1pcs Имајќи 6916 6916RS 61916 61916-2RS1 6916-2RS 80x110x16 MOCHU Заштитените Длабоко Ритам Топката Лежишта Еден Ред

1pcs Имајќи 6916 6916RS 61916 61916-2RS1 6916-2RS 80x110x16 MOCHU Заштитените Длабоко Ритам Топката Лежишта Еден Ред

DEN 316.80

Количина на стоки


Ново !!!
1 BUC
Топката Лежишта 6916-2 RS
Еднаков : 61916-2 RS1 6916-2 RZ
Големина : 80mm X 110mm X 16mm
Модел 6916-2 RS Димензии Понесе (d) 80 мм Дијаметар (D) 110 mm Ширина (B) 16 мм Печати Тип 2 RS Гума печат за Квалитет P6.Z2 / ABEC-3.Z2 Материјал Хром челик (Gcr15) Количина 1 BUC Лежишта се изработени од хром челик, секој имајќи има 2 запечатени со гумени печати да се заштити поаѓајќи од прашина или било каква можна контаминација, исто така, имајќи е пре-подмачкано со маснотии.
Добредојдовте на купување консалтинг, ви благодариме!
Ако ви треба друг модел имајќи но не се најде на мојата продавница,ве Молиме контактирајте со мене, ти благодарам!
Имајќи онлајн може да се купи имаат место може да нарачате (за поддршка на голем број на големо), ако постојат посебни барања или повисок квалитет, ве Молиме контактирајте ме!
За претпријатија да се обезбеди професионална поддршка на лого, добредојдовте консултации дискусија!
Проценето Време На Испорака
Данок На Увоз
Ние НЕ сме одговорни за БИЛО увоз даночната, царинската такса, или царинските задоцнување.
Ние ќе се обидеме потрудиме да им помогне на нашите купувачи да се минимизира ризикот од плаќање на даноци,како што се наведува објектот како примерок или подароци! ( Ве молиме оставете порака! )
Feed врати
1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!
2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.
3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ви благодариме!
Контактирајте со нас
Ако има било какви проблеми или прашања во врска со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail или Trandemanger или Оставете Порака на вашата нарачка, ние ќе ви одговори веднаш штом ќе може да!


Други карактеристики

Бренд Име:
MOCHU
Материјал:
Челик
Должина:
--
Капацитет На Моторот:
--
Број На Модел На:
6916
Премази:
Имајќи
Структура:
Длабоко ритам топката лежишта

Најдобри понуди

2018 Axk Фабрика Директна Продажба Mr85zz Mr85 Z L-850zz Wa675zz 5*8*2.5 Mm Висок квалитет на Стоки Модел Имајќи Хеликоптер Автомобил
  • Неодамнешно

2018 Axk Фабрика Директна Продажба Mr85zz Mr85 Z L-850zz Wa675zz 5*8*2.5 Mm Висок квалитет на Стоки Модел Имајќи Хеликоптер Автомобил

1136.64 DEN 1046.00

започнетекрајотМоделMR85 ZZДимензииСоздаден (d)5ммДијаметар (D)8ммШирина (Б)2.5ммПечати ТипZZ (Две страни мета

2018 Топла Продажба Ограничена Активност Имајќи Rolamentos Axk Hf0608 Имајќи 6*10*8 Мм ( 6 Парчиња ) Подготвени Куп Игли Валчести
  • Неодамнешно

2018 Топла Продажба Ограничена Активност Имајќи Rolamentos Axk Hf0608 Имајќи 6*10*8 Мм ( 6 Парчиња ) Подготвени Куп Игли Валчести

415.68 DEN 383.00

започнетекрајотHF0608 Игли Валчести Имајќи Школка Тип, ова е популарна големина која може да се користи во

2018 Продажба Топката Имајќи Rolamentos Rodamientos Axk Hf0612 Имајќи 6*10*12 Мм ( 4 Парчиња ) Подготвени Куп Игли Валчести Спојки
  • Неодамнешно

2018 Продажба Топката Имајќи Rolamentos Rodamientos Axk Hf0612 Имајќи 6*10*12 Мм ( 4 Парчиња ) Подготвени Куп Игли Валчести Спојки

310.08 DEN 285.00

започнетекрајотИгли Валчести Имајќи Школка Тип HF0612, ова е популарна големина која може да се користи во

2018 Топла Продажба на Нови Rolamentos Удар Имајќи Axk 6306 Пом (10pcs) Пластични Топката Лежишта 30x72x19mm Стаклени Топки 30мм/72mm/19mm
  • Неодамнешно

2018 Топла Продажба на Нови Rolamentos Удар Имајќи Axk 6306 Пом (10pcs) Пластични Топката Лежишта 30x72x19mm Стаклени Топки 30мм/72mm/19mm

4213.92 DEN 3877.00

започнетекрајотПредмет : 6306 ПОМТип : Пластични Топката ИмајќиКафез : PA( Polyamide)Топки : Стаклена ТопкаВнатр