5Pcs Месинг Злато 22.5x22.5x4.5mm Љубов Срцето Сакаат Фото Кутија Приврзоци Накит Одлуки Наоѓање Одговара Ѓердан трговија на Големо MB0512

5Pcs Месинг Злато 22.5x22.5x4.5mm Љубов Срцето Сакаат Фото Кутија Приврзоци Накит Одлуки Наоѓање Одговара Ѓердан трговија на

DEN 89.00
-28 %
DEN 124.32

Количина на стоки


*Детали За Производот
100% Сосема Нов и Висок Квалитет
Количина : 5pcs
Материјал : Месинг
Облик : Љубов Срцето
Големина на : 22.5x22.5x4.5 mm
Дупка Големина : 2mm
Функција : Pendant
Боја : Златна
*Пакет Содржина
1x пакет
*Известување
Поради осветлување ефект, се следи светлината, итн., може да има и некои мали разлики во боја помеѓу фото и вистинскиот објект, ние не сме одговорни за овие прашања.


Други карактеристики

Бренд Име:
Zagos
Шарм Тип:
Срцата
Стил:
Класичен
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
MB0512
Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Дувачкиот

Најдобри понуди

1Pcs Месинг Злато 44x44x12mm Круг Сакаат Фото Кутија Приврзоци Накит Одлуки Наоѓање Одговара Ѓердан трговија на Големо MB0521
  • Неодамнешно

1Pcs Месинг Злато 44x44x12mm Круг Сакаат Фото Кутија Приврзоци Накит Одлуки Наоѓање Одговара Ѓердан трговија на Големо MB0521

108.00 DEN 78.00

*Детали За Производот100% Сосема Нов и Висок КвалитетКоличина : 1pcsМатеријал : МесингОблик : ТркалезнаГоле

Мин цел 20pcs/многу Вода капки имитираат кристал декорација легура цртан филм Божиќ снежен човек форма лебди locket шарм
  • Неодамнешно

Мин цел 20pcs/многу Вода капки имитираат кристал декорација легура цртан филм Божиќ снежен човек форма лебди locket шарм

959.52 DEN 854.00

Welcom до нашата продавница.Спецификации : Големина : 30*18mm (една рунда) Материјал : алуминиумКоличина : 20pcsПр

MRHUANG 10pcs/Пакет Кубни Циркони Бакар Злато-боја Шарм За DIY Хривнија Earring Ѓердан Накит Наоѓање на рачно изработени
  • Неодамнешно

MRHUANG 10pcs/Пакет Кубни Циркони Бакар Злато-боја Шарм За DIY Хривнија Earring Ѓердан Накит Наоѓање на рачно изработени

213.60 DEN 181.00

ОПИСКоличина : ќе добиете 10 компјутери / пакет Приближно на Големината : како што е прикажано Главното Б

20pcs 25мм Нерѓосувачки челик DIY додатоци рачно изработени накит букви Ти си мојот сонце шарм за хривнија накит одлуки
  • Неодамнешно

20pcs 25мм Нерѓосувачки челик DIY додатоци рачно изработени накит букви Ти си мојот сонце шарм за хривнија накит одлуки

681.12 DEN 647.00

1lot =20pcsГолемина : 25mmНие можеме да произведуваат според вашето барање,ве молиме контактирајте со нас ако

GraceAngie 16PCS Антички Сребрен Грозје Форма Креативни Ѓердан Шарм Легура Pendant DIY Хривнија Виси Изработка на Накит Занаети
  • Неодамнешно

GraceAngie 16PCS Антички Сребрен Грозје Форма Креативни Ѓердан Шарм Легура Pendant DIY Хривнија Виси Изработка на Накит Занаети

188.16 DEN 106.00

Бренд : Grace AngieОбјектот Стил : Мода ШармОбјектот Карактеристики : Антички Сребрен Грозје Форма Креативни

15pcs Шарм двојно двострано ангелските крилја 33*12mm Антички Сребрен Позлатен Приврзоци Одлуки DIY рачно изработени Тибетската
  • Неодамнешно

15pcs Шарм двојно двострано ангелските крилја 33*12mm Антички Сребрен Позлатен Приврзоци Одлуки DIY рачно изработени Тибетската

109.92 DEN 99.00

Драги Наши, Среќна Нова Година.Ние ќе не бродот во текот на Пролетниот Фестивал (8 Февруари до 23 Февруари)

Трговија на големо Висок Квалитет на Специфичен Шарм 5 Компјутери/Многу Девојка Жените Природен Камен Опал Pendant DIY Ѓердан
  • Неодамнешно

Трговија на големо Висок Квалитет на Специфичен Шарм 5 Компјутери/Многу Девојка Жените Природен Камен Опал Pendant DIY Ѓердан

238.56 DEN 177.00

Трговија на големо Висок Квалитет на Специфичен Шарм 5 Компјутери / Многу Девојка Жените Природен Камен

20pcs 25мм Нерѓосувачки челик DIY додатоци рачно изработени накит букви не мора да биде снешко шарм за изработка на накит
  • Неодамнешно

20pcs 25мм Нерѓосувачки челик DIY додатоци рачно изработени накит букви не мора да биде снешко шарм за изработка на накит

681.12 DEN 647.00

1lot =20pcsГолемина : 25mmНие можеме да произведуваат според вашето барање,ве молиме контактирајте со нас ако

8pcs Шарм кујна лажица круна 57*9mm Антички Сребрен Позлатен Приврзоци Одлуки DIY рачно изработени Тибетската Сребрен Накит
  • Неодамнешно

8pcs Шарм кујна лажица круна 57*9mm Антички Сребрен Позлатен Приврзоци Одлуки DIY рачно изработени Тибетската Сребрен Накит

100.32 DEN 90.00

Драги Наши, Среќна Нова Година.Ние ќе не бродот во текот на Пролетниот Фестивал (8 Февруари до 23 Февруари)

100pcs/многу не ' рѓосувачки челик природата челик боја мини симпатична музика забелешка шарм pendant додатоци за нараквица DIY
  • Неодамнешно

100pcs/многу не ' рѓосувачки челик природата челик боја мини симпатична музика забелешка шарм pendant додатоци за нараквица DIY

DEN 556.80

Име : DIY pendantБоја : природата челик бојаГолемина : како на сликатаМатеријал : нерѓосувачки челикЦена за 100p