Ружино дрво занаети резби во дрво декорација големи 24cm цврсто дрво тиква овошје Дома Мебел Нова Година подароци

Ружино дрво занаети резби во дрво декорација големи 24cm цврсто дрво тиква овошје Дома Мебел Нова Година подароци

DEN 6144.00

Количина на стоки


Да се изгради мрежа платформа Taobao евтини махагони :
12 Име : Тиква овошје
Спецификации : на страна 24, висока 9, ограничени 14.5 (CM) Друг дијаметар на 16, 18, 20, 25, 30, 32 cm изборен Модул : само
Пакување : Картон
Материјал : цврсто дрво 1, боја на разликата 2, транспорт штета
99 3, квалитетот
,
Оваа продавница соработка курир на компанија, и во исто време агенцијата за express (EMS), исто така, имаат добри односи на соработка,
Во исто време, махагони занаети се носи делови, еден не поддржува достава на пошта, ви благодарам за вашата соработка! Zhai Галерија поздравува вас!
K20-Б - Т - J1.64


Други карактеристики

Пакување јачина:
50*30*20
Бруто тежина:
Три
НЕМА.:
Yxz-ng-110123
Текстурата на материјалот:
Дрво

Најдобри понуди

100pcs 25*15mm трговија на големо празна Чаша свет меур ампули pendant DIY стаклено шише ѓердан стаклена купола покрие Свадба
 • Неодамнешно

100pcs 25*15mm трговија на големо празна Чаша свет меур ампули pendant DIY стаклено шише ѓердан стаклена купола покрие Свадба

2016.00 DEN 1915.00

(1 mm = 0.039 инч, 1 инч = 25.4 mm) големина : 25мм*15mm Количина : 100 парчиња по торба Забелешка : 1.Таму би можело да биде

5pcs 35*6mm ЗАВРТКА КАПА цевка стакло шишенцето pendant МИНИ парфем етерично масло стаклено шише име на ориз уметност мода ѓердан
 • Неодамнешно

5pcs 35*6mm ЗАВРТКА КАПА цевка стакло шишенцето pendant МИНИ парфем етерично масло стаклено шише име на ориз уметност мода ѓердан

144.00 DEN 137.00

(1 mm = 0.039 инч, 1 инч = 25.4 mm) големина : 35*6mm без завртка капа големина : 31*6mm Количина : 5 парчиња по торба Забеле

100pcs 30*60mm Висок квалитет Симпатична Мини Јасно Плута Затка Стаклени Шишиња Ампули Тегли Мали Контејнери кои Сакаат Шише
 • Неодамнешно

100pcs 30*60mm Висок квалитет Симпатична Мини Јасно Плута Затка Стаклени Шишиња Ампули Тегли Мали Контејнери кои Сакаат Шише

3072.00 DEN 2918.00

100pcs / многу можете да добиете не заврши производи diy со себеголемина : 3060mm Добредојдовте на нашата продав

300pcs 50*18mm јасно цевка стакло свет чипка база монистра капа стакло шишенцето pendant стакло покрие купола шише ѓердан симпатична
 • Неодамнешно

300pcs 50*18mm јасно цевка стакло свет чипка база монистра капа стакло шишенцето pendant стакло покрие купола шише ѓердан симпатична

7488.00 DEN 7114.00

стакло шишенцето големина : 50*18mm300pcs / многу можете да добиете не заврши производи diy со себе Добредојдовт

50pcs микс свет стакло меур transparence круг шише Стаклено шише покрие празна тегла шишенцето ѓердан pendant наоѓање на diy
 • Неодамнешно

50pcs микс свет стакло меур transparence круг шише Стаклено шише покрие празна тегла шишенцето ѓердан pendant наоѓање на diy

1200.00 DEN 1140.00

(1 mm = 0.039 инч, 1 инч = 25.4 mm) големина : 20*12mm 20*15mm 25*15mm 30*20mm Количина : 50 парчиња по торба Забелешка : 1.Таму би мож

10pcs 25мм чисто стакло свет меур круг топката двојно дупка со цвет капа око pin стакло шишенцето pendant стакло покрие купола
 • Неодамнешно

10pcs 25мм чисто стакло свет меур круг топката двојно дупка со цвет капа око pin стакло шишенцето pendant стакло покрие купола

480.00 DEN 456.00

стакло шишенцето големина : 25mm10pcs / многу можете да добиете не заврши производи diy со себеДобредојдовте н

5ml 10ml 12ml Мини Стаклени Ампули Тегли In Vitro Шишиња Со Corks Стакло Затка Тест Цевка Транспарентен Мејсон Шишиња, Тегли
 • Неодамнешно

5ml 10ml 12ml Мини Стаклени Ампули Тегли In Vitro Шишиња Со Corks Стакло Затка Тест Цевка Транспарентен Мејсон Шишиња, Тегли

1536.00 DEN 1382.00

5ml10ml Мини Стаклено Шише со Corks Празни Транспарентен Мали Шишиња трговија на Големо Јасно Тегла АмпулиКа

3ml 6ml Мини Стаклени Тегли со Corks широк-устата Шишиња Тегла Чување Шишиња за Песок Течна Храна Шишиња 100 компјутери
 • Неодамнешно

3ml 6ml Мини Стаклени Тегли со Corks широк-устата Шишиња Тегла Чување Шишиња за Песок Течна Храна Шишиња 100 компјутери

DEN 1248.00

големина : 3ml 16x35mm6ml 16x65mmвнатре : 14mmсите дијаметар е 16mm ,разликата е Во висинаколичина : ќе добиете 100 шишињ

500pcs 20*12mm празна чаша свет прилагоди прстен наоди постави јасни стаклено шише купола корица стакло шишенцето занает diy
 • Неодамнешно

500pcs 20*12mm празна чаша свет прилагоди прстен наоди постави јасни стаклено шише купола корица стакло шишенцето занает diy

9456.00 DEN 8983.00

стакло шишенцето големина : 20*12mm500pcs / многу можете да добиете не заврши производи diy со себе Добредојдовт

Европа дома засадени резервоарот аквариум желка резервоарот слон дневна соба knick knacks студија нов дом декорации
 • Неодамнешно

Европа дома засадени резервоарот аквариум желка резервоарот слон дневна соба knick knacks студија нов дом декорации

DEN 6624.00

Место на потекло : GuangdongПечатени користење на ЛОГОТО : Може даДали патентот извори : НикојГолемина : Стар

300pcs 20*15mm свет стакло круг топката orb со круна фах 8мм капа наоди стакло меур шише покрие купола DIY стакло шишенцето pendant
 • Неодамнешно

300pcs 20*15mm свет стакло круг топката orb со круна фах 8мм капа наоди стакло меур шише покрие купола DIY стакло шишенцето pendant

6384.00 DEN 6065.00

стакло шишенцето големина : 20*15mm300pcs / многу можете да добиете не заврши производи diy со себе Добредојдовт