Махагони црвено сандаловина carvings занаети накит кутија за накит кутија за накит лилјак Кинески кутија кутија труба

Махагони црвено сандаловина carvings занаети накит кутија за накит кутија за накит лилјак Кинески кутија кутија труба

DEN 6144.00

Количина на стоки


Да се изгради мрежа платформа Taobao евтини махагони :
12 Име : Бат shuangqian благослов пред накит кутија Спецификации : : 16*10*5.8 (должина * ширина * висина : cm) : 14.5*8.5*3.5 (должина * ширина * висина : cm) Единица : само Пакување : Картон
Материјал : црвена сандаловина 1, боја на разликата 2, транспорт штета
99 3, квалитетот
,
Оваа продавница соработка курир на компанија, и во исто време агенцијата за express (EMS), исто така, имаат добри односи на соработка,
Во исто време, махагони занаети се носи делови, еден не поддржува достава на пошта, ви благодарам за вашата соработка! Zhai Галерија поздравува вас!
8451-8469() HMSZ-D60-C-J0.36
..
..
..
..
..


Други карактеристики

Модел:
Две милијарди дванаесет милиони триесет и две илјади и четири стотини и еден
Текстурата на материјалот:
Дрво
НЕМА.:
Две милијарди дванаесет милиони триесет и две илјади и четири стотини и еден
Стил:
Класичната Минг и Кинг Династии

Најдобри понуди

300pcs 20*12mm трговија на големо отвори устата стакло шишенцето меур свет стаклена купола 12mm рамен лента DIY стаклени ампули
 • Неодамнешно

300pcs 20*12mm трговија на големо отвори устата стакло шишенцето меур свет стаклена купола 12mm рамен лента DIY стаклени ампули

6384.00 DEN 6065.00

стакло шишенцето големина : 20*12mm300pc / многу можете да добиете не заврши производи diy со себе Добредојдовт

100 компјутери DIY Стаклени Тегли Медицински Ампули Јасно Транспарентен Мали Вбризгување на Стаклени Шишиња со Гума Затка Три
 • Неодамнешно

100 компјутери DIY Стаклени Тегли Медицински Ампули Јасно Транспарентен Мали Вбризгување на Стаклени Шишиња со Гума Затка Три

DEN 1920.00

Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање се Врати&Размена Политика на Сите наши offfers се поткрепени

500pcs 20*12mm празна чаша свет прилагоди прстен наоди постави јасни стаклено шише купола корица стакло шишенцето занает diy
 • Неодамнешно

500pcs 20*12mm празна чаша свет прилагоди прстен наоди постави јасни стаклено шише купола корица стакло шишенцето занает diy

9456.00 DEN 8983.00

стакло шишенцето големина : 20*12mm500pcs / многу можете да добиете не заврши производи diy со себе Добредојдовт

100pcs 25*15mm трговија на големо празна Чаша свет меур ампули pendant DIY стаклено шише ѓердан стаклена купола покрие Свадба
 • Неодамнешно

100pcs 25*15mm трговија на големо празна Чаша свет меур ампули pendant DIY стаклено шише ѓердан стаклена купола покрие Свадба

2016.00 DEN 1915.00

(1 mm = 0.039 инч, 1 инч = 25.4 mm) големина : 25мм*15mm Количина : 100 парчиња по торба Забелешка : 1.Таму би можело да биде

Античкиот Кинг Dyansty (Yongzheng) глеѓ цвет шема хексагонална слива шише,Рачно резбани занаети,најдобро е колекција& украсување
 • Неодамнешно

Античкиот Кинг Dyansty (Yongzheng) глеѓ цвет шема хексагонална слива шише,Рачно резбани занаети,најдобро е колекција& украсување

5040.00 DEN 4284.00

Оваа точка е доста ретка и својот занает резба е многу уникатна Тоа покажува Кинески античките брилијан

Стариот Кинески Занаетчиски Емајлирани YiXing Це Ша Глина (зелена stoneware) Teapot ,Жаби & Lotus,не 468,со марк,Бесплатен превозот
 • Неодамнешно

Стариот Кинески Занаетчиски Емајлирани YiXing Це Ша Глина (зелена stoneware) Teapot ,Жаби & Lotus,не 468,со марк,Бесплатен превозот

3744.00 DEN 3070.00

Низ илјадници години на пракса, тоа беше резултат, со Zi Sha teapot чај, безвременски mellow вкус, сок, чај може да

100pcs 30*60mm Висок квалитет Симпатична Мини Јасно Плута Затка Стаклени Шишиња Ампули Тегли Мали Контејнери кои Сакаат Шише
 • Неодамнешно

100pcs 30*60mm Висок квалитет Симпатична Мини Јасно Плута Затка Стаклени Шишиња Ампули Тегли Мали Контејнери кои Сакаат Шише

3072.00 DEN 2918.00

100pcs / многу можете да добиете не заврши производи diy со себеголемина : 3060mm Добредојдовте на нашата продав

300pcs 20*12mm Стакло Меур шишенцето прилагоди прстен стакло свет купола покрие со прстен класичен работ поставување DIY шишенцето
 • Неодамнешно

300pcs 20*12mm Стакло Меур шишенцето прилагоди прстен стакло свет купола покрие со прстен класичен работ поставување DIY шишенцето

6384.00 DEN 6065.00

стакло шишенцето големина : 20*12mm300pcs / многу можете да добиете не заврши производи diy со себе Добредојдовт

Европа дома засадени резервоарот аквариум желка резервоарот слон дневна соба knick knacks студија нов дом декорации
 • Неодамнешно

Европа дома засадени резервоарот аквариум желка резервоарот слон дневна соба knick knacks студија нов дом декорации

DEN 6624.00

Место на потекло : GuangdongПечатени користење на ЛОГОТО : Може даДали патентот извори : НикојГолемина : Стар

Уметноста На Модерен Минималистички Ентериер Декорација Дома Мебел Zhaocai Технологија Апстракт Керамички Креативни Дневна Соба
 • Неодамнешно

Уметноста На Модерен Минималистички Ентериер Декорација Дома Мебел Zhaocai Технологија Апстракт Керамички Креативни Дневна Соба

DEN 3899.04

Керамички уметност декорацијаДома декор модерен минималистички дневна соба Креативна Технологија Ап

3pcs 30*18mm Cloche овална форма лак тегли чипка работ фах капа стакло шишенцето pendant кои сакаат шише ѓердан стакло свет меур
 • Неодамнешно

3pcs 30*18mm Cloche овална форма лак тегли чипка работ фах капа стакло шишенцето pendant кои сакаат шише ѓердан стакло свет меур

240.00 DEN 228.00

стакло шишенцето големина : 30*18mm3pcs / многу можете да добиете не заврши производи diy со себе Добредојдовте

Древните Кинески рачно изработени бакар инкрустирани тиркизна монистра калеидоскоп декоративни колекционерски предмети бесплатен
 • Неодамнешно

Древните Кинески рачно изработени бакар инкрустирани тиркизна монистра калеидоскоп декоративни колекционерски предмети бесплатен

2111.52 DEN 1499.00

добредојдовте во мојата продавница>> Древните Кинески рачно изработени бакар инкрустирани тиркизна мо

Специјална понуда Мајмун Стилизирана Trinket Кутија рачно изработени Декорирани Bejeweled Мајмун Статуа Trinket Накит Кутија
 • Неодамнешно

Специјална понуда Мајмун Стилизирана Trinket Кутија рачно изработени Декорирани Bejeweled Мајмун Статуа Trinket Накит Кутија

DEN 287.52

Мајмун Стилизирана Trinket Кутија Рачно Изработени Декорирани Bejeweled Мајмун Статуа Trinket Накит КутијаСпециф

10pcs 25мм чисто стакло свет меур круг топката двојно дупка со цвет капа око pin стакло шишенцето pendant стакло покрие купола
 • Неодамнешно

10pcs 25мм чисто стакло свет меур круг топката двојно дупка со цвет капа око pin стакло шишенцето pendant стакло покрие купола

480.00 DEN 456.00

стакло шишенцето големина : 25mm10pcs / многу можете да добиете не заврши производи diy со себеДобредојдовте н

300pcs 20*15mm свет стакло круг топката orb со круна фах 8мм капа наоди стакло меур шише покрие купола DIY стакло шишенцето pendant
 • Неодамнешно

300pcs 20*15mm свет стакло круг топката orb со круна фах 8мм капа наоди стакло меур шише покрие купола DIY стакло шишенцето pendant

6384.00 DEN 6065.00

стакло шишенцето големина : 20*15mm300pcs / многу можете да добиете не заврши производи diy со себе Добредојдовт

300pcs 50*18mm јасно цевка стакло свет чипка база монистра капа стакло шишенцето pendant стакло покрие купола шише ѓердан симпатична
 • Неодамнешно

300pcs 50*18mm јасно цевка стакло свет чипка база монистра капа стакло шишенцето pendant стакло покрие купола шише ѓердан симпатична

7488.00 DEN 7114.00

стакло шишенцето големина : 50*18mm300pcs / многу можете да добиете не заврши производи diy со себе Добредојдовт

100pcs 15ml Нови Пристигнување 15ml Стакло Плута Шише Празно Примерок Шишенцето, занает Дома Декорација кои Сакаат Шишенцето
 • Неодамнешно

100pcs 15ml Нови Пристигнување 15ml Стакло Плута Шише Празно Примерок Шишенцето, занает Дома Декорација кои Сакаат Шишенцето

3504.00 DEN 3329.00

100pcs / многу.големина : 24*70*8мм15mlне се вклучуваат додатен Добредојдовте на нашата продавница :