БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 104PCS Меша Многу Antiqued Сребрена Боја Метал Шарм #24313

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 104PCS Меша Многу Antiqued Сребрена Боја Метал Шарм 24313

DEN 290.00
-30 %
DEN 414.72

Количина на стоки


МОДЕН ШАРМ
ОПИС :
ГОЛЕМИНА : Шарм Должина од 10мм да 30мм
КОЛИЧИНА : 104pcs
БОЈА : Antiqued Сребро.
МАТЕРИЈАЛ : ЦИНК ЛЕГУРА МЕТАЛ
ПЛАЌАЊЕ,ИСПОРАКА и ПОВРАТНИ информации ПОЛИТИКА
1. 100 % Задоволството Загарантирана
Ако не сте задоволни со предмети за било која причина,ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-мејл или онлајн разговор преку Trademanager ,ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа.
2. Превозот и ракувањето со
Регистрирани Воздухопловната потребни 10 до 20 дена да пристигнат.
3 . Начин на плаќање
Ние прифаќаме Зачувам и .
4 . Повратни информации
ние сме вид и искрен продавач. и се надевам дека секој нашите клиенти ќе уживаат во нивниот шопинг од мојата продавница . ние ќе одиме преку нашата повратни информации датотека во редовна период, и ќе остави позитивни повратни информации за сите наши вид клиенти.Ако сте среќни со набавките тука, 5 ѕвезди оценка позитиви ќе биде прифатена. и ако имате било какви прашања во врска со која било трансакција, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате пред да ја напушти која и повратните информации. Ви благодариме.


Други карактеристики

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Цинк Легура
Шарм Тип:
Животни
Број На Модел На:
#24313
шарм боја:
Antiqued сребро.
шарм МАТЕРИЈАЛ:
цинк легура метал
шарм количина:
104pcs
шарм состојба:
Нови
шармот на поштенски:
слободни
шармот на превозот:
воздухопловната
шарм Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)

Најдобри понуди

Свети Бенедикт Медал Крстот Spacer Монистра Приврзоци 50pcs/многу Антички Сребрен Алуминиум рачно изработени Накит DIY L1691
  • Неодамнешно

Свети Бенедикт Медал Крстот Spacer Монистра Приврзоци 50pcs/многу Антички Сребрен Алуминиум рачно изработени Накит DIY L1691

143.52 DEN 100.00

14.7x11.7mm Антички Сребрен Свети Бенедикт Медал Крстот Smqlivb Spacer Шарм Монистра Приврзоци Легура рачно израбо

GraceAngie 16PCS Антички Сребрен Грозје Форма Креативни Ѓердан Шарм Легура Pendant DIY Хривнија Виси Изработка на Накит Занаети
  • Неодамнешно

GraceAngie 16PCS Антички Сребрен Грозје Форма Креативни Ѓердан Шарм Легура Pendant DIY Хривнија Виси Изработка на Накит Занаети

188.16 DEN 106.00

Бренд : Grace AngieОбјектот Стил : Мода ШармОбјектот Карактеристики : Антички Сребрен Грозје Форма Креативни

50pcs/многу 9.5 mm Злато сребро Затворени шупливи ѕвезда Шарм Конектор Едноставна рачно изработени занаетчиски ознака приврзоци
  • Неодамнешно

50pcs/многу 9.5 mm Злато сребро Затворени шупливи ѕвезда Шарм Конектор Едноставна рачно изработени занаетчиски ознака приврзоци

DEN 364.80

Ако не се добие одговор во рамките на овој временски период, ве молиме проверете ја вашата СПАМ или РЕФУ

20pcs/многу Бесплатен Превозот Антички Тибетската Сребро Смешни Мустаќи Шарм Pendant Накит Одлуки Наоди DIY Шарм рачно изработени
  • Неодамнешно

20pcs/многу Бесплатен Превозот Антички Тибетската Сребро Смешни Мустаќи Шарм Pendant Накит Одлуки Наоди DIY Шарм рачно изработени

239.52 DEN 216.00

20pcs / многу Бесплатен Превозот Антички Тибетската Сребро Смешни Мустаќи Шарм Pendant Накит Одлуки Наоди DIY Ш

10pcs Шарм круг сирена 23mm Тибетската Сребро Позлатен Приврзоци Антички Накит Одлуки DIY рачно изработени Занаетчиски
  • Неодамнешно

10pcs Шарм круг сирена 23mm Тибетската Сребро Позлатен Приврзоци Антички Накит Одлуки DIY рачно изработени Занаетчиски

114.72 DEN 103.00

Драги Наши, Среќна Нова Година.Ние ќе го суспендира пратки во текот на Пролетниот Фестивал,од 8 Февруари

Најголемиот ДЕЛ 30 Цинк Легура Глеѓ Црвено Вино Стакло Шарм Антички Сребрен Позлатен Пијалаци Goblet Приврзоци Вино Љубовник
  • Неодамнешно

Најголемиот ДЕЛ 30 Цинк Легура Глеѓ Црвено Вино Стакло Шарм Антички Сребрен Позлатен Пијалаци Goblet Приврзоци Вино Љубовник

319.20 DEN 290.00

Најголемиот ДЕЛ 30 црвено вино стакло шарм / совршен за diy ѓердани, белегзии, обетки, и keychains..Најчесто пос

20pcs/многу зголеми црвено daisy цвет шарм виси шарм голема дупка pendant монистра шарм одговара пандо хривнија diy накит dangle
  • Неодамнешно

20pcs/многу зголеми црвено daisy цвет шарм виси шарм голема дупка pendant монистра шарм одговара пандо хривнија diy накит dangle

383.52 DEN 349.00

мојот whatsapp : +8615268698457зошто толку евтини тука???1)Ние само се продаваат по фабричка цена!2)Можеме да испрати

10pcs Шарм вие сте секогаш во моето срце 20*21mm Тибетската Сребро Позлатен Приврзоци Антички Накит Одлуки DIY рачно изработени
  • Неодамнешно

10pcs Шарм вие сте секогаш во моето срце 20*21mm Тибетската Сребро Позлатен Приврзоци Антички Накит Одлуки DIY рачно изработени

114.72 DEN 103.00

Драги Наши, Среќна Нова Година.Ние ќе го суспендира пратки во текот на Пролетниот Фестивал,од 8 Февруари

Сосема Нова Мода Hummer Затворач Шарм Dangle Целосна Кристал Multicolor Подлога за Навигација DIY Приврзоци Накит Додатоци
  • Неодамнешно

Сосема Нова Мода Hummer Затворач Шарм Dangle Целосна Кристал Multicolor Подлога за Навигација DIY Приврзоци Накит Додатоци

431.52 DEN 341.00

Големина : 22mm * 18mmМатеријал : цинк легура, кристалБоја : Како На Сликата ШоуПозлата боја : Имитација PlatinumMOQ