10pcs Имајќи 6908 6908RS 61908 61908-2RS1 6908-2RS 40x62x12 MOCHU Заштитените Длабоко Ритам Топката Лежишта Еден Ред

10pcs Имајќи 6908 6908RS 61908 61908-2RS1 6908-2RS 40x62x12 MOCHU Заштитените Длабоко Ритам Топката Лежишта Еден Ред

DEN 624.00

Количина на стоки


Ново !!!
10 PCS
Топката Лежишта 6908-2 RS
Еднаков : 61908-2 RS1 6908-2 RZ
Големина : 40mm X 62mm X 12mm
Модел 6908-2 RS Димензии Понесе (d) 40 мм Дијаметар (D) 62 mm Ширина (Б) 12 mm Печати Тип 2 RS Гума печат за Квалитет P6.Z2 / ABEC-3.Z2 Материјал Хром челик (Gcr15) Количеството 10 КОМПЈУТЕРИ Лежишта се изработени од хром челик, секој имајќи има 2 запечатени со гумени печати да се заштити поаѓајќи од прашина или било каква можна контаминација, исто така, имајќи е пре-подмачкано со маснотии.
Добредојдовте на купување консалтинг, ви благодариме!
Ако ви треба друг модел имајќи но не се најде на мојата продавница,ве Молиме контактирајте со мене, ти благодарам!
Имајќи онлајн може да се купи имаат место може да нарачате (за поддршка на голем број на големо), ако постојат посебни барања или повисок квалитет, ве Молиме контактирајте ме!
За претпријатија да се обезбеди професионална поддршка на лого, добредојдовте консултации дискусија!
Проценето Време На Испорака
Данок На Увоз
Ние НЕ сме одговорни за БИЛО увоз даночната, царинската такса, или царинските задоцнување.
Ние ќе се обидеме потрудиме да им помогне на нашите купувачи да се минимизира ризикот од плаќање на даноци,како што се наведува објектот како примерок или подароци! ( Ве молиме оставете порака! )
Feed врати
1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!
2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.
3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ви благодариме!
Контактирајте со нас
Ако има било какви проблеми или прашања во врска со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail или Trandemanger или Оставете Порака на вашата нарачка, ние ќе ви одговори веднаш штом ќе може да!


Други карактеристики

Бренд Име:
MOCHU
Материјал:
Челик
Должина:
--
Капацитет На Моторот:
--
Број На Модел На:
61908
Премази:
Имајќи
Структура:
Длабоко ритам топката лежишта

Најдобри понуди

2018 Топла Продажба Ограничена Активност Имајќи Rolamentos Axk Hf0608 Имајќи 6*10*8 Мм ( 6 Парчиња ) Подготвени Куп Игли Валчести
  • Неодамнешно

2018 Топла Продажба Ограничена Активност Имајќи Rolamentos Axk Hf0608 Имајќи 6*10*8 Мм ( 6 Парчиња ) Подготвени Куп Игли Валчести

415.68 DEN 383.00

започнетекрајотHF0608 Игли Валчести Имајќи Школка Тип, ова е популарна големина која може да се користи во

2018 Axk Фабрика Директна Продажба Mr85zz Mr85 Z L-850zz Wa675zz 5*8*2.5 Mm Висок квалитет на Стоки Модел Имајќи Хеликоптер Автомобил
  • Неодамнешно

2018 Axk Фабрика Директна Продажба Mr85zz Mr85 Z L-850zz Wa675zz 5*8*2.5 Mm Висок квалитет на Стоки Модел Имајќи Хеликоптер Автомобил

1136.64 DEN 1046.00

започнетекрајотМоделMR85 ZZДимензииСоздаден (d)5ммДијаметар (D)8ммШирина (Б)2.5ммПечати ТипZZ (Две страни мета

2018 Продажба Топката Имајќи Rolamentos Rodamientos Axk Hf0612 Имајќи 6*10*12 Мм ( 4 Парчиња ) Подготвени Куп Игли Валчести Спојки
  • Неодамнешно

2018 Продажба Топката Имајќи Rolamentos Rodamientos Axk Hf0612 Имајќи 6*10*12 Мм ( 4 Парчиња ) Подготвени Куп Игли Валчести Спојки

310.08 DEN 285.00

започнетекрајотИгли Валчести Имајќи Школка Тип HF0612, ова е популарна големина која може да се користи во

Axk Фабрика Директна Продажба на Високо Квалитетни Лого ( Сина Гума Запечатување Капак ) Mr115 Рс Mr115-2rs 638/5 L-1150 5x11x4
  • Неодамнешно

Axk Фабрика Директна Продажба на Високо Квалитетни Лого ( Сина Гума Запечатување Капак ) Mr115 Рс Mr115-2rs 638/5 L-1150 5x11x4

1544.64 DEN 1421.00

започнетекрајотМоделMR1152 RSДимензииСоздаден (d)5ммДијаметар (D)11ммШирина (Б)4ммПечати Тип2 RS(Две страни гум

2018 Директна Продажба На Топката Имајќи Rodamientos Axk Hf0406 Имајќи 4*8*6 Mm ( 10 Парчиња ) Подготвени Куп Игли Валчести Спојки
  • Неодамнешно

2018 Директна Продажба На Топката Имајќи Rodamientos Axk Hf0406 Имајќи 4*8*6 Mm ( 10 Парчиња ) Подготвени Куп Игли Валчести Спојки

579.84 DEN 533.00

започнетекрајотHF0406 Игли Валчести Имајќи Школка Тип, ова е популарна големина која може да се користи во

2018 Топла Продажба на Нови Rolamentos Удар Имајќи Axk 6306 Пом (10pcs) Пластични Топката Лежишта 30x72x19mm Стаклени Топки 30мм/72mm/19mm
  • Неодамнешно

2018 Топла Продажба на Нови Rolamentos Удар Имајќи Axk 6306 Пом (10pcs) Пластични Топката Лежишта 30x72x19mm Стаклени Топки 30мм/72mm/19mm

4213.92 DEN 3877.00

започнетекрајотПредмет : 6306 ПОМТип : Пластични Топката ИмајќиКафез : PA( Polyamide)Топки : Стаклена ТопкаВнатр