10pcs Имајќи 6905 6905RS 61905 61905-2RS1 6905-2RS 25x42x9 MOCHU Заштитените Длабоко Ритам Топката Лежишта Еден Ред

10pcs Имајќи 6905 6905RS 61905 61905-2RS1 6905-2RS 25x42x9 MOCHU Заштитените Длабоко Ритам Топката Лежишта Еден Ред

DEN 360.00

Количина на стоки


Ново !!!
10 PCS
Топката Лежишта 6905-2 RS
Еднаков : 61905-2 RS1 6905-2 RZ
Големина : X 25мм 42mm X 9mm
Модел 6905-2 RS Димензии Понесе (д) 25 мм Дијаметар (D) 42 mm Ширина (Б) 9 mm Печати Тип 2 RS Гума печат за Квалитет P6.Z2 / ABEC-3.Z2 Материјал Хром челик (Gcr15) Количеството 10 КОМПЈУТЕРИ Лежишта се изработени од хром челик, секој имајќи има 2 запечатени со гумени печати да се заштити поаѓајќи од прашина или било каква можна контаминација, исто така, имајќи е пре-подмачкано со маснотии.
Добредојдовте на купување консалтинг, ви благодариме!
Ако ви треба друг модел имајќи но не се најде на мојата продавница,ве Молиме контактирајте со мене, ти благодарам!
Имајќи онлајн може да се купи имаат место може да нарачате (за поддршка на голем број на големо), ако постојат посебни барања или повисок квалитет, ве Молиме контактирајте ме!
За претпријатија да се обезбеди професионална поддршка на лого, добредојдовте консултации дискусија!
Проценето Време На Испорака
Данок На Увоз
Ние НЕ сме одговорни за БИЛО увоз даночната, царинската такса, или царинските задоцнување.
Ние ќе се обидеме потрудиме да им помогне на нашите купувачи да се минимизира ризикот од плаќање на даноци,како што се наведува објектот како примерок или подароци! ( Ве молиме оставете порака! )
Feed врати
1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!
2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.
3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ви благодариме!
Контактирајте со нас
Ако има било какви проблеми или прашања во врска со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail или Trandemanger или Оставете Порака на вашата нарачка, ние ќе ви одговори веднаш штом ќе може да!


Други карактеристики

Бренд Име:
MOCHU
Материјал:
Челик
Должина:
--
Капацитет На Моторот:
--
Број На Модел На:
6905RS
Премази:
Имајќи
Структура:
Длабоко ритам топката лежишта

Најдобри понуди

2018 Директна Продажба На Топката Имајќи Rodamientos Axk Hf0406 Имајќи 4*8*6 Mm ( 10 Парчиња ) Подготвени Куп Игли Валчести Спојки
  • Неодамнешно

2018 Директна Продажба На Топката Имајќи Rodamientos Axk Hf0406 Имајќи 4*8*6 Mm ( 10 Парчиња ) Подготвени Куп Игли Валчести Спојки

579.84 DEN 533.00

започнетекрајотHF0406 Игли Валчести Имајќи Школка Тип, ова е популарна големина која може да се користи во

2018 Продажба Топката Имајќи Rolamentos Rodamientos Axk Hf0612 Имајќи 6*10*12 Мм ( 4 Парчиња ) Подготвени Куп Игли Валчести Спојки
  • Неодамнешно

2018 Продажба Топката Имајќи Rolamentos Rodamientos Axk Hf0612 Имајќи 6*10*12 Мм ( 4 Парчиња ) Подготвени Куп Игли Валчести Спојки

310.08 DEN 285.00

започнетекрајотИгли Валчести Имајќи Школка Тип HF0612, ова е популарна големина која може да се користи во

2018 Временски ограничени Директна Продажба Rodamientos 1pcs Бесплатен Превозот 623 Целосна Zro2 Керамички Топката Имајќи 3x10x4mm
  • Неодамнешно

2018 Временски ограничени Директна Продажба Rodamientos 1pcs Бесплатен Превозот 623 Целосна Zro2 Керамички Топката Имајќи 3x10x4mm

955.68 DEN 879.00

започнетекрајот * 623 целосна керамички топката имајќи * Производи како фотографии zro2outer и внатрешни прст