WSFS Топла 10 Компјутери 17mm x 6mm x 6mm Еден Ред Заштитените Длабоко Ритам Топката Имајќи 606ZZ

WSFS Топла 10 Компјутери 17mm x 6mm x 6mm Еден Ред Заштитените Длабоко Ритам Топката Имајќи 606ZZ

DEN 107.52

Количина на стоки


Име на производ : Длабоко Ритам Топката Имајќи;Тип : 606 ZZ
Materal : Челик, Метални;Надворешниот Дијаметар : 17mm/0.669"
Внатрешен Дијаметар : 6mm/0.236";Дебелина : 6mm/0.236"
Боја : Сребро Тон;Тежина : 56g
Пакет Содржина : 10 x Длабоко Ритам Топката Поаѓајќи од Еден ред длабоко ритам топката лежишта.Има 2 метал штитови за заштита на лого од прашина или било каква можна контаминација.
Овие лежишта се пре-подмачкано со маснотии.
Големина : 17mm x 6mm x 6mm
Боја : Сребро Тон;Тежина


Други карактеристики

Најдобри понуди

2018 Временски ограничени Директна Продажба Rodamientos 1pcs Бесплатен Превозот 623 Целосна Zro2 Керамички Топката Имајќи 3x10x4mm
  • Неодамнешно

2018 Временски ограничени Директна Продажба Rodamientos 1pcs Бесплатен Превозот 623 Целосна Zro2 Керамички Топката Имајќи 3x10x4mm

955.68 DEN 879.00

започнетекрајот * 623 целосна керамички топката имајќи * Производи како фотографии zro2outer и внатрешни прст

2018 Продажба Топката Имајќи Rolamentos Rodamientos Axk Hf0612 Имајќи 6*10*12 Мм ( 4 Парчиња ) Подготвени Куп Игли Валчести Спојки
  • Неодамнешно

2018 Продажба Топката Имајќи Rolamentos Rodamientos Axk Hf0612 Имајќи 6*10*12 Мм ( 4 Парчиња ) Подготвени Куп Игли Валчести Спојки

310.08 DEN 285.00

започнетекрајотИгли Валчести Имајќи Школка Тип HF0612, ова е популарна големина која може да се користи во