1Pcs Месинг Злато 44x44x12mm Круг Сакаат Фото Кутија Приврзоци Накит Одлуки Наоѓање Одговара Ѓердан трговија на Големо MB0521

1Pcs Месинг Злато 44x44x12mm Круг Сакаат Фото Кутија Приврзоци Накит Одлуки Наоѓање Одговара Ѓердан трговија на Големо MB0521

DEN 78.00
-28 %
DEN 108.00

Количина на стоки


*Детали За Производот
100% Сосема Нов и Висок Квалитет
Количина : 1pcs
Материјал : Месинг
Облик : Тркалезна
Големина : 44x44x12 mm
Дупка Големина : 1.5 mm
Функција : Pendant
Боја : Златна
*Пакет Содржина
1x пакет
*Известување
Поради осветлување ефект, се следи светлината, итн., може да има и некои мали разлики во боја помеѓу фото и вистинскиот објект, ние не сме одговорни за овие прашања.


Други карактеристики

Бренд Име:
Zagos
Стил:
Класичен
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
MB0521
Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Дувачкиот
Шарм Тип:
Круг

Најдобри понуди

12pcs Шарм телефонски телефонски 22*18mm Антички Сребрен Позлатен Приврзоци Одлуки DIY рачно изработени Тибетската Сребрен Накит
  • Неодамнешно

12pcs Шарм телефонски телефонски 22*18mm Антички Сребрен Позлатен Приврзоци Одлуки DIY рачно изработени Тибетската Сребрен Накит

100.32 DEN 90.00

Драги Наши, Среќна Нова Година.Ние ќе не бродот во текот на Пролетниот Фестивал (8 Февруари до 23 Февруари)

20pcs 25мм Нерѓосувачки челик DIY додатоци рачно изработени накит букви не мора да биде снешко шарм за изработка на накит
  • Неодамнешно

20pcs 25мм Нерѓосувачки челик DIY додатоци рачно изработени накит букви не мора да биде снешко шарм за изработка на накит

681.12 DEN 647.00

1lot =20pcsГолемина : 25mmНие можеме да произведуваат според вашето барање,ве молиме контактирајте со нас ако

GraceAngie 16PCS Антички Сребрен Грозје Форма Креативни Ѓердан Шарм Легура Pendant DIY Хривнија Виси Изработка на Накит Занаети
  • Неодамнешно

GraceAngie 16PCS Антички Сребрен Грозје Форма Креативни Ѓердан Шарм Легура Pendant DIY Хривнија Виси Изработка на Накит Занаети

188.16 DEN 106.00

Бренд : Grace AngieОбјектот Стил : Мода ШармОбјектот Карактеристики : Антички Сребрен Грозје Форма Креативни

12pcs Шарм моли ангел срцето ѕвезда 27*24mm Антички Сребрен Позлатен Приврзоци Одлуки DIY рачно изработени Тибетската Сребрен
  • Неодамнешно

12pcs Шарм моли ангел срцето ѕвезда 27*24mm Антички Сребрен Позлатен Приврзоци Одлуки DIY рачно изработени Тибетската Сребрен

105.12 DEN 95.00

Драги Наши, Среќна Нова Година.Ние ќе не бродот во текот на Пролетниот Фестивал (8 Февруари до 23 Февруари)

20pcs 25мм Нерѓосувачки челик DIY додатоци рачно изработени накит букви Ти си мојот сонце шарм за хривнија накит одлуки
  • Неодамнешно

20pcs 25мм Нерѓосувачки челик DIY додатоци рачно изработени накит букви Ти си мојот сонце шарм за хривнија накит одлуки

681.12 DEN 647.00

1lot =20pcsГолемина : 25mmНие можеме да произведуваат според вашето барање,ве молиме контактирајте со нас ако

15pcs Шарм двојно двострано ангелските крилја 33*12mm Антички Сребрен Позлатен Приврзоци Одлуки DIY рачно изработени Тибетската
  • Неодамнешно

15pcs Шарм двојно двострано ангелските крилја 33*12mm Антички Сребрен Позлатен Приврзоци Одлуки DIY рачно изработени Тибетската

109.92 DEN 99.00

Драги Наши, Среќна Нова Година.Ние ќе не бродот во текот на Пролетниот Фестивал (8 Февруари до 23 Февруари)

17*16mm Црвена Боја Кристално Срце Шарм со Усна Кристал Љубов Срцето Pendant одговара за Ѓердан Хривнија изработка на Накит Наоди
  • Неодамнешно

17*16mm Црвена Боја Кристално Срце Шарм со Усна Кристал Љубов Срцето Pendant одговара за Ѓердан Хривнија изработка на Накит Наоди

378.24 DEN 340.00

сад $ 1.7 / Парчесад $ 0.09 / Парчесад $ 1.8 / Парчесад $ 0.27 / Парчесад $ 0.27 / Парчесад $ 0.27 / Парчесад $ 0.27 / Парчес

Трговија на големо 50PCs DIY накит Наоди Украс Додатоци Глеѓ Легура Кристал Кристал Љубов Цвет Метал Капка Масло Шарм
  • Неодамнешно

Трговија на големо 50PCs DIY накит Наоди Украс Додатоци Глеѓ Легура Кристал Кристал Љубов Цвет Метал Капка Масло Шарм

899.52 DEN 854.00

1lot =50pcsНие можеме да произведуваат според вашето барање,ве молиме контактирајте со нас ако било потребн

Нови Кристално Сребро 20mm Нерѓосувачки Челик Парфем Locket Snap Копчето Ароматерапијата Етерично Масло Diffuser Locket Snap
  • Неодамнешно

Нови Кристално Сребро 20mm Нерѓосувачки Челик Парфем Locket Snap Копчето Ароматерапијата Етерично Масло Diffuser Locket Snap

239.52 DEN 228.00

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА ! Нови Кристално Сребро 20mm Нерѓосувачки Челик Парфем Locket Snap Копчето