
ОЕМ:
MR995027
Материјал:
Iron алуминиум
боја:
Како на сликата покажа
Состојба:
100%Сосема Нов
Инженерство Име:
Серво волан пумпа
Примена:
TRIOTON KB-7T
Серво Волан Дел Тип:
Серво волан пумпа
категорија:
управување
категорија 1:
пумпа
Категорија 2:
макара

Најдобри понуди

Вистински Мерцедес W215 W220 CL500 CL55 CL600 S500 S600 Контрола ABC Блок Вентил За Активно Тело за Контрола на 2203280031 2203200358
  • Неодамнешно

Вистински Мерцедес W215 W220 CL500 CL55 CL600 S500 S600 Контрола ABC Блок Вентил За Активно Тело за Контрола на 2203280031 2203200358

13919.52 DEN 11553.00

W215 W220 CL500 CL55 CL600 S500 S600 ABC Вентил Блок 2203280031 2203200358 Модел Submodel Мотор CL500 База V8 5.0 L CL500 База V8 5.0 L 113.960 CL55 AMG База

Бесплатен Превозот Мерцедес W164 X164 W212 W216 W166 W251 Прекин На Снабдување Воздух Електромагнетниот Вентил Блок 2123200358
  • Неодамнешно

Бесплатен Превозот Мерцедес W164 X164 W212 W216 W166 W251 Прекин На Снабдување Воздух Електромагнетниот Вентил Блок 2123200358

9119.52 DEN 7569.00

V8 ГАС DOHC Turbocharged 2014 E500 База Седан Со 4 Врати 5.5 L 5461 CC V8 ГАС DOHC Turbocharged 2014 E63 AMG База Седан Со 4 Врати 5.6 L 4663 CC V8 ГА

Воздушна Суспензија Воздушниот Компресор Цилиндар на Главата Со Прстен За Порше Panamera Grand Cherokee 97034305115 68204730AC
  • Неодамнешно

Воздушна Суспензија Воздушниот Компресор Цилиндар на Главата Со Прстен За Порше Panamera Grand Cherokee 97034305115 68204730AC

6239.52 DEN 5179.00

Воздушна Суспензија Воздушниот Компресор Суспензија Пумпа Цилиндар на Главата Со Прстен За 970 Grand Cherokee 9