20pcs Нерѓосувачки челик DIY додатоци рачно изработени накит букви толку многу funukah да го прослават ханука шарм за изработка на накит

20pcs Нерѓосувачки челик DIY додатоци рачно изработени накит букви толку многу funukah да го прослават ханука шарм за изработка

DEN 647.00
-5 %
DEN 681.12

Количина на стоки


1lot =20pcs
Големина : 25mm
Ние можеме да произведуваат според вашето барање,ве молиме контактирајте со нас ако било потребно.
Целосно цел достигне $120, ние ќе брод со DHL или EMS,FEDEX за слободни.
Пред Божиќ, превозот брзина е бавен, ве молиме да се разгледа да брод од страна на курирската служба DHL.
Ако некој се мешаат со стока ,ве молиме контактирајте со нас прво да solove вашиот проблем, ви благодарам.
Уживајте во вашиот купување тука.Други карактеристики

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Шарм Тип:
Азбуката, Датуми & Бројки
Број На Модел На:
0009
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Бренд Име:
UBEAUTY
is_customized:
Yes
Материјал:
Цинк Легура

Најдобри понуди

20pcs Шарм шупливи стебло лист 27*13mm Антички Сребрен Позлатен Приврзоци Одлуки DIY рачно изработени Тибетската Сребрен Накит
  • Неодамнешно

20pcs Шарм шупливи стебло лист 27*13mm Антички Сребрен Позлатен Приврзоци Одлуки DIY рачно изработени Тибетската Сребрен Накит

109.92 DEN 99.00

Драги Наши, Среќна Нова Година.Ние ќе не бродот во текот на Пролетниот Фестивал (8 Февруари до 23 Февруари)

GraceAngie 16PCS Антички Сребрен Грозје Форма Креативни Ѓердан Шарм Легура Pendant DIY Хривнија Виси Изработка на Накит Занаети
  • Неодамнешно

GraceAngie 16PCS Антички Сребрен Грозје Форма Креативни Ѓердан Шарм Легура Pendant DIY Хривнија Виси Изработка на Накит Занаети

188.16 DEN 106.00

Бренд : Grace AngieОбјектот Стил : Мода ШармОбјектот Карактеристики : Антички Сребрен Грозје Форма Креативни

Мин цел 20pcs/многу Вода капки имитираат кристал декорација легура цртан филм Божиќ снежен човек форма лебди locket шарм
  • Неодамнешно

Мин цел 20pcs/многу Вода капки имитираат кристал декорација легура цртан филм Божиќ снежен човек форма лебди locket шарм

959.52 DEN 854.00

Welcom до нашата продавница.Спецификации : Големина : 30*18mm (една рунда) Материјал : алуминиумКоличина : 20pcsПр

Нови Кристално Сребро 20mm Нерѓосувачки Челик Парфем Locket Snap Копчето Ароматерапијата Етерично Масло Diffuser Locket Snap
  • Неодамнешно

Нови Кристално Сребро 20mm Нерѓосувачки Челик Парфем Locket Snap Копчето Ароматерапијата Етерично Масло Diffuser Locket Snap

239.52 DEN 228.00

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА ! Нови Кристално Сребро 20mm Нерѓосувачки Челик Парфем Locket Snap Копчето

20pcs/многу DIY Накит, Модни Додатоци Накит Dangle Шарм Прекрасна Нога Pendant се вклопи во Европската Шарм Хривнија трговија
  • Неодамнешно

20pcs/многу DIY Накит, Модни Додатоци Накит Dangle Шарм Прекрасна Нога Pendant се вклопи во Европската Шарм Хривнија трговија

DEN 477.12

Големина : 9mm*25мм Тежина : околу 1,5 g Метал тип : Цинк ЛегураНие Само го прифати Зачувам метод Предметите ќе

8pcs Шарм кујна лажица круна 57*9mm Антички Сребрен Позлатен Приврзоци Одлуки DIY рачно изработени Тибетската Сребрен Накит
  • Неодамнешно

8pcs Шарм кујна лажица круна 57*9mm Антички Сребрен Позлатен Приврзоци Одлуки DIY рачно изработени Тибетската Сребрен Накит

100.32 DEN 90.00

Драги Наши, Среќна Нова Година.Ние ќе не бродот во текот на Пролетниот Фестивал (8 Февруари до 23 Февруари)

15pcs Шарм двојно двострано ангелските крилја 33*12mm Антички Сребрен Позлатен Приврзоци Одлуки DIY рачно изработени Тибетската
  • Неодамнешно

15pcs Шарм двојно двострано ангелските крилја 33*12mm Антички Сребрен Позлатен Приврзоци Одлуки DIY рачно изработени Тибетската

109.92 DEN 99.00

Драги Наши, Среќна Нова Година.Ние ќе не бродот во текот на Пролетниот Фестивал (8 Февруари до 23 Февруари)

8pcs Шарм волкот куче wolfhound 35*30мм Антички Сребрен Позлатен Приврзоци Одлуки DIY рачно изработени Тибетската Сребрен Накит
  • Неодамнешно

8pcs Шарм волкот куче wolfhound 35*30мм Антички Сребрен Позлатен Приврзоци Одлуки DIY рачно изработени Тибетската Сребрен Накит

114.72 DEN 103.00

Драги Наши, Среќна Нова Година.Ние ќе не бродот во текот на Пролетниот Фестивал (8 Февруари до 23 Февруари)

Трговија на големо 50PCs DIY накит Наоди Украс Додатоци Глеѓ Легура Кристал Кристал Љубов Цвет Метал Капка Масло Шарм
  • Неодамнешно

Трговија на големо 50PCs DIY накит Наоди Украс Додатоци Глеѓ Легура Кристал Кристал Љубов Цвет Метал Капка Масло Шарм

899.52 DEN 854.00

1lot =50pcsНие можеме да произведуваат според вашето барање,ве молиме контактирајте со нас ако било потребн