BAMOER Автентични 925 Sterling Silver Гроздобер А Т, Јасно CZ Азбука Писмо Монистра Одговара Шарм Нараквици & Алка PSC008

BAMOER Автентични 925 Sterling Silver Гроздобер А Т, Јасно CZ Азбука Писмо Монистра Одговара Шарм Нараквици & Алка PSC008

DEN 238.00
-42 %
DEN 410.88

Количина на стоки


НАПОМЕНА : Овој Линк имаат само буквата "А" до буквата "Т",
Детали За Производот :
Моден тренд на носење на букви и симболи е инспириран нашата азбука шарм. Деликатни гроздобер дизајн на оваа буква " А " шармот е украсени со мала блескава кубни циркони е. Изберете ја вашата или некој близок е иницијали, или запишува збор со посебно значење, потоа додадете шарм на една белегзија или синџир ѓердан - можностите се бескрајни.


Други карактеристики

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Шарм Тип:
Азбуката, Датуми & Бројки
Метали Тип:
Сребро.
Број На Модел На:
PSC008-A
Материјал:
Кубен Циркони
Бренд Име:
Bamoer
Стил:
Класичен
Повод:
Свадба, Ангажман, Годишнина
Печат:
s925
Материјал:
925 Sterling Silver + ААА Циркони
Шема:
Буква од Азбуката, A, B, C, D, E, F, G,....Т.
боја:
Сребро.

Најдобри понуди

20pcs Шарм шупливи стебло лист 27*13mm Антички Сребрен Позлатен Приврзоци Одлуки DIY рачно изработени Тибетската Сребрен Накит
  • Неодамнешно

20pcs Шарм шупливи стебло лист 27*13mm Антички Сребрен Позлатен Приврзоци Одлуки DIY рачно изработени Тибетската Сребрен Накит

109.92 DEN 99.00

Драги Наши, Среќна Нова Година.Ние ќе не бродот во текот на Пролетниот Фестивал (8 Февруари до 23 Февруари)

17*16mm Црвена Боја Кристално Срце Шарм со Усна Кристал Љубов Срцето Pendant одговара за Ѓердан Хривнија изработка на Накит Наоди
  • Неодамнешно

17*16mm Црвена Боја Кристално Срце Шарм со Усна Кристал Љубов Срцето Pendant одговара за Ѓердан Хривнија изработка на Накит Наоди

378.24 DEN 340.00

сад $ 1.7 / Парчесад $ 0.09 / Парчесад $ 1.8 / Парчесад $ 0.27 / Парчесад $ 0.27 / Парчесад $ 0.27 / Парчесад $ 0.27 / Парчес

Нови Кристално Сребро 20mm Нерѓосувачки Челик Парфем Locket Snap Копчето Ароматерапијата Етерично Масло Diffuser Locket Snap
  • Неодамнешно

Нови Кристално Сребро 20mm Нерѓосувачки Челик Парфем Locket Snap Копчето Ароматерапијата Етерично Масло Diffuser Locket Snap

239.52 DEN 228.00

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА ! Нови Кристално Сребро 20mm Нерѓосувачки Челик Парфем Locket Snap Копчето

20pcs/многу Бесплатен Превозот Антички Позлатен Цинк Легура Ѓердани Приврзоци Круна Шарм Diy рачно изработени Накит Наоди
  • Неодамнешно

20pcs/многу Бесплатен Превозот Антички Позлатен Цинк Легура Ѓердани Приврзоци Круна Шарм Diy рачно изработени Накит Наоди

239.52 DEN 216.00

20pcs / многу Бесплатен Превозот Антички Позлатен Цинк Легура Ѓердани Приврзоци Круна Шарм Diy рачно израбо

Трговија на големо 50PCs DIY накит Наоди Украс Додатоци Глеѓ Легура Кристал Кристал Љубов Цвет Метал Капка Масло Шарм
  • Неодамнешно

Трговија на големо 50PCs DIY накит Наоди Украс Додатоци Глеѓ Легура Кристал Кристал Љубов Цвет Метал Капка Масло Шарм

899.52 DEN 854.00

1lot =50pcsНие можеме да произведуваат според вашето барање,ве молиме контактирајте со нас ако било потребн

20pcs Шарм снегулка снег 19*15mm Антички Сребрен Позлатен Приврзоци Одлуки DIY рачно изработени Тибетската Сребрен Накит
  • Неодамнешно

20pcs Шарм снегулка снег 19*15mm Антички Сребрен Позлатен Приврзоци Одлуки DIY рачно изработени Тибетската Сребрен Накит

109.92 DEN 99.00

Драги Наши, Среќна Нова Година.Ние ќе не бродот во текот на Пролетниот Фестивал (8 Февруари до 23 Февруари)

MRHUANG 10pcs/Пакет Кубни Циркони Бакар Злато-боја Шарм За DIY Хривнија Earring Ѓердан Накит Наоѓање на рачно изработени
  • Неодамнешно

MRHUANG 10pcs/Пакет Кубни Циркони Бакар Злато-боја Шарм За DIY Хривнија Earring Ѓердан Накит Наоѓање на рачно изработени

213.60 DEN 181.00

ОПИСКоличина : ќе добиете 10 компјутери / пакет Приближно на Големината : како што е прикажано Главното Б