Новиот серво Волан Пумпа ASSY За Мицубиши 4G64 MR995025

Новиот серво Волан Пумпа ASSY За Мицубиши 4G64 MR995025

DEN 11280.00

Количина на стоки

Ако објектот Неисправни после 3 Месец, Купувачи уште можете да ги испратите назад, Ние ќе контактирајте со добавувачите или Manufactory за Гаранција.
На balace ќе бидат вратени назад до тебе или објект размена откако ќе добиете предмети. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.за време на одмор ,некаде (краток акции)тоа ќе биде одложување за неколку дена
превозот секогаш со FEDAX ЕМС DHL и др .
Ако враќањето не е предизвикана од страна на квалитетот на производот ,но направи договор со нас за враќање и обнова, купувачот треба да се носат и назад товар.поради nuyer даваат погрешни информации,плаќање нема да бидат вратени.
Ние ќе го прифати вашето барање за без причина.
За превозот :
Сите предмети ќе биде предаден во рок од 7 работни дена откако ќе се потврди на вашата исплата .
За Grantee :
Сите точка Доаѓа со Основни 3 Месец Продавачот Гаранција, ако објектот неисправни во 3 Месец, Ние ќе ви понуди замена без дополнителен Полнач(вклучувајќи го и превозот надомест)Откако ќе го Прими Неговиот објект.
Купувачот треба да се обезбеди што повеќе детали, како е можно (во основа слики)за проблемите детали порака и јасен доказ имате,по двете тебе и мене потврди
проблеми. поради разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји , кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.
За Цел Прилагодување и Цел Поништување на :
ако треба да се прилагоди на предмети во наредбите, како што се зголемување на количина на некои објекти или се движат од некои предмети
од нарачката ,или ако треба да се откаже од редот поради некои reasaon, pls ве молиме контактирајте со нас во рок од 24 часа пред да се испрати пакет надвор. Нашата цел е задоволството на клиентите! За Rerurn& Redund :
ако сте незадоволни со нашиот предмет или услуга,pls контактирајте со нас byemail или на центарот за ако било каков проблем пред поставување на спорот
ако враќањето е предизвикана од страна на квалитетот на производот или грешка од нас. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Купувачи Можеби ќе Треба да го плати Превозот надомест За испраќање на заменува точка. Овие трошоци се на купувачот одговорности.
Ако не направите чекор 1 но, купи погрешен дел,ние не преземаме никаква resposibility ако ум ,pls donot место цел ,ви благодариме !
ве молиме не го започнете sdisput во рамките на договореното време,бидејќи тоа е наш заеднички кредибилитет
е многу важно. ние ќе рефундирање на вашите делови или на сите вкупната сума или да ги испратите на друг ново за вас
Но pls имајте на ум дека ние не покривање на сите предмети за штета по употреба или како резултат на оштетувања од вода. Одлагање на царинење на дестинација не се смета
кога ние и ветуваме на транзит време. Ве молиме отворете кутија за да се провери пред да се пријавете се за тоа.Овој дел треба да биде инсталиран од страна на професионален механичар.ние не прифаќаме никакви врати без известување однапред.
Опис На Производот :
Новиот серво Волан Пумпа ASSY За Мицубиши 4 G64 MR995025
Состојба : 100% Сосема нов
Боја : како на сликата покажа
Материјал : Железо, алуминиум
Во однос на пакување :
ние може да ги промените пакетот да ја намалите тежината и да ја задржите превозот безбедност depand на различни стоки.
сите врати треба да бидат испратени од страна на вашиот локалните регистрирани пост mail или емс(ние не сме одговорни за враќање на превозот обвиненија)ако брод од DHL ,UPS-от или на другите ,ние не сме во можност да ја прими ,поради кина обичај регулатива.


Други карактеристики

Објектот Должина:
23
Земја/Регион на Производство:
Кина
Другиот Дел Број:
MR995025
Материјал Тип:
Iron алуминиум
Поставување на Возило:
ПРЕД
Објектот Тежина:
4KGS
Објектот Висина:
18
Производителот Дел Број:
MR995025
Објектот Ширина:
18
За Возило Брендови/Модел:
Мицубиши
Осветленост Дел Број:
MR995025
ОЕМ:
MR995025
Материјал:
Iron алуминиум
боја:
Како на сликата покажа
Состојба:
100%Сосема Нов
Инженерство Име:
Серво волан пумпа
Примена:
4G64
Серво Волан Дел Тип:
Серво волан пумпа
категорија:
управување
категорија 1:
пумпа
Категорија 2:
макара

Најдобри понуди

Воздушна Суспензија Воздушниот Компресор Цилиндар на Главата Со Прстен За Порше Panamera Grand Cherokee 97034305115 68204730AC
  • Неодамнешно

Воздушна Суспензија Воздушниот Компресор Цилиндар на Главата Со Прстен За Порше Panamera Grand Cherokee 97034305115 68204730AC

6239.52 DEN 5179.00

Воздушна Суспензија Воздушниот Компресор Суспензија Пумпа Цилиндар на Главата Со Прстен За 970 Grand Cherokee 9