Рака Притиснете Пумпа за Вода за Пиење кофа Фармацевт Полни Рачно Шише за Вода Jug Рака Притиснете Пумпа за Кампување Пиење Spigot

Рака Притиснете Пумпа за Вода за Пиење кофа Фармацевт Полни Рачно Шише за Вода Jug Рака Притиснете Пумпа за Кампување Пиење Spigot

DEN 85.00
-40 %
DEN 142.08

Количина на стоки

Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата
цел број. Материјал : Пластика
2. Тежина : 56g
4.Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Пакување : opp вреќа
3.30 во ; Дијаметар : 8. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Димензии : Висина : 16cm / 6. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ
НЕ Е ПРАШАЊЕ ШТО ВРАЌАЊЕ НА ПАРИТЕ ИЛИ ЗАМЕНА.Нарачки обработени 3-5 дена по уплатата верификација. (Освен некои земји и APO/FPO)
2.74 во
Додатоци :
3 * Вшмукување цевка
Рака Притиснете Пумпа за Вода за Пиење кофа Фармацевт Полни Рачно Шише за Вода Jug Рака Притиснете Пумпа за Кампување Пиење Spigot
1.
Опис на производот :
1.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress !
1.12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Рака притиснете пумпа, исто така познат како рака притисок на водата за пиење е специјално дизајниран за употреба на пакувана вода за пиење, се користи за директно поставување во (вметнување) флаширана вода. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО
И Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.Ние само брод да се потврди цел адреси. Се надеваме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрален ( 3 ѕвезди )или негативна повратна информација (1-2 ѕвезди ), Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши вашите проблеми и ве молиме да ни веруваат !
. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ .Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Значи, ако сте задоволни со нашите производи ,се Надевам, ќе може да љубезно ни даде Позитивни Повратни информации (5 ѕвезди )
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. Само мал притисок да ја користите. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.35 во
Водата род должина : 9.
Нашата цел е задоволството на клиентите!
1. Тоа е лесен, едноставен вода алатки, уредот е едноставен, лесен и достапен, економски и практични, многу лесно да се cleaning и чисти , нема средно загадување, лесно да се носат. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
Спецификација :
1.Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.


Други карактеристики

Бродови Од:
Кина
Материјал:
Пластични
Тип На Објект:
Цевчиња

Најдобри понуди

Место снабдување 33mm притисок чувствителни заптивка запечатување заптивка електромагнетна индукција запечатување филм
  • Неодамнешно

Место снабдување 33mm притисок чувствителни заптивка запечатување заптивка електромагнетна индукција запечатување филм

DEN 2016.00

Опис на производот : Притисок чувствителни подлога е обложена со притисок осетлив лепило за PS пена запт

Muti Боја силикон Обновливи Пијалак Цевчиња за Сок Млеко Чај за Пиење Слама Заштитите Вашите Заби, BPA Free 10 компјутери/многу
  • Неодамнешно

Muti Боја силикон Обновливи Пијалак Цевчиња за Сок Млеко Чај за Пиење Слама Заштитите Вашите Заби, BPA Free 10 компјутери/многу

1344.00 DEN 1021.00

Muti Боја силикон Обновливи Пијалак Цевчиња за Сок Млеко Чај за Пиење Слама Заштитите Вашите Заби, BPA Free 10

Притисок чувствителни варењето заптивка, притисок осетлив самолепливи филмот запечатување притисок осетлив филм храна скарлет
  • Неодамнешно

Притисок чувствителни варењето заптивка, притисок осетлив самолепливи филмот запечатување притисок осетлив филм храна скарлет

DEN 1728.00

(име на производ) : запечатување филм (се применува до 6,5*10СМ, и 6.5*12 CM Бисквит Барел погоре) [производ голем

Upspirit Дрво Дрво Форма Чаша Носителот Кој Се Одвојува 6 Куки Кригла Кафе Чаши Сушење Складирање Закачалка Организатор Стојат
  • Неодамнешно

Upspirit Дрво Дрво Форма Чаша Носителот Кој Се Одвојува 6 Куки Кригла Кафе Чаши Сушење Складирање Закачалка Организатор Стојат

767.52 DEN 721.00

Контактирајте со нас за Комплетна пари наплата или замена Било какви други барања за превозот начин, ве

МЕНЕ.FAM Шарени Акрилик Дијамант се Справи со Чипка Силикони Првенство Покрие 10.5 см Печат Прашина-доказ Copa Капак Стакло Керамичка
  • Неодамнешно

МЕНЕ.FAM Шарени Акрилик Дијамант се Справи со Чипка Силикони Првенство Покрие 10.5 см Печат Прашина-доказ Copa Капак Стакло Керамичка

479.52 DEN 360.00

5 cm! Прирачник за мерење на големината, грешката е неизбежна, ве молиме да преовладуваат во вид! Поради сн