Година Сини Кристал Дланка Hamsa Шарм Нараквици За Жените Кристал Монистра Уроци Нараквици & Алки Pulseras Мода Накит

Година Сини Кристал Дланка Hamsa Шарм Нараквици За Жените Кристал Монистра Уроци Нараквици & Алки Pulseras Мода Накит

DEN 316.00
-27 %
DEN 432.96

Количина на стоки


Опис на производот ID : 6785
Стил : Мода DIY Накит Pulseras Кристално Мушка /Шарм Хривнија
Материјал : Сребрена Боја+ Стакло+ Кристал
Големина : нараквица должина : 18cm,19cm,20cm
Облечен Повод : Свадба / Ангажирање / Годишнината / Предложи/Партија/Подарок
Име : Топла Продажба Шарм Хривнија & Накит за Жените Подарок
Подарок за : Мајка, Сестра ,Девојка, Сопруга,Себе си
Карактеристика : нараквица може да се DIY
Ако се земе добра нега,бојата на хривнија може да трае долго време
Внимание : Вие не може да се купи оваа нараквица за себе или можете да го купите, како подарок за вашиот пријател или вашата boeloved лице
Совети : Нашите производи се спакувани со opp кеси,ако ви треба кутија,можете да кликнете на следните пакет да го купите или можете да не контактирате во порака .


Други карактеристики

Метална боја:
18cm, 19cm, 20cm
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Поставување Тип:
Канал поставување
Бренд Име:
BELAWANG
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Синџир Тип:
Змија Синџир
Метали Тип:
тибетската сребро.
Пол:
Жените
Обликотшема:
Заклучување
Број На Модел На:
ps3779
Материјал:
Кристално
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
is_customized:
Yes
Функција:
Убавина
Степен На Стари И Нови:
100% Сосема Нов
Подарок за:
Девојка, Мајка, Сестра, Сопруга,Баба,себе си
Стил:
Класични, Модерни, Мода,Романтичен
е-прилагодена:
Yes
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
нараквици за жени:
Шарм Нараквици
Европската Кристал Монистра Шарм нараквици:
Луксузна познатиот бренд хривнија за womeb
Божиќ/Вљубените/ден на Мајката подарок:
Змија синџир нараквици & алки
Оригиналниот Pulserias Pulseras Mujer:
Рачно изработени friendshp хривнија за жени
2016 година накит европската шарм нараквици:
pusera pulseira femenina

Најдобри понуди

XUSHUI XJ Рок-Ѕвезда Принцот Симбол Стаклена Купола Шарм Хривнија Гроздобер Накит Браун Multilayer Кожа Хривнија Жени Мажи Подарок
 • Неодамнешно

XUSHUI XJ Рок-Ѕвезда Принцот Симбол Стаклена Купола Шарм Хривнија Гроздобер Накит Браун Multilayer Кожа Хривнија Жени Мажи Подарок

DEN 143.52

Здраво! Добредојдовте на нашата продавница! Квалитетот е на прво со најдобра услуга клиенти сите се наш

Девет засекогаш pulseira masculina feminina Хематит Пол мажи Буда шарм Плетење Ресни Нараквици за жените природен камен
 • Неодамнешно

Девет засекогаш pulseira masculina feminina Хематит Пол мажи Буда шарм Плетење Ресни Нараквици за жените природен камен

864.00 DEN 708.00

dianxiaobao_1dianxiaobao_2Обрнете внимание на : Сите Плетење и гума јаже нараквици во продавницата може да се прилаг

REAMOR 316l не ' Рѓосувачки челик Сребрен Тон Риба Кука Шарм Хривнија Двојно Плетенка Кожни Нараквици Тренди Алки Мажите Накит
 • Неодамнешно

REAMOR 316l не ' Рѓосувачки челик Сребрен Тон Риба Кука Шарм Хривнија Двојно Плетенка Кожни Нараквици Тренди Алки Мажите Накит

461.28 DEN 277.00

Зошто да изберете од не ' Рѓосувачки Челик Накит? Не ' рѓосувачки Челик Накит не оцрни и оксидираат, кое м

Висок Quatity Мода за Мажи Мото Велосипед Синџир Хривнија Црното Злато Нерѓосувачки Челик Линк Велосипед Велосипед Синџир Нараквици
 • Неодамнешно

Висок Quatity Мода за Мажи Мото Велосипед Синџир Хривнија Црното Злато Нерѓосувачки Челик Линк Велосипед Велосипед Синџир Нараквици

863.52 DEN 786.00

Производ : Велосипед Синџир НараквициБоја : Злато ЦрнаМатеријал : ЧеликПродажба На Единица : ПарчеПакет

Нараквици Накит Femininas Pulseira Една Насока Бесплатен Превозот 20pcs 6mm Нерѓосувачки Челик Плетенка Кожа Хривнија Закачам
 • Неодамнешно

Нараквици Накит Femininas Pulseira Една Насока Бесплатен Превозот 20pcs 6mm Нерѓосувачки Челик Плетенка Кожа Хривнија Закачам

DEN 811.20

Откријте богатите благородништвото на Уметнички накит со нашите нараквици Брилијантен и смел, на гривн

Луксузна Кристал Цвет Булчински Нараквици & Алки Роб Синџир Линк Прст Свадба Кристал Заврши Нараквици Рака Синџир Накит
 • Неодамнешно

Луксузна Кристал Цвет Булчински Нараквици & Алки Роб Синџир Линк Прст Свадба Кристал Заврши Нараквици Рака Синџир Накит

479.52 DEN 384.00

W e l c o m e T o u r S t o r eAnswer : ___________________________ Note : 1 : Било која цел вкупна вредност пониска од $3 ќе брод надвор пре

Роуз Злато RhinestoneLittle Мачка Писе Дизајн Нараквица, Европски Стил Хривнија за Жени, Супер Зделка и Топла Продажба, Т KZCB029
 • Неодамнешно

Роуз Злато RhinestoneLittle Мачка Писе Дизајн Нараквица, Европски Стил Хривнија за Жени, Супер Зделка и Топла Продажба, Т KZCB029

287.04 DEN 250.00

0 ID : 3721 5% ПОПУСТ парче 6.98 100 95% ПОПУСТ парче 6.98 100 95% ПОПУСТ парче 11.50 100 95% ПОПУСТ парче 12.85 100 95% ПОПУСТ парче 1

LongWay Хривнија & Алка Накит 3 КОМПЈУТЕРИ/Set рачно изработени Етничка Кристал Убава Златна боја Шарм Нараквици за Жените SBR170032
 • Неодамнешно

LongWay Хривнија & Алка Накит 3 КОМПЈУТЕРИ/Set рачно изработени Етничка Кристал Убава Златна боја Шарм Нараквици за Жените SBR170032

239.52 DEN 196.00

Long Way Хривнија & Алка Накит 3 КОМПЈУТЕРИ / Set рачно изработени Етничка Кристал Убава Златна боја Шарм Нара

крстот цвет снегулка кожа шарм нараквици трговија на големо шарм нараквици за жените шарм нараквици евтини љубов шарм хривнија
 • Неодамнешно

крстот цвет снегулка кожа шарм нараквици трговија на големо шарм нараквици за жените шарм нараквици евтини љубов шарм хривнија

DEN 1174.08

Ве молиме порака која дизајн сакате да ги изберете Во спротивно ние ќе ви испратиме избрани дизајн стан

Моќен Мода за Мажи Инспиративни Накит од Нерѓосувачки Челик, Метални Хривнија 1.15 СМ Ширина Златна Боја хривнија горниот дел
 • Неодамнешно

Моќен Мода за Мажи Инспиративни Накит од Нерѓосувачки Челик, Метални Хривнија 1.15 СМ Ширина Златна Боја хривнија горниот дел

276.96 DEN 197.00

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТМатеријал : Нерѓосувачки челикБоја : Златна БојаХривнија долго : 20.5 cmХривнија ш

Европски Стил Гроздобер Сребро позлатен Кристал Шарм Хривнија Жените ги собере Оригиналните DIY Бренд Хривнија Накит за Подарок
 • Неодамнешно

Европски Стил Гроздобер Сребро позлатен Кристал Шарм Хривнија Жените ги собере Оригиналните DIY Бренд Хривнија Накит за Подарок

190.56 DEN 114.00

Имаме и други нараквица,ако ви се допаѓа само кликнете на фотографијата!!!Имаме и други нараквици,ако ви

ѕвезда круг големо кожа накит шарм тоа сестра шарм хривнија mens плетенка кожа хривнија вистинска кожа snap нараквици
 • Неодамнешно

ѕвезда круг големо кожа накит шарм тоа сестра шарм хривнија mens плетенка кожа хривнија вистинска кожа snap нараквици

DEN 1181.76

Ве молиме порака која дизајн сакате да ги изберете Во спротивно ние ќе ви испратиме избрани дизајн стан

TOUCHEART Европски и Американски моден Злато боја на Дрвото на Животот Шарм Нараквици & Алка за Жените Кристал Хривнија SBR170027
 • Неодамнешно

TOUCHEART Европски и Американски моден Злато боја на Дрвото на Животот Шарм Нараквици & Алка за Жените Кристал Хривнија SBR170027

239.52 DEN 168.00

Long Way Aliexpress 3 КОМПЈУТЕРИ / Set Златна боја Срцето Шарм Нараквици Со Камења, за Жени Кристал Хривнија & Алка Н