Новиот серво Волан Пумпа ASSY За Мицубиши MR234490

Новиот серво Волан Пумпа ASSY За Мицубиши MR234490

DEN 11280.00

Количина на стоки

поради nuyer даваат погрешни информации,плаќање нема да бидат вратени. Одлагање на царинење на дестинација не се смета
кога ние и ветуваме на транзит време.
Опис На Производот :
Новиот серво Волан Пумпа ASSY За Мицубиши MR234490
Состојба : 100% Сосема нов
Боја : како на сликата покажа
Материјал : Железо, алуминиум
Во однос на пакување :
ние може да ги промените пакетот да ја намалите тежината и да ја задржите превозот безбедност depand на различни стоки. Купувачи Можеби ќе Треба да го плати Превозот надомест За испраќање на заменува точка. Нашата цел е задоволството на клиентите! За Rerurn& Redund :
ако сте незадоволни со нашиот предмет или услуга,pls контактирајте со нас byemail или на центарот за ако било каков проблем пред поставување на спорот
ако враќањето е предизвикана од страна на квалитетот на производот или грешка од нас.
ние одбиваме да се вратат на било која стока како што се persionally не ми се допаѓа,и погрешна големина,па кога место
нарачки ,pls потврдите внимателно!
Сликите и тежина прикажана не се вистински објект и се за вашиот референца само. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест(освен.
За Цел Прилагодување и Цел Поништување на :
ако треба да се прилагоди на предмети во наредбите, како што се зголемување на количина на некои објекти или се движат од некои предмети
од нарачката ,или ако треба да се откаже од редот поради некои reasaon, pls ве молиме контактирајте со нас во рок од 24 часа пред да се испрати пакет надвор. ние ќе рефундирање на вашите делови или на сите вкупната сума или да ги испратите на друг ново за вас
Но pls имајте на ум дека ние не покривање на сите предмети за штета по употреба или како резултат на оштетувања од вода. Овие трошоци се на купувачот одговорности.вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса.ние, исто така, ќе го одбра различни изразат испорака FEDAX ЕМС DHL за својата цел како concret состојба
ние само брод да се потврди цел адреса.
Ние ќе го прифати вашето барање за без причина.Овој дел треба да биде инсталиран од страна на професионален механичар. поради разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји , кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.
На balace ќе бидат вратени назад до тебе или објект размена откако ќе добиете предмети.
ве молиме контактирајте со нас за враќање адреса и detal.
Ако не направите чекор 1 но, купи погрешен дел,ние не преземаме никаква resposibility ако ум ,pls donot место цел ,ви благодариме !
ве молиме не го започнете sdisput во рамките на договореното време,бидејќи тоа е наш заеднички кредибилитет
е многу важно. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. искрени честитки до сите купувачот
step1 : Како светлина проблем и мерење метод разлика, можеби имаш мала грешка,па јас препорачувам да се зголеми двојно проверете ја компатибилноста со друг продавачот (Dayco, Портите или Goodyear) , како што е многу тешко да се имаат совршена база на податоци со сите возила на пазарот во светот. Сите делови се проверуваат пред пратката и се сосема нови и во добра состојба. Ве молиме да соработува превозот превозникот за Царинење, ако е потребно.
Ако враќањето не е предизвикана од страна на квалитетот на производот ,но направи договор со нас за враќање и обнова, купувачот треба да се носат и назад товар.


Други карактеристики

Објектот Должина:
23
Земја/Регион на Производство:
Кина
Материјал Тип:
Iron алуминиум
Поставување на Возило:
ПРЕД
Објектот Тежина:
4KGS
Објектот Висина:
18
Осветленост Дел Број:
MR234490
Објектот Ширина:
18
Производителот Дел Број:
MR234490
За Возило Брендови/Модел:
Мицубиши
Другиот Дел Број:
MR234490
ОЕМ:
MR234490
Материјал:
Iron алуминиум
боја:
Како на сликата покажа
Состојба:
100%Сосема Нов
Инженерство Име:
Серво волан пумпа
Примена:
за Мицубиши
Серво Волан Дел Тип:
Серво волан пумпа
категорија:
управување
категорија 1:
пумпа
Категорија 2:
макара

Најдобри понуди

Воздушна Суспензија Воздушниот Компресор Цилиндар на Главата Со Прстен За Порше Panamera Grand Cherokee 97034305115 68204730AC
  • Неодамнешно

Воздушна Суспензија Воздушниот Компресор Цилиндар на Главата Со Прстен За Порше Panamera Grand Cherokee 97034305115 68204730AC

6239.52 DEN 5179.00

Воздушна Суспензија Воздушниот Компресор Суспензија Пумпа Цилиндар на Главата Со Прстен За 970 Grand Cherokee 9

Вистински Мерцедес W215 W220 CL500 CL55 CL600 S500 S600 Контрола ABC Блок Вентил За Активно Тело за Контрола на 2203280031 2203200358
  • Неодамнешно

Вистински Мерцедес W215 W220 CL500 CL55 CL600 S500 S600 Контрола ABC Блок Вентил За Активно Тело за Контрола на 2203280031 2203200358

13919.52 DEN 11553.00

W215 W220 CL500 CL55 CL600 S500 S600 ABC Вентил Блок 2203280031 2203200358 Модел Submodel Мотор CL500 База V8 5.0 L CL500 База V8 5.0 L 113.960 CL55 AMG База

Бесплатен Превозот Мерцедес W164 X164 W212 W216 W166 W251 Прекин На Снабдување Воздух Електромагнетниот Вентил Блок 2123200358
  • Неодамнешно

Бесплатен Превозот Мерцедес W164 X164 W212 W216 W166 W251 Прекин На Снабдување Воздух Електромагнетниот Вентил Блок 2123200358

9119.52 DEN 7569.00

V8 ГАС DOHC Turbocharged 2014 E500 База Седан Со 4 Врати 5.5 L 5461 CC V8 ГАС DOHC Turbocharged 2014 E63 AMG База Седан Со 4 Врати 5.6 L 4663 CC V8 ГА