40-ти години/2 Конци за Шиење 200Yards Висока Јачина Завеса/Перница/Фустан тема/Шиење Предиво/10pcs/торба

40-ти години/2 Конци за Шиење 200Yards Висока Јачина Завеса/Перница/Фустан тема/Шиење Предиво/10pcs/торба

DEN 172.00
-10 %
DEN 191.52

Количина на стоки


Почитувани Клиенти : Добредојдовте да ја посетите SISULI МОДНА онлајн продавница! Ние сме производител специјализиран за природна свила ткаенини,свила шамија,свила облека,што се наоѓа во свила градот hangzhou,да се фокусираат на висок квалитет на свила производи и нуди професионална услуга за сите корисници,се надевам дека за долго време соработка со вас! Ако сте мало или веледрогерија,ве молиме љубезно ве молиме да обрнете внимание за да подолу информации : OEM цел или промет на Големо или пад на превозот сите се добредојдени! 1/ Прилагодено цел : Ние може да произведе врз основа на вашите сопствени дизајни,за дигитално печатење,MOQ 50 M,за печатење на екран,MOQ 200 M. 2/ трговија на Големо : сите Ние имаме прикажани свила ткаенини на залиха,испорака во 24hrs. Колку повеќе наредбата, толку поголем попуст ќе добиете. Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас ако сакате да го одржи најголемиот дел цел. 3/ Капка превозот : Ние поддршка пад на превозот,ве молиме контактирајте со нас за повеќе детали.
метар метар метар метар метар метар


Други карактеристики

Материјал:
100% Полиестер
Функција:
Висока Издржливост
Шема:
Обоена
Број На Модел На:
THP05
Материјал:
100% Полиестер
боја:
како Слика
Пакет:
10rolls/пакет

Најдобри понуди

16 или 32 Избрани бои Метален тема за везови машина или француски везови како декоративни накит чипка тема 200Y секој
 • Неодамнешно

16 или 32 Избрани бои Метален тема за везови машина или француски везови како декоративни накит чипка тема 200Y секој

DEN 959.52

Металик тема за везови машина или како декоративни накит чипка тема избрани боја 200 Y секој200 дворови / бо

Висок квалитет 1 Гајтанот конец за Шиење за Фармерки Машина за Шиење 3000 Метри Индустриски Полиестер Фармерки Конец за Шиење
 • Неодамнешно

Висок квалитет 1 Гајтанот конец за Шиење за Фармерки Машина за Шиење 3000 Метри Индустриски Полиестер Фармерки Конец за Шиење

282.24 DEN 240.00

Други ИзбираатВисок квалитет 1 Гајтанот конец за Шиење за Фармерки Машина за Шиење Индустриски Полиест

ZOTOONE 3000Yards 20/3 Гајтанот Конец за Шиење на Машина Предиво За Фармерки Полиестер Конец за Шиење За Кожа Шиење Бутовите
 • Неодамнешно

ZOTOONE 3000Yards 20/3 Гајтанот Конец за Шиење на Машина Предиво За Фармерки Полиестер Конец за Шиење За Кожа Шиење Бутовите

273.12 DEN 232.00

ZOTOONE 3000 Yards 20 / 3 Гајтанот Конец за Шиење на Машина Предиво За Фармерки Полиестер Конец за Шиење за Кожа Ши

72PCS/многу 8g/еез Multicolor Мраз Свила Вез Конец за Шиење Везови Крстот Бод Свила Теми Везови Линија За рачно изработени
 • Неодамнешно

72PCS/многу 8g/еез Multicolor Мраз Свила Вез Конец за Шиење Везови Крстот Бод Свила Теми Везови Линија За рачно изработени

1288.80 DEN 1186.00

72 PCS / многу 8g / еез Multicolor Мраз Свила Вез Конец за Шиење Везови Крстот Бод Свила Теми Везови Линија За рачн

39 Боја Силна Конец За Шиење Кутија Мешана Боја Полиестер Конец За Шиење За Шиење Резерви Страна Машина Тема Шие Злато Сребро
 • Неодамнешно

39 Боја Силна Конец За Шиење Кутија Мешана Боја Полиестер Конец За Шиење За Шиење Резерви Страна Машина Тема Шие Злато Сребро

339.84 DEN 306.00

Големина:27 cm долги, 21 см широкАко имате било какви вредни коментари или предлози, најслободно контакти

100D најлон високо еластична конец за шиење / еластична ткаенина плетени долна облека играње catcher откачи тема / тесни Khao
 • Неодамнешно

100D најлон високо еластична конец за шиење / еластична ткаенина плетени долна облека играње catcher откачи тема / тесни Khao

DEN 143.52

100 D најлон високо еластична конец за шиење / еластична ткаенина плетени долна облека играње catcher откачи

Луција занаети Околу 12cm 1set/многу комплет за шиење премија за шиење материјали за Mending/Шиење Потреби Облека, Облека Додаток
 • Неодамнешно

Луција занаети Околу 12cm 1set/многу комплет за шиење премија за шиење материјали за Mending/Шиење Потреби Облека, Облека Додаток

DEN 239.04

Луција занаети Околу 12cm 1set / многу комплет за шиење премија за шиење материјали за Mending / Шиење Потреби Об

39 компјутери 40ти/2 Шарени Полиестер Конец за Шиење Комплет Мали Гајтанот за рачно изработени Занаетчиски Diy Комбинација Quilting
 • Неодамнешно

39 компјутери 40ти/2 Шарени Полиестер Конец за Шиење Комплет Мали Гајтанот за рачно изработени Занаетчиски Diy Комбинација Quilting

DEN 383.04

Ние ќе брод на стоките од untracked обичните пост кога цел износ е под 3.99 ДОЛАРИ( Оригиналната цена пред попу

топла продажба 8000 Метри 40ти/2 висок квалитет на машина за шиење посветен на тема 10 вид на боја одберете 1pcs продаде
 • Неодамнешно

топла продажба 8000 Метри 40ти/2 висок квалитет на машина за шиење посветен на тема 10 вид на боја одберете 1pcs продаде

519.36 DEN 400.00

Предмет : Нови 8000 Метри 100% Polyerster Теми Можете да изберете одМатеријал : 100% Полиестер Големина : 8000 Yds...

Транспарентен риба конец за шиење DIY везени монистра Невидливи кристал тема Свадба фустан, превез додаток посветен бела линија
 • Неодамнешно

Транспарентен риба конец за шиење DIY везени монистра Невидливи кристал тема Свадба фустан, превез додаток посветен бела линија

216.00 DEN 130.00

метарСите слики од нашата продавница, сите преземени од страна на сопственикот на физички, бидејќи каме

3pcs/многу 210D/6 0.5 mm Висока Јачина Врзани Најлон Конец за Шиење 500M/гајтанот За Тапацир Отворен Пазар Драпериите Beading
 • Неодамнешно

3pcs/многу 210D/6 0.5 mm Висока Јачина Врзани Најлон Конец за Шиење 500M/гајтанот За Тапацир Отворен Пазар Драпериите Beading

821.76 DEN 780.00

3pcs / многу 210 D / 6 0.5 mm Висока Јачина Врзани Најлон Конец за Шиење 500 M / гајтанот За Тапацир Отворен Пазар Др

Multicolor Конец за Шиење 3000Y/Гајтанот 40ТИ/2 Полиестер Конци за Шиење Индустриски Конец за Шиење Матурска материјали за шиење
 • Неодамнешно

Multicolor Конец за Шиење 3000Y/Гајтанот 40ТИ/2 Полиестер Конци за Шиење Индустриски Конец за Шиење Матурска материјали за шиење

268.80 DEN 228.00

Други ИзбираатВисок квалитет откачи полиестер конец за шиење3000 Y, G W : 105g.Може да биде ви се допаѓа

3pcs 210D/2 Голема Истрајност Најлон Конец за Шиење од Индустриска Машина Чевли на Фармерки ,Тексас Кожа Тема Дебелина 0.25 mm
 • Неодамнешно

3pcs 210D/2 Голема Истрајност Најлон Конец за Шиење од Индустриска Машина Чевли на Фармерки ,Тексас Кожа Тема Дебелина 0.25 mm

DEN 815.52

Име : 210 D / 2 УВ отпорни на Висока Издржливост Најлон Конец за ШиењеСпецификации : 1800 метриТежина : 120gДебе