25*20mm Половина Кристално Срце Шарм Pendant за Жените рачно изработени Накит Наоди Одлуки

25*20mm Половина Кристално Срце Шарм Pendant за Жените рачно изработени Накит Наоди Одлуки

DEN 341.00
-10 %
DEN 379.20

Количина на стоки


$0.38/парче
$0.36/парче
$0.36/парче
$0.36/парче
$0.36/парче
$0.36/парче
$0.35/парче
$0.33/парче
$0.33/парче
$0.32/парче
$0.32/парче
$0.36/парче
$0.37/парче
$0.37/парче
$0.37/парче
$0.37/парче


Други карактеристики

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
shuyani
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
092836
Шарм Тип:
Срцата
боја:
Сребро, Злато
MOQ:
20pcs
квалитет:
Висок квалитет
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
is_customized:
Yes
Материјал:
Цинк Легура
Големина:
25*20MM

Најдобри понуди

20pcs/многу Бесплатен Превозот Антички Позлатен Цинк Легура Ѓердани Приврзоци Круна Шарм Diy рачно изработени Накит Наоди
  • Неодамнешно

20pcs/многу Бесплатен Превозот Антички Позлатен Цинк Легура Ѓердани Приврзоци Круна Шарм Diy рачно изработени Накит Наоди

239.52 DEN 216.00

20pcs / многу Бесплатен Превозот Антички Позлатен Цинк Легура Ѓердани Приврзоци Круна Шарм Diy рачно израбо

GraceAngie 16PCS Антички Сребрен Грозје Форма Креативни Ѓердан Шарм Легура Pendant DIY Хривнија Виси Изработка на Накит Занаети
  • Неодамнешно

GraceAngie 16PCS Антички Сребрен Грозје Форма Креативни Ѓердан Шарм Легура Pendant DIY Хривнија Виси Изработка на Накит Занаети

188.16 DEN 106.00

Бренд : Grace AngieОбјектот Стил : Мода ШармОбјектот Карактеристики : Антички Сребрен Грозје Форма Креативни

Мин цел 20pcs/многу Вода капки имитираат кристал декорација легура цртан филм Божиќ снежен човек форма лебди locket шарм
  • Неодамнешно

Мин цел 20pcs/многу Вода капки имитираат кристал декорација легура цртан филм Божиќ снежен човек форма лебди locket шарм

959.52 DEN 854.00

Welcom до нашата продавница.Спецификации : Големина : 30*18mm (една рунда) Материјал : алуминиумКоличина : 20pcsПр

20pcs/многу DIY Накит, Модни Додатоци Накит Dangle Шарм Прекрасна Нога Pendant се вклопи во Европската Шарм Хривнија трговија
  • Неодамнешно

20pcs/многу DIY Накит, Модни Додатоци Накит Dangle Шарм Прекрасна Нога Pendant се вклопи во Европската Шарм Хривнија трговија

DEN 477.12

Големина : 9mm*25мм Тежина : околу 1,5 g Метал тип : Цинк ЛегураНие Само го прифати Зачувам метод Предметите ќе

20pcs Шарм шупливи стебло лист 27*13mm Антички Сребрен Позлатен Приврзоци Одлуки DIY рачно изработени Тибетската Сребрен Накит
  • Неодамнешно

20pcs Шарм шупливи стебло лист 27*13mm Антички Сребрен Позлатен Приврзоци Одлуки DIY рачно изработени Тибетската Сребрен Накит

109.92 DEN 99.00

Драги Наши, Среќна Нова Година.Ние ќе не бродот во текот на Пролетниот Фестивал (8 Февруари до 23 Февруари)

2 парчиња Светецот Свети Бенедикт Медал Крстот Spacer Монистра Приврзоци Две Тон рачно изработени Накит DIY L1696 32.3x27.9mm
  • Неодамнешно

2 парчиња Светецот Свети Бенедикт Медал Крстот Spacer Монистра Приврзоци Две Тон рачно изработени Накит DIY L1696 32.3x27.9mm

143.52 DEN 100.00

32.3x27.9mm Антички Сребрен И Златен Свети Свети Бенедикт Медал Крстот Spacer Шарм Монистра Приврзоци рачно изр

20pcs/многу Бесплатен Превозот Антички Тибетската Сребро Смешни Мустаќи Шарм Pendant Накит Одлуки Наоди DIY Шарм рачно изработени
  • Неодамнешно

20pcs/многу Бесплатен Превозот Антички Тибетската Сребро Смешни Мустаќи Шарм Pendant Накит Одлуки Наоди DIY Шарм рачно изработени

239.52 DEN 216.00

20pcs / многу Бесплатен Превозот Антички Тибетската Сребро Смешни Мустаќи Шарм Pendant Накит Одлуки Наоди DIY Ш

8pcs Шарм волкот куче wolfhound 35*30мм Антички Сребрен Позлатен Приврзоци Одлуки DIY рачно изработени Тибетската Сребрен Накит
  • Неодамнешно

8pcs Шарм волкот куче wolfhound 35*30мм Антички Сребрен Позлатен Приврзоци Одлуки DIY рачно изработени Тибетската Сребрен Накит

114.72 DEN 103.00

Драги Наши, Среќна Нова Година.Ние ќе не бродот во текот на Пролетниот Фестивал (8 Февруари до 23 Февруари)