Shou цивилизација сина и бела нозе сад овошје порцелански рака сликарство народни колекција Pan Gu Донг бесплатна испорака

Shou цивилизација сина и бела нозе сад овошје порцелански рака сликарство народни колекција Pan Gu Донг бесплатна испорака

DEN 936.00
-25 %
DEN 1247.52

Количина на стоки


добредојдовте во мојата продавница
Shou цивилизација сина и бела нозе сад овошје порцелански рака сликарство народни колекција Pan Gu Донг бесплатна испорака Спецификација висина од 7 см со дијаметар од 13 cm дното дијаметар од 4 cm
Слика во Боја може да се разликува малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следи. Сите предмети се во мојата продавница промоции, и нашата цел е да се вратите во нашите продавници или препорачуваме ни за вас! Ние продаваме сите предмети во оригиналниот напис. Тука, тоа е собирање на производи, ние имаме свои луѓе да се соберат овие работи. Ова е многу добра рака; проектот целосно го отелотворува иновативен дух и брилијантен култура. Тоа е исклучителна стил и уникатен стил. Големата уметност богатства! Ова е многу исклучителна занаетот. Во телото на скулптурата се одразува на благородни и стручни вештини. Wnow мојата продавница се на продажба,повеќе поевтино!!добредојдовте да се направи трговија на големо!!e соберат нивните лични колектори. Ние имаме продавници во Кина. Па ако понудата на проектот и плати. Ние ќе го испрати како е можно поскоро. Пратката и трансфер По приемот на плаќање, ние ќе ја испорача стоката во рок од 1 да 2 дена. Ние ќе одиме да Хонгконг со авион парцела или е-маил за да ви. Нејзините најбезбедно и најбрз mail услугата во кина. Брод за америка 7-15 дена. Други земји обично се бара да испорача 20-35 дена на бизнис. Повратни информации : Ние се обидуваме се потрудиме да се направи сè совршен. Но, работите понекогаш се случи. Јас се надевам дека ако ние се справи со никакви проблеми, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас пред да замине било повратни информации! Се надеваме дека ќе може да ги исполни вашата нарачка 100% . Ако ви се допаѓа нив, ве молиме да се земе еден момент за да ни даде позитивни повратни информации. Вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвездички ќе бидат ценети за нас. Услуги на клиентите : ве Молиме слободно да ми кажете што имате, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. Ние ќе се потрудиме да ви послужи. Сигнал за комуникација Ние би сакал да се слушне од вас било какви предлози, прашања и / или проблеми. сега мојата продавница се на продажба,повеќе поевтино!!добредојдовте да се направи трговија на големо!!


Други карактеристики

Материјал:
Керамички & Глеѓ
Стил:
Античкиот Имитација Занаети
Регионален Функција:
Кина
Бренд Име:
MIAO ЈАНГ ГОНГ ЈИ
Тема:
Маскота

Најдобри понуди

Пушењето цигари Виетнамски ружино дрво ружино дрво кутија скок palisander автоматско испитување чадот од цигари пролет уред
 • Неодамнешно

Пушењето цигари Виетнамски ружино дрво ружино дрво кутија скок palisander автоматско испитување чадот од цигари пролет уред

DEN 3264.00

Да се изгради мрежа платформа Taobao евтини махагони : 12Име : цврсто дрво (два стилови беа случајно испратен

Махагони црвено сандаловина carvings занаети накит кутија за накит кутија за накит лилјак Кинески кутија кутија труба
 • Неодамнешно

Махагони црвено сандаловина carvings занаети накит кутија за накит кутија за накит лилјак Кинески кутија кутија труба

DEN 6144.00

Да се изгради мрежа платформа Taobao евтини махагони : 12 Име : Бат shuangqian благослов пред накит кутија Специфи

50pcs микс свет стакло меур transparence круг шише Стаклено шише покрие празна тегла шишенцето ѓердан pendant наоѓање на diy
 • Неодамнешно

50pcs микс свет стакло меур transparence круг шише Стаклено шише покрие празна тегла шишенцето ѓердан pendant наоѓање на diy

1200.00 DEN 1140.00

(1 mm = 0.039 инч, 1 инч = 25.4 mm) големина : 20*12mm 20*15mm 25*15mm 30*20mm Количина : 50 парчиња по торба Забелешка : 1.Таму би мож

Уметноста На Модерен Минималистички Ентериер Декорација Дома Мебел Zhaocai Технологија Апстракт Керамички Креативни Дневна Соба
 • Неодамнешно

Уметноста На Модерен Минималистички Ентериер Декорација Дома Мебел Zhaocai Технологија Апстракт Керамички Креативни Дневна Соба

DEN 3899.04

Керамички уметност декорацијаДома декор модерен минималистички дневна соба Креативна Технологија Ап

50pcs 30*80mm јасно Мини Шарм Стакло Складирање Шише тегли со Плута затка тест цевка DIY кои Сакаат Стакло Шишенцето Pendant
 • Неодамнешно

50pcs 30*80mm јасно Мини Шарм Стакло Складирање Шише тегли со Плута затка тест цевка DIY кои Сакаат Стакло Шишенцето Pendant

1679.04 DEN 1595.00

50pcs / многу можете да добиете не заврши производи diy со себеголемина : 3080mm Добредојдовте на нашата продав

3pcs 30*18mm Cloche овална форма лак тегли чипка работ фах капа стакло шишенцето pendant кои сакаат шише ѓердан стакло свет меур
 • Неодамнешно

3pcs 30*18mm Cloche овална форма лак тегли чипка работ фах капа стакло шишенцето pendant кои сакаат шише ѓердан стакло свет меур

240.00 DEN 228.00

стакло шишенцето големина : 30*18mm3pcs / многу можете да добиете не заврши производи diy со себе Добредојдовте

Елаборат Антички Кинески Класичната Сини и Бели порцелански Тенџере & Капак со Кинг Династијата Qianlong Марка
 • Неодамнешно

Елаборат Антички Кинески Класичната Сини и Бели порцелански Тенџере & Капак со Кинг Династијата Qianlong Марка

4319.52 DEN 3844.00

добредојдовте во мојата продавница Опис : димензии : висина 320mm*170mm За ОбјектотСите предмети се продава о

100pcs 15ml Нови Пристигнување 15ml Стакло Плута Шише Празно Примерок Шишенцето, занает Дома Декорација кои Сакаат Шишенцето
 • Неодамнешно

100pcs 15ml Нови Пристигнување 15ml Стакло Плута Шише Празно Примерок Шишенцето, занает Дома Декорација кои Сакаат Шишенцето

3504.00 DEN 3329.00

100pcs / многу.големина : 24*70*8мм15mlне се вклучуваат додатен Добредојдовте на нашата продавница :

Ружино дрво занаети резби во дрво декорација големи 24cm цврсто дрво тиква овошје Дома Мебел Нова Година подароци
 • Неодамнешно

Ружино дрво занаети резби во дрво декорација големи 24cm цврсто дрво тиква овошје Дома Мебел Нова Година подароци

DEN 6144.00

Да се изгради мрежа платформа Taobao евтини махагони : 12 Име : Тиква овошјеСпецификации : на страна 24, висока

100pcs 30*60mm Висок квалитет Симпатична Мини Јасно Плута Затка Стаклени Шишиња Ампули Тегли Мали Контејнери кои Сакаат Шише
 • Неодамнешно

100pcs 30*60mm Висок квалитет Симпатична Мини Јасно Плута Затка Стаклени Шишиња Ампули Тегли Мали Контејнери кои Сакаат Шише

3072.00 DEN 2918.00

100pcs / многу можете да добиете не заврши производи diy со себеголемина : 3060mm Добредојдовте на нашата продав

100pcs 25*15mm трговија на големо празна Чаша свет меур ампули pendant DIY стаклено шише ѓердан стаклена купола покрие Свадба
 • Неодамнешно

100pcs 25*15mm трговија на големо празна Чаша свет меур ампули pendant DIY стаклено шише ѓердан стаклена купола покрие Свадба

2016.00 DEN 1915.00

(1 mm = 0.039 инч, 1 инч = 25.4 mm) големина : 25мм*15mm Количина : 100 парчиња по торба Забелешка : 1.Таму би можело да биде

5pcs 35*6mm ЗАВРТКА КАПА цевка стакло шишенцето pendant МИНИ парфем етерично масло стаклено шише име на ориз уметност мода ѓердан
 • Неодамнешно

5pcs 35*6mm ЗАВРТКА КАПА цевка стакло шишенцето pendant МИНИ парфем етерично масло стаклено шише име на ориз уметност мода ѓердан

144.00 DEN 137.00

(1 mm = 0.039 инч, 1 инч = 25.4 mm) големина : 35*6mm без завртка капа големина : 31*6mm Количина : 5 парчиња по торба Забеле