10pcs Имајќи MR137 MR137Z MR137ZZ 7x13x4 MOCHU Заштитените Минијатурни МИНИ Длабоко Ритам Топката Лежишта Еден Ред

10pcs Имајќи MR137 MR137Z MR137ZZ 7x13x4 MOCHU Заштитените Минијатурни МИНИ Длабоко Ритам Топката Лежишта Еден Ред

DEN 216.00

Количина на стоки


Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3-5 дена откако вашата уплата е завршен.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.
Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Ние исто така, обезбеди 12 - месечно бесплатно одржување. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Контакт со нас на :
Ако има било какви проблеми или прашања во врска со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail или Trandemanger или Оставете Порака на вашата нарачка, ние ќе ви одговори веднаш штом ќе може да!
.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број.
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас.
Добредојдовте на купување консалтинг, ви благодариме!
Ако ви треба друг модел имајќи но не се најде на мојата продавница,ве Молиме контактирајте со мене, ти благодарам!
Имајќи онлајн може да се купи имаат место може да нарачате (за поддршка на голем број на големо), ако постојат посебни барања или повисок квалитет, ве Молиме контактирајте ме!
За претпријатија да се обезбеди професионална поддршка на лого, добредојдовте консултации дискусија!
Проценето Време На Испорака :
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
Ние не uarantee време на испорака за сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.
Гаранција & Одржување :
Ние нудиме на 1 - месец слободна замена. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Нови Лежишта
10 КОМПЈУТЕРИ
МИНИ Топката Лежишта MR137 ZZ
Големина : 7mm Х 13mm X 4mm
Модел MR137 ZZ Димензии Понесе (d) 7 мм Дијаметар (D) 13 mm Ширина (Б) 4 mm Печати Тип ZZ (Две страни метал) Квалитетот P6.Z2 Материјал Хром челик (Gcr15) Количеството 10 КОМПЈУТЕРИ
Заштитените Топката Лого, Лежишта се изработени од Хром Челик, секој имајќи има 2 метал штитови за заштита на лого од прашина или било каква можна контаминација, исто така, имајќи е пре-подмачкано со маснотии.


Други карактеристики

Бренд Име:
MOCHU
Материјал:
Челик
Должина:
bearings
Капацитет На Моторот:
--
Број На Модел На:
MR137ZZ
Премази:
Имајќи
Структура:
Длабоко ритам топката лежишта

Најдобри понуди

2018 Топла Продажба Ограничена Активност Имајќи Rolamentos Axk Hf0608 Имајќи 6*10*8 Мм ( 6 Парчиња ) Подготвени Куп Игли Валчести
  • Неодамнешно

2018 Топла Продажба Ограничена Активност Имајќи Rolamentos Axk Hf0608 Имајќи 6*10*8 Мм ( 6 Парчиња ) Подготвени Куп Игли Валчести

415.68 DEN 383.00

започнетекрајотHF0608 Игли Валчести Имајќи Школка Тип, ова е популарна големина која може да се користи во

2018 Специјална Понуда Rodamientos Удар Имајќи Axk 6202 Пом (10pcs) Пластични Топката Лежишта 15x35x11mm Стаклени Топки 15mm/35mm/11mm
  • Неодамнешно

2018 Специјална Понуда Rodamientos Удар Имајќи Axk 6202 Пом (10pcs) Пластични Топката Лежишта 15x35x11mm Стаклени Топки 15mm/35mm/11mm

996.00 DEN 916.00

започнетекрајотПредмет : 6202 ПОМТип : Пластични Топката ИмајќиКафез : PA( Polyamide)Топки : Стаклена ТопкаВнатр

Axk Фабрика Директна Продажба на Високо Квалитетни Лого ( Сина Гума Запечатување Капак ) Mr115 Рс Mr115-2rs 638/5 L-1150 5x11x4
  • Неодамнешно

Axk Фабрика Директна Продажба на Високо Квалитетни Лого ( Сина Гума Запечатување Капак ) Mr115 Рс Mr115-2rs 638/5 L-1150 5x11x4

1544.64 DEN 1421.00

започнетекрајотМоделMR1152 RSДимензииСоздаден (d)5ммДијаметар (D)11ммШирина (Б)4ммПечати Тип2 RS(Две страни гум

2018 Временски ограничени Директна Продажба Rodamientos 1pcs Бесплатен Превозот 623 Целосна Zro2 Керамички Топката Имајќи 3x10x4mm
  • Неодамнешно

2018 Временски ограничени Директна Продажба Rodamientos 1pcs Бесплатен Превозот 623 Целосна Zro2 Керамички Топката Имајќи 3x10x4mm

955.68 DEN 879.00

започнетекрајот * 623 целосна керамички топката имајќи * Производи како фотографии zro2outer и внатрешни прст