Ружино дрво занаети, киселина стапови, правоаголна кутија, Кинески антички, антички, печат, кутија, жад колекција кутија

Ружино дрво занаети, киселина стапови, правоаголна кутија, Кинески антички, антички, печат, кутија, жад колекција кутија

DEN 7488.00

Количина на стоки


Име : накит кутија.
Спецификации : (должина * ширина * висина : СМ)
Кутија надворешен дијаметар : 13.5*8.5*6.5
Кутија со дијаметар : 11*6.5*5
Количина : само.
Пакување : картон.
Материјал : махагони.
Прилог : резби во дрво занаети, рачно изработени, мала грешка, ве молиме да се разбере!
HMSZ 0018 J0.32


Други карактеристики

Модел:
Две милијарди единаесет милиони деведесет и една илјада петстотини и еден
Текстурата на материјалот:
Дрво
НЕМА.:
Две милијарди единаесет милиони деведесет и една илјада петстотини и еден

Најдобри понуди

Копчето Во Облик На Мини Уметност Стаклени Шишиња Со Corks Прекрасна Декорација На Одмор Партија Ампули Подароци Мали Тегли За
 • Неодамнешно

Копчето Во Облик На Мини Уметност Стаклени Шишиња Со Corks Прекрасна Декорација На Одмор Партија Ампули Подароци Мали Тегли За

DEN 345.12

4 mm) Големина : 25 X20 X10 mmТежина : 1 g по парчеКоличина : 7 парчиња по торбаБоја : МешаниAnswer : ___________________________ Note :

100pcs 15ml Нови Пристигнување 15ml Стакло Плута Шише Празно Примерок Шишенцето, занает Дома Декорација кои Сакаат Шишенцето
 • Неодамнешно

100pcs 15ml Нови Пристигнување 15ml Стакло Плута Шише Празно Примерок Шишенцето, занает Дома Декорација кои Сакаат Шишенцето

3504.00 DEN 3329.00

100pcs / многу.големина : 24*70*8мм15mlне се вклучуваат додатен Добредојдовте на нашата продавница :

Елаборат Антички Кинески Класичната Сини и Бели порцелански Тенџере & Капак со Кинг Династијата Qianlong Марка
 • Неодамнешно

Елаборат Антички Кинески Класичната Сини и Бели порцелански Тенџере & Капак со Кинг Династијата Qianlong Марка

4319.52 DEN 3844.00

добредојдовте во мојата продавница Опис : димензии : висина 320mm*170mm За ОбјектотСите предмети се продава о

300pcs 20*12mm трговија на големо отвори устата стакло шишенцето меур свет стаклена купола 12mm рамен лента DIY стаклени ампули
 • Неодамнешно

300pcs 20*12mm трговија на големо отвори устата стакло шишенцето меур свет стаклена купола 12mm рамен лента DIY стаклени ампули

6384.00 DEN 6065.00

стакло шишенцето големина : 20*12mm300pc / многу можете да добиете не заврши производи diy со себе Добредојдовт

100 компјутери DIY Стаклени Тегли Медицински Ампули Јасно Транспарентен Мали Вбризгување на Стаклени Шишиња со Гума Затка Три
 • Неодамнешно

100 компјутери DIY Стаклени Тегли Медицински Ампули Јасно Транспарентен Мали Вбризгување на Стаклени Шишиња со Гума Затка Три

DEN 1920.00

Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање се Врати&Размена Политика на Сите наши offfers се поткрепени

Европа дома засадени резервоарот аквариум желка резервоарот слон дневна соба knick knacks студија нов дом декорации
 • Неодамнешно

Европа дома засадени резервоарот аквариум желка резервоарот слон дневна соба knick knacks студија нов дом декорации

DEN 6624.00

Место на потекло : GuangdongПечатени користење на ЛОГОТО : Може даДали патентот извори : НикојГолемина : Стар

50pcs 30*60mm висок квалитет мини стакло плута затка кои сакаат шише стакло тест цевка Шишенцето Тегли Сад Мини Празни примерок
 • Неодамнешно

50pcs 30*60mm висок квалитет мини стакло плута затка кои сакаат шише стакло тест цевка Шишенцето Тегли Сад Мини Празни примерок

1812.96 DEN 1722.00

50pcs / многу можете да добиете не заврши производи diy со себеголемина : 3060mm Добредојдовте на нашата продав

Древните Кинески рачно изработени бакар инкрустирани тиркизна монистра калеидоскоп декоративни колекционерски предмети бесплатен
 • Неодамнешно

Древните Кинески рачно изработени бакар инкрустирани тиркизна монистра калеидоскоп декоративни колекционерски предмети бесплатен

2111.52 DEN 1499.00

добредојдовте во мојата продавница>> Древните Кинески рачно изработени бакар инкрустирани тиркизна мо

100pcs 25*15mm трговија на големо празна Чаша свет меур ампули pendant DIY стаклено шише ѓердан стаклена купола покрие Свадба
 • Неодамнешно

100pcs 25*15mm трговија на големо празна Чаша свет меур ампули pendant DIY стаклено шише ѓердан стаклена купола покрие Свадба

2016.00 DEN 1915.00

(1 mm = 0.039 инч, 1 инч = 25.4 mm) големина : 25мм*15mm Количина : 100 парчиња по торба Забелешка : 1.Таму би можело да биде

Уметноста На Модерен Минималистички Ентериер Декорација Дома Мебел Zhaocai Технологија Апстракт Керамички Креативни Дневна Соба
 • Неодамнешно

Уметноста На Модерен Минималистички Ентериер Декорација Дома Мебел Zhaocai Технологија Апстракт Керамички Креативни Дневна Соба

DEN 3899.04

Керамички уметност декорацијаДома декор модерен минималистички дневна соба Креативна Технологија Ап

300pcs 20*12mm Стакло Меур шишенцето прилагоди прстен стакло свет купола покрие со прстен класичен работ поставување DIY шишенцето
 • Неодамнешно

300pcs 20*12mm Стакло Меур шишенцето прилагоди прстен стакло свет купола покрие со прстен класичен работ поставување DIY шишенцето

6384.00 DEN 6065.00

стакло шишенцето големина : 20*12mm300pcs / многу можете да добиете не заврши производи diy со себе Добредојдовт

3ml 6ml Мини Стаклени Тегли со Corks широк-устата Шишиња Тегла Чување Шишиња за Песок Течна Храна Шишиња 100 компјутери
 • Неодамнешно

3ml 6ml Мини Стаклени Тегли со Corks широк-устата Шишиња Тегла Чување Шишиња за Песок Течна Храна Шишиња 100 компјутери

DEN 1248.00

големина : 3ml 16x35mm6ml 16x65mmвнатре : 14mmсите дијаметар е 16mm ,разликата е Во висинаколичина : ќе добиете 100 шишињ

Античкиот Кинг Dyansty (Yongzheng) глеѓ цвет шема хексагонална слива шише,Рачно резбани занаети,најдобро е колекција& украсување
 • Неодамнешно

Античкиот Кинг Dyansty (Yongzheng) глеѓ цвет шема хексагонална слива шише,Рачно резбани занаети,најдобро е колекција& украсување

5040.00 DEN 4284.00

Оваа точка е доста ретка и својот занает резба е многу уникатна Тоа покажува Кинески античките брилијан

500pcs 20*12mm празна чаша свет прилагоди прстен наоди постави јасни стаклено шише купола корица стакло шишенцето занает diy
 • Неодамнешно

500pcs 20*12mm празна чаша свет прилагоди прстен наоди постави јасни стаклено шише купола корица стакло шишенцето занает diy

9456.00 DEN 8983.00

стакло шишенцето големина : 20*12mm500pcs / многу можете да добиете не заврши производи diy со себе Добредојдовт

5pcs 30*18mm Cloche овална форма лак тегли чипка фах капа стакло шишенцето pendant diy шише ѓердан стакло свет меур покрие сад
 • Неодамнешно

5pcs 30*18mm Cloche овална форма лак тегли чипка фах капа стакло шишенцето pendant diy шише ѓердан стакло свет меур покрие сад

336.00 DEN 319.00

стакло шишенцето големина : 30*18mm5pcs / многу можете да добиете не заврши производи diy со себе Добредојдовте