10pcs Имајќи MR106 MR106Z MR106ZZ 6x10x3 MOCHU Заштитените Минијатурни МИНИ Длабоко Ритам Топката Лежишта Еден Ред

10pcs Имајќи MR106 MR106Z MR106ZZ 6x10x3 MOCHU Заштитените Минијатурни МИНИ Длабоко Ритам Топката Лежишта Еден Ред

DEN 206.40

Количина на стоки

Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
Нови Лежишта
10 КОМПЈУТЕРИ
МИНИ Топката Лежишта MR106 ZZ
Големина : 6mm X 10мм X 3мм
Модел MR106 ZZ Димензии Понесе (d) 6 мм Дијаметар (D) 10 mm Ширина (Б) 3 мм Печати Тип ZZ (Две страни метал) Квалитетот P6.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас.Z2 Материјал Хром челик (Gcr15) Количеството 10 КОМПЈУТЕРИ
Заштитените Топката Лого, Лежишта се изработени од Хром Челик, секој имајќи има 2 метал штитови за заштита на лого од прашина или било каква можна контаминација, исто така, имајќи е пре-подмачкано со маснотии.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Контакт со нас на :
Ако има било какви проблеми или прашања во врска со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail или Trandemanger или Оставете Порака на вашата нарачка, ние ќе ви одговори веднаш штом ќе може да!
.
Добредојдовте на купување консалтинг, ви благодариме!
Ако ви треба друг модел имајќи но не се најде на мојата продавница,ве Молиме контактирајте со мене, ти благодарам!
Имајќи онлајн може да се купи имаат место може да нарачате (за поддршка на голем број на големо), ако постојат посебни барања или повисок квалитет, ве Молиме контактирајте ме!
За претпријатија да се обезбеди професионална поддршка на лого, добредојдовте консултации дискусија!
Проценето Време На Испорака :
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.
Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3-5 дена откако вашата уплата е завршен. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја.
Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.
Ние не uarantee време на испорака за сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.


Други карактеристики

Бренд Име:
MOCHU
Материјал:
Челик
Должина:
--
Капацитет На Моторот:
--
Број На Модел На:
MR106ZZ
Премази:
Имајќи
Структура:
Длабоко ритам топката лежишта

Најдобри понуди

2018 Специјална Понуда Rodamientos Удар Имајќи Axk 6202 Пом (10pcs) Пластични Топката Лежишта 15x35x11mm Стаклени Топки 15mm/35mm/11mm
  • Неодамнешно

2018 Специјална Понуда Rodamientos Удар Имајќи Axk 6202 Пом (10pcs) Пластични Топката Лежишта 15x35x11mm Стаклени Топки 15mm/35mm/11mm

996.00 DEN 916.00

започнетекрајотПредмет : 6202 ПОМТип : Пластични Топката ИмајќиКафез : PA( Polyamide)Топки : Стаклена ТопкаВнатр

2018 Нови Пристигнување Rodamientos Axk Бесплатен Превозот Висок Квалитет 10pcs Mr84-2rs Abec-5 4*8*3 Мм многу мала Топка Лежишта
  • Неодамнешно

2018 Нови Пристигнување Rodamientos Axk Бесплатен Превозот Висок Квалитет 10pcs Mr84-2rs Abec-5 4*8*3 Мм многу мала Топка Лежишта

405.12 DEN 372.00

започнетекрајотМоделMR842 RSДимензииСоздаден (d)4ммДијаметар (D)8ммШирина (Б)3ммПечати Тип2 RS(Две страни гума

2018 Временски ограничени Директна Продажба Rodamientos Axk 6307 Пом (10pcs) Пластични Топката Лежишта 35x80x21mm Стаклени Топки
  • Неодамнешно

2018 Временски ограничени Директна Продажба Rodamientos Axk 6307 Пом (10pcs) Пластични Топката Лежишта 35x80x21mm Стаклени Топки

5268.96 DEN 4848.00

започнетекрајотПредмет : 6307 ПОМТип : Пластични Топката ИмајќиКафез : PA( Polyamide)Топки : Стаклена ТопкаВнатр

2018 Продажба Топката Имајќи Rolamentos Rodamientos Axk Hf0612 Имајќи 6*10*12 Мм ( 4 Парчиња ) Подготвени Куп Игли Валчести Спојки
  • Неодамнешно

2018 Продажба Топката Имајќи Rolamentos Rodamientos Axk Hf0612 Имајќи 6*10*12 Мм ( 4 Парчиња ) Подготвени Куп Игли Валчести Спојки

310.08 DEN 285.00

започнетекрајотИгли Валчести Имајќи Школка Тип HF0612, ова е популарна големина која може да се користи во

2018 Директна Продажба На Топката Имајќи Rodamientos Axk Hf0406 Имајќи 4*8*6 Mm ( 10 Парчиња ) Подготвени Куп Игли Валчести Спојки
  • Неодамнешно

2018 Директна Продажба На Топката Имајќи Rodamientos Axk Hf0406 Имајќи 4*8*6 Mm ( 10 Парчиња ) Подготвени Куп Игли Валчести Спојки

579.84 DEN 533.00

започнетекрајотHF0406 Игли Валчести Имајќи Школка Тип, ова е популарна големина која може да се користи во

2018 Топла Продажба Ограничена Активност Имајќи Rolamentos Axk Hf0608 Имајќи 6*10*8 Мм ( 6 Парчиња ) Подготвени Куп Игли Валчести
  • Неодамнешно

2018 Топла Продажба Ограничена Активност Имајќи Rolamentos Axk Hf0608 Имајќи 6*10*8 Мм ( 6 Парчиња ) Подготвени Куп Игли Валчести

415.68 DEN 383.00

започнетекрајотHF0608 Игли Валчести Имајќи Школка Тип, ова е популарна големина која може да се користи во