Гроздобер Стил Рака-Насликани Мачка Во Богатство Градите Trinket Кутија(Случаен Боја)

Гроздобер Стил Рака-Насликани Мачка Во Богатство Градите Trinket Кутија(Случаен Боја)

DEN 911.52

Количина на стоки


Гроздобер Стил Рака-Насликани Мачка Во Богатство Градите Trinket Кутија(Случаен Боја)
Спецификации : Димензии : 5.5Х5.5cm Тежина : g материјал : pewter легури ,rhinestones ,емајл масло ,магнети во боја : златна плоча со multicoloured глеѓ различни дизајни се достапни ОЕМ добредојде клиенти дизајни добредојдовте злато кромид во прав опфатени
Карактеристики :
Оваа ставка е прецизно направена од казна pewter, е страна емајлирани и потоа lavishly инкрустирани со кристали од страна на квалификувани занаетчии. Сет со јасни кристали се Отвора на зглоб за да се открие страна се насликани внатрешни работи Магнетни затворање да се задржи кутија затворат безбедно кутија е направен на pewter-како легура и заврши со високо полиран финиш Тоа не ќе бојата и никогаш не треба полирање совршен хартија тежина Голема завршувањето со одличен квалитет! 100% сосема нов во згреши кутија
Производ фотографии :
Пакет :
Има еден магнети кои ги користат за да ја затворите Накит кутија
Се отвора на зглоб за да се открие страна се насликани
Оваа Trinket е направен од Pewter-како-легура и заврши со рака полиран
Тоа е многу excelent квалитет
100% сосема нов
Тоа ќе доаѓа со подарок Кутија
Тоа е идеален подарок за било кој повод!
Тоа може да биде за Статистика, Куќи Декорација премногу.
Бојата на објектот ќе се испратат како случаен избор од акции,ако треба бојата,ве молиме проверете кај нас прво.


Други карактеристики

Стил:
Модерна
Регионален Функција:
Јапонија
Материјал:
Метал
Тема:
Животните
Велигденски Подароци:
Роденденски подароци
свадба подароци:
декоративни подароци
божиќ подароци:
Нова Година Подароци

Најдобри понуди

Стариот Кинески Занаетчиски Емајлирани YiXing Це Ша Глина (Жолта stoneware) Teapot , Џиновската Панда,со марк,Бесплатен превозот
  • Неодамнешно

Стариот Кинески Занаетчиски Емајлирани YiXing Це Ша Глина (Жолта stoneware) Teapot , Џиновската Панда,со марк,Бесплатен превозот

5532.48 DEN 4536.00

Низ илјадници години на пракса, тоа беше резултат, со Zi Sha teapot чај, безвременски mellow вкус, сок, чај може да

100pcs 25*15mm трговија на големо чисто Стакло покрие Сакаат Шише Свет Меур Шишенцето Pendant ѓердан diy Една Дупка Orb виси
  • Неодамнешно

100pcs 25*15mm трговија на големо чисто Стакло покрие Сакаат Шише Свет Меур Шишенцето Pendant ѓердан diy Една Дупка Orb виси

2256.00 DEN 2143.00

(1 mm = 0.039 инч, 1 инч = 25.4 mm) големина : 25мм*15mm Количина : 100 парчиња по торба Забелешка : 1.Таму би можело да биде

100 компјутери DIY Стаклени Тегли Медицински Ампули Јасно Транспарентен Мали Вбризгување на Стаклени Шишиња со Гума Затка Три
  • Неодамнешно

100 компјутери DIY Стаклени Тегли Медицински Ампули Јасно Транспарентен Мали Вбризгување на Стаклени Шишиња со Гума Затка Три

DEN 1920.00

Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање се Врати&Размена Политика на Сите наши offfers се поткрепени

Европа дома засадени резервоарот аквариум желка резервоарот слон дневна соба knick knacks студија нов дом декорации
  • Неодамнешно

Европа дома засадени резервоарот аквариум желка резервоарот слон дневна соба knick knacks студија нов дом декорации

DEN 6624.00

Место на потекло : GuangdongПечатени користење на ЛОГОТО : Може даДали патентот извори : НикојГолемина : Стар

50pcs 30*60mm висок квалитет мини стакло плута затка кои сакаат шише стакло тест цевка Шишенцето Тегли Сад Мини Празни примерок
  • Неодамнешно

50pcs 30*60mm висок квалитет мини стакло плута затка кои сакаат шише стакло тест цевка Шишенцето Тегли Сад Мини Празни примерок

1812.96 DEN 1722.00

50pcs / многу можете да добиете не заврши производи diy со себеголемина : 3060mm Добредојдовте на нашата продав

Античкиот Кинг Dyansty (Yongzheng) глеѓ цвет шема хексагонална слива шише,Рачно резбани занаети,најдобро е колекција& украсување
  • Неодамнешно

Античкиот Кинг Dyansty (Yongzheng) глеѓ цвет шема хексагонална слива шише,Рачно резбани занаети,најдобро е колекција& украсување

5040.00 DEN 4284.00

Оваа точка е доста ретка и својот занает резба е многу уникатна Тоа покажува Кинески античките брилијан

300pcs 50*18mm јасно цевка стакло свет чипка база монистра капа стакло шишенцето pendant стакло покрие купола шише ѓердан симпатична
  • Неодамнешно

300pcs 50*18mm јасно цевка стакло свет чипка база монистра капа стакло шишенцето pendant стакло покрие купола шише ѓердан симпатична

7488.00 DEN 7114.00

стакло шишенцето големина : 50*18mm300pcs / многу можете да добиете не заврши производи diy со себе Добредојдовт

5ml 10ml 12ml Мини Стаклени Ампули Тегли In Vitro Шишиња Со Corks Стакло Затка Тест Цевка Транспарентен Мејсон Шишиња, Тегли
  • Неодамнешно

5ml 10ml 12ml Мини Стаклени Ампули Тегли In Vitro Шишиња Со Corks Стакло Затка Тест Цевка Транспарентен Мејсон Шишиња, Тегли

1536.00 DEN 1382.00

5ml10ml Мини Стаклено Шише со Corks Празни Транспарентен Мали Шишиња трговија на Големо Јасно Тегла АмпулиКа

500pcs 20*12mm празна чаша свет прилагоди прстен наоди постави јасни стаклено шише купола корица стакло шишенцето занает diy
  • Неодамнешно

500pcs 20*12mm празна чаша свет прилагоди прстен наоди постави јасни стаклено шише купола корица стакло шишенцето занает diy

9456.00 DEN 8983.00

стакло шишенцето големина : 20*12mm500pcs / многу можете да добиете не заврши производи diy со себе Добредојдовт