1pcs Имајќи 32026 X 130x200x45 32026-X 32026X 2007126 E Конус + Чаша MOCHU Висок Квалитет на Еден Ред Заострените Валчести Лежишта

1pcs Имајќи 32026 X 130x200x45 32026-X 32026X 2007126 E Конус + Чаша MOCHU Висок Квалитет на Еден Ред Заострените Валчести Лежишта

DEN 1728.00

Количина на стоки


Заострените валчести лежишта, еден ред Модел : 32026 X Id (внатрешен дијаметар)/Понесе : 130 mm OD (надворешен дијаметар) : 200 mm Ширина/Висина/Дебелина : 45 mm Количина : 1 парче (Конус + Чаша) Изнесуваат :
32026-X,32026 X/Q,
HR32026 J,2007126 E
Заострените валчести лежишта се состојат солидна внатрешниот и надворешниот прстени со заострените raceways и конусни ролки во прозорецот кафез.
X : Надворешни димензии исти со меѓународните стандарди
Добредојдовте на купување консалтинг, ви благодариме!
Ако ви треба друг модел имајќи но не се најде на мојата продавница,ве Молиме контактирајте со мене, ти благодарам!
Имајќи онлајн може да се купи имаат место може да нарачате (за поддршка на голем број на големо), ако постојат посебни барања или повисок квалитет, ве Молиме контактирајте ме!
За претпријатија да се обезбеди професионална поддршка на лого, добредојдовте консултации дискусија!
Проценето Време На Испорака
Данок На Увоз
Ние НЕ сме одговорни за БИЛО увоз даночната, царинската такса, или царинските задоцнување.
Ние ќе се обидеме потрудиме да им помогне на нашите купувачи да се минимизира ризикот од плаќање на даноци,како што се наведува објектот како примерок или подароци! ( Ве молиме оставете порака! )
Feed врати
1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!
2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.
3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ви благодариме!
Контактирајте со нас
Ако има било какви проблеми или прашања во врска со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail или Trandemanger или Оставете Порака на вашата нарачка, ние ќе ви одговори веднаш штом ќе може да!


Други карактеристики

Број На Модел На:
32026-X
Капацитет На Моторот:
Лагери
Материјал:
Челик
Бренд Име:
MOCHU
Структура:
Заострените Ролери Имајќи
Премази:
Имајќи

Најдобри понуди

Axk Фабрика Директна Продажба на Високо Квалитетни Лого ( Сина Гума Запечатување Капак ) Mr115 Рс Mr115-2rs 638/5 L-1150 5x11x4
  • Неодамнешно

Axk Фабрика Директна Продажба на Високо Квалитетни Лого ( Сина Гума Запечатување Капак ) Mr115 Рс Mr115-2rs 638/5 L-1150 5x11x4

1544.64 DEN 1421.00

започнетекрајотМоделMR1152 RSДимензииСоздаден (d)5ммДијаметар (D)11ммШирина (Б)4ммПечати Тип2 RS(Две страни гум

2018 Директна Продажба На Топката Имајќи Rodamientos Axk Hf0406 Имајќи 4*8*6 Mm ( 10 Парчиња ) Подготвени Куп Игли Валчести Спојки
  • Неодамнешно

2018 Директна Продажба На Топката Имајќи Rodamientos Axk Hf0406 Имајќи 4*8*6 Mm ( 10 Парчиња ) Подготвени Куп Игли Валчести Спојки

579.84 DEN 533.00

започнетекрајотHF0406 Игли Валчести Имајќи Школка Тип, ова е популарна големина која може да се користи во