10pcs Имајќи MR72 MR72Z MR72ZZ 2x7x3 MOCHU Заштитените Минијатурни МИНИ Длабоко Ритам Топката Лежишта Еден Ред

10pcs Имајќи MR72 MR72Z MR72ZZ 2x7x3 MOCHU Заштитените Минијатурни МИНИ Длабоко Ритам Топката Лежишта Еден Ред

DEN 336.00

Количина на стоки

Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
Ние не uarantee време на испорака за сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.
Нови Лежишта
10 КОМПЈУТЕРИ
МИНИ Топката Лежишта MR72 ZZ
Големина : 2mm X 7mm X 3мм
Модел MR72 ZZ Димензии Понесе (d) 2 mm Дијаметар (D) 7 mm Ширина (Б) 3 мм Печати Тип ZZ (Две страни метал) Квалитетот P6. Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Контакт со нас на :
Ако има било какви проблеми или прашања во врска со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail или Trandemanger или Оставете Порака на вашата нарачка, ние ќе ви одговори веднаш штом ќе може да!
. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
Добредојдовте на купување консалтинг, ви благодариме!
Ако ви треба друг модел имајќи но не се најде на мојата продавница,ве Молиме контактирајте со мене, ти благодарам!
Имајќи онлајн може да се купи имаат место може да нарачате (за поддршка на голем број на големо), ако постојат посебни барања или повисок квалитет, ве Молиме контактирајте ме!
За претпријатија да се обезбеди професионална поддршка на лого, добредојдовте консултации дискусија!
Проценето Време На Испорака :
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3-5 дена откако вашата уплата е завршен. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Ние исто така, обезбеди 12 - месечно бесплатно одржување.
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.Z2 Материјал Хром челик (Gcr15) Количеството 10 КОМПЈУТЕРИ
Заштитените Топката Лого, Лежишта се изработени од Хром Челик, секој имајќи има 2 метал штитови за заштита на лого од прашина или било каква можна контаминација, исто така, имајќи е пре-подмачкано со маснотии.


Други карактеристики

Бренд Име:
MOCHU
Материјал:
Челик
Должина:
bearings
Капацитет На Моторот:
--
Број На Модел На:
MR72ZZ
Премази:
Имајќи
Структура:
Длабоко ритам топката лежишта

Најдобри понуди

2018 Axk Фабрика Директна Продажба Mr85zz Mr85 Z L-850zz Wa675zz 5*8*2.5 Mm Висок квалитет на Стоки Модел Имајќи Хеликоптер Автомобил
  • Неодамнешно

2018 Axk Фабрика Директна Продажба Mr85zz Mr85 Z L-850zz Wa675zz 5*8*2.5 Mm Висок квалитет на Стоки Модел Имајќи Хеликоптер Автомобил

1136.64 DEN 1046.00

започнетекрајотМоделMR85 ZZДимензииСоздаден (d)5ммДијаметар (D)8ммШирина (Б)2.5ммПечати ТипZZ (Две страни мета

2018 Топла Продажба Нов Удар Имајќи Rolamentos Axk Hf081412 Имајќи 8*14*12 Мм ( 4 Парчиња ) Подготвени Куп Игли Валчести Спојки
  • Неодамнешно

2018 Топла Продажба Нов Удар Имајќи Rolamentos Axk Hf081412 Имајќи 8*14*12 Мм ( 4 Парчиња ) Подготвени Куп Игли Валчести Спојки

337.44 DEN 311.00

започнетекрајотИгли Валчести Имајќи Школка Тип HF081412, ова е популарна големина која може да се користи в

Axk Фабрика Директна Продажба на Високо Квалитетни Лого ( Сина Гума Запечатување Капак ) Mr115 Рс Mr115-2rs 638/5 L-1150 5x11x4
  • Неодамнешно

Axk Фабрика Директна Продажба на Високо Квалитетни Лого ( Сина Гума Запечатување Капак ) Mr115 Рс Mr115-2rs 638/5 L-1150 5x11x4

1544.64 DEN 1421.00

започнетекрајотМоделMR1152 RSДимензииСоздаден (d)5ммДијаметар (D)11ммШирина (Б)4ммПечати Тип2 RS(Две страни гум

2018 Нови Пристигнување Rodamientos Axk Бесплатен Превозот Висок Квалитет 10pcs Mr84-2rs Abec-5 4*8*3 Мм многу мала Топка Лежишта
  • Неодамнешно

2018 Нови Пристигнување Rodamientos Axk Бесплатен Превозот Висок Квалитет 10pcs Mr84-2rs Abec-5 4*8*3 Мм многу мала Топка Лежишта

405.12 DEN 372.00

започнетекрајотМоделMR842 RSДимензииСоздаден (d)4ммДијаметар (D)8ммШирина (Б)3ммПечати Тип2 RS(Две страни гума